Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Myslalem zeby dac zarowki dwuwłóknowe w kierunki: Żarówka 1157 1157NA Kierunek Usa 2 włókna / 4131 (3305993000) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Włókno 5w podpiac pod postój a 21w pod kierunek. Zeby uzyskac efekt usa. Widzialem kiedys w dziale warsztat taki mod do B5. Ma to ktos w B6?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to zabronione mozesz sie dowodu pozbyc:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak patrzec na pl prawo to kazdy musialby seryjnym autem jezdzic. Oczywiscie dalbym to przez wylacznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no możesz założyć nie ma problemu tylko mowie :wink: ja na takich kierunkach przejechałem 300 metrów i po dowodzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć podobną żarówke ledową z białymi ledami jako postojówka i pomarańczowymi przy włączeniu kierunku. Wtedy może uda ci się wcisnąć że masz tak dzienne seryjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata dowodu jest lekko przesadzona :wink:, niejedno volvo z takimi światłami jeździ.

Mam taki mod w B5 dobre 2 czy 3 lata,w A3 rok, wkrótce w B6 i nigdy nie było problemów. Z daleka nie są bardzo widoczne, dopiero z bliska widać.

"Słabsze" włókno świeci się cały czas, mocniejsze tylko gdy włączymy kierunek. Jak ktoś się boi policji to wystarczy dać włącznik albo nie lutować kabelków na stałe, wtedy przy kontroli odczepiamy 2 kabelki i kierunki już się nie świecą. Dowód nie poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moich wystajacych kolach i airriajdzie to te lampki to nic:-D armistead jak to masz zamontowane w ori oprawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata dowodu jest lekko przesadzona :wink:, niejedno volvo z takimi światłami jeździ.

Mam taki mod w B5 dobre 2 czy 3 lata,w A3 rok, wkrótce w B6 i nigdy nie było problemów. Z daleka nie są bardzo widoczne, dopiero z bliska widać.

"Słabsze" włókno świeci się cały czas, mocniejsze tylko gdy włączymy kierunek. Jak ktoś się boi policji to wystarczy dać włącznik albo nie lutować kabelków na stałe, wtedy przy kontroli odczepiamy 2 kabelki i kierunki już się nie świecą. Dowód nie poleci.

zalezy od policji u nas sa bardzo upierdliwi:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w moim juz ponad rok czasu i nikt sie nie doczepił. ale podczas kontroli wyłączam bo mało ze dowód leci to ponoć 2 stówy mandatu. a gostyń jest bardzo upierdliwy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moich wystajacych kolach i airriajdzie to te lampki to nic:-D armistead jak to masz zamontowane w ori oprawce?

Można kupić or oprawki albo przerobić stare.

Ja przerobiłem stare:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do b6 tez mozna kupic te oprawki? Mozesz podac wiecej info jak to przerobiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy w b6 mozna wlaczyc opcje USA i wtedy swieca kierunki nie pelnym swiatlem, a po wlaczeniu kierunku swieca mocniej

No nie za bardzo. Probowalem wlaczyc i kierunki sie nie uruchamialy w tryb usa. W b7 jak najbardziej.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twix_18 pochwal sie jak to zrobic ale mi tez sie wydaje se nie na tej opcji w b6 europa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja wlaczenia jest ale kierunki nie swieca. Jedynie na kanade jak sie da to halogeny swieca caly czas z postojowkami.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...