Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Przewód od wspomagania, czy będzie pasował ?


weletek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

cieknie mi przewód od wspomagania, wyjąłem go z samochodu ma oznaczenie 8D1 422 893K, teraz mam pytanie który z poniższych przewodów mógłby spasować?

8D1 422 893AL

8D1 422 893AE

8D1 422 893BN

8D1 422 893M

problem w tym że 8D1 422 893K takiego nie mogę znaleźć, różnica jest tylko w tej ostatniej literce a może ktoś się orientuje co ona oznacza?

pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jesteś zainteresowany naprawą tego węża?? prowadze firmę która zajmuje się tego typu rzeczami naprawiam węże od klimatyzacji,wspomagań posiadam też nowe węże do benzyny, układów chłodzenia, intercoolera. Jeżeli masz jakies pytania to zadzwoń 519178578 lub odezwij się na gg 7843267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że z anglika nie pasuje na 100% i dorabiałem wąż w firmie w Rzeszowie i poraszka. Zrobili to fachowo i nawet ze starego węża przełożyli dławik. Efekt- na wolnych obrotach jak skręcałem drżał wąż i straszne buczenie było zwłaszcza w środku. To nie pierwszy przypadek z takim dorabianiem. Teraz kupiłem z rozbitka z 2000r. założyłem i jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką średnicę ma przewód zwrotny 8D0 422 891 C? Mój zaczyna cieknąć i muszę go wymienić, oryginał kosztuje z opaskami ok 160zł, szukam zamiennika. Przy okazji jak "spuścić" cały płyn wspomagania żeby go wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

cieknie mi przewód od wspomagania, wyjąłem go z samochodu ma oznaczenie 8D1 422 893K, teraz mam pytanie który z poniższych przewodów mógłby spasować?

8D1 422 893AL

8D1 422 893AE

8D1 422 893BN

8D1 422 893M

problem w tym że 8D1 422 893K takiego nie mogę znaleźć, różnica jest tylko w tej ostatniej literce a może ktoś się orientuje co ona oznacza?

pomocy :)

Kolego miałem taki sam problem.

Jeśli nie chcesz popłynąć finansowo, to radzę od razu iść do ASO (najlepiej Skoda, bo najtaniej) i po nr VIN zamówić nowy. Ja tak zrobiłem jak już wydałem około 1500zł na wszelkiego rodzaju naprawy (maglownica, pompa, kilka przewodów używanych z Allegro).Dodam, że próbowałem dorobić taki przewód w firmie , która zajmuje się takimi sprawami. Wykonali to super, bez zarzutu. Działanie---WIELKA PORAŻKA :wallbash:

Koszt takiego przewodu nie jest niski (o ile dobrze pamiętam, to jakieś 600zł) ale na prawdę warto.

PS

W oznaczeniu tych przewodów najważniejsza jest właśnie "ta" literka na końcu. :tongue4:

(podobnie przy innych podzespołach takich jak np pompka c. zamka)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...