Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3


jhimo

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie się pochwaliłeś furmanka, jak dla mnie ogień, jakbys potrzebował namiar na kogoś z Car Audio to wkoncu znalazłem kogoś właściwego, ja w swojej B5 tez bede wkładał Radio 2din tylko nie wiem czy RNS czy jakiegos Kenwooda ;) powodzenia w modach

to musimy pogadać:Dd

a jaki rozmiar tych koncowek masz ?? 90??

70 :) jakbym mial wybierac jeszcze raz to bym wzial 80 :)

super, kolejne fajne autko na SR

dzieki bardzo :) ładnie te Twoje lampy wyglądają na miniaturze ;)

Nie wiem czy by sie nie skusic na takie fotele :) 600zł + wysylka : będą pogrzewane? czerwony, czarny i zolta wtyka

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/95/16/87/4895168761

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się pochwaliłeś furmanka, jak dla mnie ogień, jakbys potrzebował namiar na kogoś z Car Audio to wkoncu znalazłem kogoś właściwego, ja w swojej B5 tez bede wkładał Radio 2din tylko nie wiem czy RNS czy jakiegos Kenwooda ;) powodzenia w modach

to musimy pogadać:Dd

a jaki rozmiar tych koncowek masz ?? 90??

70 :) jakbym mial wybierac jeszcze raz to bym wzial 80 :)

super, kolejne fajne autko na SR

dzieki bardzo :) ładnie te Twoje lampy wyglądają na miniaturze ;)

Nie wiem czy by sie nie skusic na takie fotele :) 600zł + wysylka : będą pogrzewane? czerwony, czarny i zolta wtyka

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/95/16/87/4895168761

lepiej skóra, ja mam i to extra wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebowalbym zregenerowac przelacznik swiatel, bo na widok tego złośc mnie już ogarnia ;) Kupilem z allegro zamiennik, ale nie świeci tak jak moj ori..probowałem przelozyc pokretlo i dekielek, jednak to nie chce spasić;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sa w domu,od 9 mam urlop to podzialam;) z tym, ze kupilem ori sline z b6,polskory z speed, roznia sie tym od b7,ze nie ma napisu s line,ale trudno;) bedzie wygodnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę :) Bardzo fajne wozidło jak również mody :naughty: Mam pytanie ,ile kosztowało cie podłączenie PDC tył?Co potrzeba do tego?:)Nie mam u siebie a też chciałbym podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu taka mała zapowiedź co sie zmieni w środku :) Dodatkowo daje zdjecia dokladki S line z tylu bo ktoś o to pytał :)

310e5ff65d72b87amed.jpg

359e1421e4e771c8med.jpg

I fotele ;)

76cca33b3ef520e8med.jpg

Pozdrawiam :)

Jeszcze mam kupiona gałke s line a3, kierownice multi ;) ii szykuje sie zakup oswietlenia ledowego do srodka ;) edit : oswietlenie led do srodka ponad 300zl wychodzi, myslalem, ze zmieszcze sie w 250 uu..

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to działaj z tym co masz na stanie. Jaka kiera? :wink4: Do RNSE się przekonałeś?:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pojdzie naraz do kolegi Djim, bedzie mi robil fis i tempomat przy okazji :) kiera 4ramienna:) co do radia to dalej nie wiem co robic :) przeraza mnie te montowanie suba i wzmacniacza..kupilbym concert 3, lub bsn zamiast rnse bo nie potrzebuje nawigacji :)


Doszedł mały modzik ;) na razie kupione oswietlenie podsufitki +Drzwi, w przyszlym miesiacu reszta ;D

de7a33e650858d67med.jpg

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro samochód leci do kuby w takim celu :) w piątek może wpadną letnie 18stki to zrobie sesje z nowym srodkiem i ledami ;)

3270b3b642ba59ccmed.jpg

c7161fe5c895fa1cmed.jpg

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałeś trójramiennej ? chyba że ta jest podgrzewana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialo by sie trojramienna,ale ograniczam koszty:D pozatym lubie moja czteroramienna;)

Witam :D jako, że mialem urlop to piatek i sobote poswiecilem na malowanie skromnych zacisków haha :) nie jest to efekt jak proszkowo, ale jestem z siebie zadowolony ;) ciekawe jak dlugo bedzie trzymac ;D

pozdro!

20150320_143507.jpg

20150320_143521.jpg

Dokładka z cupry ściągnęta, bedzie malowana w czany polysk ;D

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer powiekszalem hamulce przednie na 312, moduł drl w drogowych, spryski mgielkowe grzane, gałka s line i kilka pierdołek :) jak zepne poslady to zrobie sesje czyms lepszym niz telefonem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato ;) tylko czemu od razu nie wrzuciłeś 320 na przód.. w zasadzie podobne koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...