Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akumulator Audi A4 B5 1.8T 2000 rok


astabian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Obecny akumulator, który posiadam nie daje rady w moim Audi. Kiedy odpalam auto i włącze światła to zdarza mu się, że gaśnie. Zdecydowałem się go wymienić. Nie mam pojęcia, który akumulator będzie dobry. Może mi ktoś powiedzieć z doświadczenia jaki poleca akumulator?? Jakiej firmy?? Jaka moc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci wejdzie to 60 do 77 Ah. Centra lub Varta a jak masz full kasy Exide idą na pierwszy montaż ale to też centra.

Oczywiście o tych szarych Silver mowa.

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodach na wlepce w bagażniku przy kole zapasowym jest jaki powinien być akumulator:wink: Nie pamiętam z jakiego ja korzystałem aby rozszyfrować to u siebie ale teraz na szybko znalazłem coś takiego: VW Group Option Codes Decoder

Przepisz tam wszystkie 3-literowe kody jakie masz na wlepce i szukaj potem odpowiedniego:wink:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Kody wyposażenia ť Audi Klub Polska

Tu masz po polsku, teraz znalazłem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie sprawdzałem raz z ciekawości co oznaczają te znaczki i u mnie jest to ostatnie oznaczenie w pierwszym rzędzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1.8T spokojnie 60-65ah, 77ah się do diesla ładuje.. Firmy jakie są godne uwagi to Varta lub Exide, jeśli Centra to seria Plus. Na Futurę bardzo dużo reklamacji idzie ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wlepki w bagażniku u siebie w 1Z powinienem mieć akumulator 80ah i taki mam, kupiłem varte, mam ją rok i nic złego się z nim nie działo, nigdy nie było zaskoczenia, także mogę polecić:wink: Nie pamiętam tylko co to była dokładnie za varta a nie mam jak sprawdzić teraz:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...