Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Demontaż czujnika?na wałku rozrządu


skrzyna

Rekomendowane odpowiedzi

witam...mam maly problem mianowiecie wymienialem lancuszek i napinacz na walkach i wszystko spoko pozatym ze olej cieknie spod czujnika a dokladnie to aluminiowej pokrywki ktora jest przykrecona na 3 srubki i posiada metalowa uszczelke i znajduje sie od strony skrzyni ...moje pytanie jest czy ta aluminiowa pokrywka powinna zejsc z walka czy tez wszystko bede musial rozbierac od jescze raz....z gory dzieki [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 17:30_________________________________________________no panowie nikt nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam podobny problem po wymianie uszczelniaczy tez mi cieknie gdzieś z tamtych okolic olej, dokradnie nie mogę zlokalizować skąd, ponieważ tam jest bardzo slaby dostęp, na początku myślałem ze to z pod pokrywy, po wymienianie uszczelki teraz niby sucho z boku silnika, ale nadal widze ze sie zbiera olej (dokładnie leci na skrzynie, jak biorę ręka pod kolniesz uszczelniajacy od wody który wychodzi z bloku tam juz jest olej, wiec leci raczej gdzieś z góry) mógłbyś zrobić jakaś fotę skąd u ciebie cieklo? Gdzie ten zawór dokładnie sie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...