Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Immobilizer-problem po wyjęciu akumulatora


koksik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moja audi A4 1.8 20v 1996r ,chodzi o immobilizer,probowałem odpalić audi na popych bo siadł mi akumulator nie chciał zapalić,wiec wyciagnalem akumulator i naladowalem a teraz jak go włozylem nie wylacza mi sie immobilizer caly czas mruga,probowalem drugim kluczykiem i tez nic nie skutkuje... pomocy doradzcie co moze byc... plisss.... sad

mechanik chce mi założyc emulator,ale ja zbytnio nie chce boje sie ze to może być konieczne,powtarzam że stało mi sie to gdy probowałem na popych odpalić auto,może jakieś zwarcie poszło,mechanik podlaczal pod komputer i niby wykazało ze sterownik jest walniety!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz jakiegos znajomego to podepnij samochod pod vag i zczytaj blad. A jak nie masz to odkrec plastik ktory masz pod kierwonica nie ten bezposrednio pod kierownica tylko ten taki co masz po prawe i po lewej stronie kierwonicy nad pedalami. Po prawej stronie powinienes miec taka siwa puszke troche mniejsza niz paczka papierosow spradz czy masz wtyczke tam wsadzona do tej puszczeczki a jak masz to sproboj ja przymocowac lub przycisnij palcem tak zeby dobrze dolegala i sprawdz czy Ci odpali samochod bo ta wtyczka jest luzna i czesto nie laczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli oba klucze działały przed wyjeciem aku to z jakies powodu mógły sie wykasowac klucze musiałbys je na nowo wkodowac do immo. Spróbuj jeszcze wyczyscic wtyczke przy antenie od immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie, (nie wiem czy to ma cos wspólnego ale czyściłem przepustnice i po wyczyszczeniu juz nie ) nie mogę odpalić samochodu ponieważ mruga mi kontrolka od immo, dziś probowałem z kolegom zaprogramować kluczyk ale z jakiegoś powodu nie dalo sie:/ po prostu tak jakby ich nie pamietal. Przy czyszczeniu przepustnicy odłączany był tez akumulator. Proszę pomóżcie. Wyskakuje tylko blad ze immo zablokował silnik i nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...