Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie działa otwieranie tylnej szyby


bachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie działa otwieranie tylnej szyby a konkretnie lewa tylna. Niezależnie czy myrdam przyciskiem w konsoli kierowcy czy tym w tylnych drzwiach. Nie jest to wina przycisku - prąd dochodzi ponieważ sie podświetla.Zdjąłem boczek i na twardo dwoma kabelkami (pomijając włącznik) chciałem spiąć tak żeby sie szyba otworzyła - tez nie działa. Za każdym razem jest tylko takie pykanie w silniczku od otwierania. Myślałem ze po zimie może sie jakoś zapiekła czy cos ale na sile (ale z wyczuciem) ręcznie chciałem opuścić (trzymając jednocześnie opuszczanie szyby) - tez nic, ani drgnie. Bezpiecznik to tez nie jest ponieważ nie znalazłem na liscie (sam naprawiam audi a4) takiego który by odpowiadał ze elektrykę szyb, a pozatym pyka wiec prąd jest. Przeszukałem forum jak i zajrzałem na forum A6 i d*pa, żadnej konkretnej odpowiedzi. Na moje nieprofesjonalne oko to cos sie blokuje albo cos polecialo w silniczku, tylko co mogło tak samo z siebie. Nie rozbierałem jeszcze silniczka, ale poczekam z tym może jakaś mądra głowa pomoże i podpowie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpinasz na krótko i silniczek nie działa to na 99% będzie silniczek do wymiany (albo można naprawić nie wiem jakie tam są dokładnie) a jakby coś blokowało to powinieneś widzieć czy coś nie trzyma mechanizmu po zdjęciu boczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewno silniczek tylo co z nim. Jak sie naciska przycisk w gore czy w gol to w silniczku se cos ta tak pyka. Tylko co? moze jakies szczotki polecialy czy cos? moze ktos rozbieral/naprawial/regenerowal, bo kupowac ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat:

U mnie nie działa również otwieranie lewej tylnej szyby, reszta śmiga bez zarzutu...

Są jakieś bezpieczniki czy inne opcje/możliwości by to sprawdzić czy muszę sprawdzić bezpośrednio silniczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...