Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3


jhimo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kilku miesiącach na forum postanowiłem przedstawić swoją B7 z silnikiem 1.9tdi ;)

Auto zostało kupione z przebiegiem 178tys, aktualnie na liczniku 191 tysi :)

Samochód jak to większośc 1.9 goły i wesoły, ale kupowałem ten samochód nie dla wyposażenia, tylko dla silnika, no i udało mi się kupić w moim rodzinnym mieście ;) Chciałem 1.8T, ale niestety, kolor czarny i sedan mi to wynagradza ;D

Wyposażenie:

W samochodzie zrobione zostało:

-Czujnik parkowania tył, przyciemnione szyby(poprzedni właściciel)

-Auto obniżone na eibach -30

-zrobiony chip na 143 ps

-ledy postojówki+ podświetlenie rejestracji od tomnik-a

-dokładka s line tył, końcówki ulter fi 70

-dokładka leon cupra

-dokupiona osłona na akumulator

-felgi lato repliki RS r 18, 225/40

-felgi zima Borbet germany r17, 225/50 nokian nowe z 2014

Jeszcze doszlo :

pelny fis, tempomat, multikiera,

-fotele s line z b6 półskóry +speed z boczkami bose

-led w srodku

-galka s line

aktualnie zbieram graty na 2din bose :) radio concert III wpada

Na razie nie mam więcej planów, na pewno marzyło by się bixy, rnse, ale niestety to już będą za wielkie koszta, kupi sie w przyszłości wypasioną b8 ;D

Zdjęcia z dziś po woskowaniu, zimowy setup na 17stkach :)

87e295329b9be7cdmed.jpg

3b93b64e5b9d33e0med.jpg

e6ca392653d49f81med.jpg

43a14473bfbd178fmed.jpg

06db108f60babb62med.jpg

5b4e7028b53b3600med.jpg

0dcdd582ea8f35f7med.jpg

i moje letnie opony w ori pokrowcach czekają na wiosnę :D

Wirus by anderlhh

Zdjęć srodka na razie nie wrzucam, ponieważ nie otwierał mi się schowek i nie kupilem nowej klamki, a starą mi zgubił kolega.. Plusem w tym aucie są tylne szyby elektr, pakiet światło pełny prócz podświetlenia klamek ;)

Pozdrawiam :)

AKTUALIZACJA :) 30.11.2015

Wpadla lotka na klape, listwy s4 podjeby, auto po woskowaniiu :)

a1efa482e5578e9bmed.png

760dff4dddc6b28emed.jpg

5e78e626ce35a99bmed.jpg

9c0f4b4cf961270amed.jpg

5e5c4959fd2b8dcemed.jpg

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o witam :) następny czarny sedan :) piękna sztuka , ale przydałoby się pokazać zdjęcia środka :) te pokrowce na koła kupowałeś na rozmiar od 14 do 18? czy ten rozmiar XXL ? te fele co masz bardzo podobają mi się w rozmiarze 19 , ale tego rozmiaru troche się boje :) może kiedyś zmienię :naughty: zdanie :) ahaa przydałyby się rameczki klubowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedan i w sensownym kolorze , mozliwe ze bede zmieniał swój wypoczynek jasny z kiera dekorami wszystko out, to sie dogadamy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o witam :) następny czarny sedan :) piękna sztuka , ale przydałoby się pokazać zdjęcia środka :) te pokrowce na koła kupowałeś na rozmiar od 14 do 18? czy ten rozmiar XXL ? te fele co masz bardzo podobają mi się w rozmiarze 19 , ale tego rozmiaru troche się boje :) może kiedyś zmienię :naughty: zdanie :) ahaa przydałyby się rameczki klubowe :)

środek to wstyd :D nie ori radio 1din, brak klamki z schowka, troszke zniszczony fotel przez glupote; D te pokrowce to chyba od 16 do 18 są :) dziewczyna kupiła mi je pod choinke :P jak mieszkasz w DE to mozesz sie skusic na 19stki :D ja wole moje 18stki ;) ramki będą, będą:)

o witam :) następny czarny sedan :) piękna sztuka , ale przydałoby się pokazać zdjęcia środka :) te pokrowce na koła kupowałeś na rozmiar od 14 do 18? czy ten rozmiar XXL ? te fele co masz bardzo podobają mi się w rozmiarze 19 , ale tego rozmiaru troche się boje :) może kiedyś zmienię :naughty: zdanie :) ahaa przydałyby się rameczki klubowe :)

