Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wkładka, zamek bagażnika


ynos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odkąd posiadam obecne A4 B5 kluczyk wchodził tylko do połowy zamka klapy. Postanowiłem to zrobić by móc otworzyć bagażnik mechanicznie, jak padnie centralny.

Wyciągnąłem zamek, i mimo czyszczenia, lania wd-40, nafty, benzyny ekst. kluczyk ciągle wchodzi tylko do połowy, a sama wkładka wysuwa się tylko około 1cm i dalej nie mogę jej ruszyć.

Jak mogę wyciągnąć wkładkę by sprawdzić bębenek (zapadki itd.)?

---------- Post dopisany 31-10-2012 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 15:59 ----------

nie chce mi się wierzyć, że nikt nie przerabiał takiego problemu?

To może ktoś mi powie, w jaki sposób wyciąga się sprawną wkładkę? Należy włożyć kluczyk i go przekręcić i dopiero wówczas można wysunąć bębenek z zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem i nic nie wnosi do mojego problemu ten post.

Fachowcy, których jest 2 moim mieście powiedzieli, że ktoś walił młotkiem i na pewno pogięte są zapadki. Jeśli przyniosę dwa zamki to zrobią mi jeden - fachowcy, a zamka nie potrafią otworzyć jak coś jest trochę inaczej niż to do czego są przyzwyczajeni....

Będę sam walczył i na pewno nie odpuszczę tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem to samo, kluczyk się wsuwał do połowy, wlewałem co chwila WD-40 i grzebałem w zamku jakimś starym bagnetem oleju, po pogrzebaniu kluczyk wsuwał się co chwila coraz dalej aż w koncu wsunał sie cały i zameczek działa jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce zakładać nowego tematu, ktoś mi się próbował włamać do mojej a4 i uszkodził zamek, próbował jakimś śrubokrętem na szczęscie mu się nie udało. Skąd mogę wziąść nowy zamek od strony kierowcy, czy musze zmieniać kluczyki itd. Proszę o pomoc. Audi a4 1.8 20v 1999r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyjąc zamek i podjechać do speców od zamków może uda im się uratować, jak nie to podmienią wkładkę i dopasują do Twojego kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...