Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka wnętrza schowka sposób ( lodówka, półka)


karol18183

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Chciałbym wam przedstawić ciekawy pomysł, jeżeli mamy schowek zwykły a nie chcemy wydawać na lodówkę pół kapcia i nie pasuje obudowa do koloru wnętrza.:wink:

Lodówka do przekładki

20140131_220951.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Trzeba rozwiercić lub ułamać śrubokrętem wszystkie plastykowe grzybki (to są stopione bolce które trzymają obudowę) ja robiłem to i to bardziej polecam łamać te grzybki bo wtedy zostanie coś żeby przy topić tworzywo do siebie z powrotem.

20140131_220959.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

20140131_221039.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

20140131_224915.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Teraz montujemy obudowę we właściwą ramkę i łączymy pozostałości z bolców z otworami obudowy.

20140201_134157.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

20140201_135724.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

I gotowe.:banan:

20140201_140846.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

20140201_144703.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Jeżeli ktoś mnie oświeci o powie mi do czego służą te półki u góry (wersja szersza niż pod zmieniarkę) ? wiadomo do zmieniarki to nie są półki, ale maja jakieś otwory i nagwintowane otwory na śrubki jakieś pomysły co tu wchodzić może dodatkowego?

20140201_161516.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

20140201_161531.jpg | karolek18183 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Serdecznie pozdrowienia dla klubowiczów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór pokazany na ostatnim zdjęciu jest po to aby przykręcić tą wkładkę tylko teraz nie pamiętam ale chyba do stelaża pod deską rozdzielczą, w każdym bądź razie bez odkręcenia tejże śrubki nie mogłem wyciągnąć swojego schowka.

A kieszeń którą pokazujesz jest pod zmieniarkę, ja co prawda nie mam lodówki, ale mam identyczną kieszeń i mieści się w niej zmieniarka CD, dokładnie taka: 540x405_zmieniarka-audi-a-b--1124628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy i dopiero odkrywam swoje audi i może pytanie wydać się głupie.

Wcześniej jeździłem astrą f i w wersjach z klimatyzacją występował klimatyzowany schowek, polegało to jedynie na puszczeniu do schowka schłodzonego powietrza.

Zastanawiam się czy przy wyłączonej klimie schowek "lodówka" nadal jest schładzany, w lubię zimne napoje nawet w zimie.

Więc do podsumowania:

1. Jak zasilana jest ta lodówka?

2. Czy chłodzi gdy klima jest włączona w trybie "eco" lub nawet też temperatura w aucie jest wyższa niż na zewnątrz.

Za info wielkie dzięki.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wylaczysz klime to nie bedzie ci chlodzic schowka.tylko powietrzem z zewnatrz

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,

to w takim razie kolejne pytanie czy temperatura chłodzenia w lodówce jest taka sama jaka jest ustawiona na klimatroniku?

Jeżeli tak, to trochę bez sensu ta lodówka.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lodowki idzie zawsze zimnie najzimniejsze powietrze moze byc inaczej np jezeli wyłaczysz całkowicie panel klimatronika lub właczysz tryb econ wtedy leci najzimniejsze normalne nie schładdzane klimatyzacja


jak jezdziłem w lutym to wiadomo w aucie na ciepło ustawione a do lodowki zimnie powietrze szło w taki sposob ze po 20-30min miał zimna puszke coli moze nie lodowata ale wystarczajaco zimmna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lodowki idzie zawsze zimnie najzimniejsze powietrze moze byc inaczej np jezeli wyłaczysz całkowicie panel klimatronika lub właczysz tryb econ wtedy leci najzimniejsze normalne nie schładdzane klimatyzacja

jak jezdziłem w lutym to wiadomo w aucie na ciepło ustawione a do lodowki zimnie powietrze szło w taki sposob ze po 20-30min miał zimna puszke coli moze nie lodowata ale wystarczajaco zimmna

Czyli z tego co dedukuje to jeżeli ustawie sobie 20 stopni przy 30 stopniowym upale to w schowku/lodówce będę miał 16 - 17 stopni (tyle ile minimalną temperaturę może dać klima)?

W takim wypadku takie działanie schowka/lodówki ma sens.

PZDR VEN

Edytowane przez vendorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lodowki idzie zawsze zimnie najzimniejsze powietrze moze byc inaczej np jezeli wyłaczysz całkowicie panel klimatronika lub właczysz tryb econ wtedy leci najzimniejsze normalne nie schładdzane klimatyzacja

jak jezdziłem w lutym to wiadomo w aucie na ciepło ustawione a do lodowki zimnie powietrze szło w taki sposob ze po 20-30min miał zimna puszke coli moze nie lodowata ale wystarczajaco zimmna

Czyli z tego co dedukuje to jeżeli ustawie sobie 20 stopni przy 30 stopniowym upale to w schowku/lodówce będę miał 16 - 17 stopni (tyle ile minimalną temperaturę może dać klima)?

W takim wypadku takie działanie schowka/lodówki ma sens.

PZDR VEN

jezeli z kratek leci powietrze o temperaturze 10 stopni.to w lodowce po dluzszym czsie bedziesz mial ok 12.powiem tak upal 30 .jechalem ok 40 minut i napoj byl chlodny i to fest chlodny.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez szakal222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wpierw zamontuje szuflady pod siedzeniami a później pobawie się z lodoweczka bo kazdy schowek na wagę zlota.

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...