Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM] nowa przepustnica i robi to samo


dj godzilla

Rekomendowane odpowiedzi

witam kochani i poraz kolejny mam ciekawy wontek moje kochane audi poj 1.6 nierówno pracowało czyli podczas odpalania obroty spadały z1000 do 800 i wtedy juz było ok silnik nie równo pracował sobie mechanik jeden wymienił mi noa przepustnice zrobiuł adaptacje jest to samo dzis byłem u 2 i powiedział mi ze przepustnica za 300 zł jest zła za tania i musze kupic orginalna za 950 z serwisu czy to jest mozliwe zeby nawet zamienik nowy nie nadawła sie czy usterka moze byc w czymis innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie kazali mi wymienic przepustnice ale mówisz ze napewno sonda to trzeba wymienic

nic nie wymieniaj bez VAG-a....chyba że masz mnóstwo kasy to spoko :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 16:46_________________________________________________a podczas jazdy równo chodzi i nie szarpie? a na jałowym oprócz falowania obrotów silnik pracuje równo? nie czujesz żadnych wibracji? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak mialem 1.6 AHL,tez to przechodzilem -pomogla kasacja bledow,reset kompa i adaptacja-przepustnica-jakis zamiennik,ale dziala do dzis,bo koles jezdzi i sie cieszy,sprawdzilbym sonde-moze cos wacha a bardzo smierdzi na wolnych? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak mialem 1.6 AHL,tez to przechodzilem -pomogla kasacja bledow,reset kompa i adaptacja-przepustnica-jakis zamiennik,ale dziala do dzis,bo koles jezdzi i sie cieszy,sprawdzilbym sonde-moze cos wacha a bardzo smierdzi na wolnych? :mysli:

[/quoreset kompa i kasacja błedów.....mi to we wtorek bardzo pomogło, miałem to samo co ty i więcej i mi pomogło :wink4:

a teraz ide spać bo :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...