Ładny sedan i w sensownym kolorze , mozliwe ze bede zmieniał swój wypoczynek jasny z kiera dekorami wszystko out, to sie dogadamy : )

dzięki :) chcialem czarny lub czerwony jak Twój, ale ciężko :D niestety środek tylko ciemny wchodzi w gre ;)

bardzo ladny .

z opcji wyposażenia najbardziej podoba mi się Alternator :)

akumulator też jest wporzo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz pomyśleć o RNS :) on zmienia bardzo wnętrze :D


ile dałeś za tą dokładkę do tylnego zderzaka ? masz ją w kolor? jak masz to wstaw zdjęcie ale bardziej z bliska :)

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie rnse bo nie mam suba i nie graly by mi tylne glosniki..bedzie cos innego 2din nie oryginal :)

Dokładke kupilem z forum, pomalowalem na moj kolor :) 150zł dalem chyba..mialem kupować w aso, tam kosztuje chyba 200zł, z tym, że nie da sie kupić w kolorze, tylko w podkładzie :) takze ok 50zł taniej mi to wyszlo bo i tak trzeba malować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj nic innego niż RNS-E .

szpeci kokpit inne .

kup RNS-E i w niedużych pieniądzach można kupić wiązke i zestaw do Bose.

albo inny wzmacniacz i SUB ale RNS-E koniecznie. wszystko inne to wg. mnie rzeźba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj nic innego niż RNS-E .

szpeci kokpit inne .

kup RNS-E i w niedużych pieniądzach można kupić wiązke i zestaw do Bose.

albo inny wzmacniacz i SUB ale RNS-E koniecznie. wszystko inne to wg. mnie rzeźba .

Musiałbym pogadać z kimś ogarniętym w elektronice, jaki zestaw by pasował pod rsne..ale nie wiem bo koszt rnse to dalej 1300-1400zł, blutucz ok 400, sub ok 200 do tego podlaczenie ok 500 to wychodzi ładna suma..no i nie wiem czy warto tyle placić dla lepszego wyglądu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile zapłacisz za porządne Navi 2 DIN? chińczyka kupisz?

z podłączeniem dasz sobie radę ( jak poczytasz na forum)

tu masz sub i głosniki http://allegro.pl/audi-a4b6-b7-glosniki-bose-subwoofer-sedan-komplet-i4908433670.html

tu masz wznacniacz Bose http://allegro.pl/audi-a3-a4-wzmacniacz-bose-8p4035223-i4871141971.html

wiązka prosta jak CEP .

DASZ RADĘ :)


Blu Tucz? po ch… Ci toto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DASZ RADĘ :)

Blu Tucz? po ch… Ci toto?

Zgadzam się, jeśli nie siedzisz w samochodzie 3/4 dnia ze względu na pracę, czy cokolwiek to blut jest zbędnym bajerem - tel możesz zawsze odebrać zatrzymując się na poboczu albo przekazujesz pasażerowi i tyle.

Wałkowanie kilku wątków na forum i na pewno dasz radę, a ile satysfakcji z własnej roboty. ; )

Dobrze wygląda ta dokładka z tyłu, przydałyby się jeszcze listwy boczne sline albo z eSki. Za to na Eibachu coś wysoko stoi, dobrze dobrane klasy wagowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DASZ RADĘ :)

Blu Tucz? po ch… Ci toto?

Zgadzam się, jeśli nie siedzisz w samochodzie 3/4 dnia ze względu na pracę, czy cokolwiek to blut jest zbędnym bajerem - tel możesz zawsze odebrać zatrzymując się na poboczu albo przekazujesz pasażerowi i tyle.

Wałkowanie kilku wątków na forum i na pewno dasz radę, a ile satysfakcji z własnej roboty. ; )

Dobrze wygląda ta dokładka z tyłu, przydałyby się jeszcze listwy boczne sline albo z eSki. Za to na Eibachu coś wysoko stoi, dobrze dobrane klasy wagowe?

Musze sie jeszcze zastanowic na rnse;)

Tak eibachy do 1.9 są;) -3cm od serii czyli 65cm od ziemii,tak jak powinno byc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się pochwaliłeś furmanka, jak dla mnie ogień, jakbys potrzebował namiar na kogoś z Car Audio to wkoncu znalazłem kogoś właściwego, ja w swojej B5 tez bede wkładał Radio 2din tylko nie wiem czy RNS czy jakiegos Kenwooda ;) powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka :thumbup1: te końcówki wydechu faktycznie mega wyglądają w 1.9 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi sie spodobalo.... tylko ciekawe jaki to rozmiar tych koncowek....i czy obie sa na rowno czy jedna delikatnie dluzsza...bo dokladnie nie widac tego na zdjeciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...