Treść opublikowana przez deathcity
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
A ja bym zaczął od spraw technicznych .Przeglądzik i wszystkie rzeczy które wymagają wymiany. Na pewno coś się znajdzie. Na upiększanie jeszcze przyjdzie czas
-
Pilot do centralnego zamka
Fazii, dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie. Już wiem o co chodzi. Twój link się przydał
-
Pilot do centralnego zamka
Dorobienie grota + scyzoryk + kodowanie to na pewno. Chce mieć po prostu wszystko w oryginale. Jakiej pompki muszę szukać i gdzie ona się znajduję?
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
Widzę, że przed modami miał tapicerkę taką jak ja . Nie zostały może gdzieś graty w postaci tylnego siedziska ? Może poprzedni właściciel jeszcze nie sprzedał ? Chodzi mi w sumie o sam materiał bo nie wiem czy siedzisko z avanta jest takie same jak w sedanie. Fotele to mam identyczne jak przed zmianą na skóry. A poszukuję takiego siedziska
-
[B5 ARJ] Sedan 2.4 V6 1999/2000
Pierwsze zakupy za mną. To co musiałem od razu zrobić. 1) Firestone Winterhawk 2 EVO 195/65/15 91T 2) Tarcze i klocki FERODO (DDF1706/FDB1323) A już niedługo kolejne wymiany i poprawki
-
Pilot do centralnego zamka
Panowie, mi chodzi o dołożenie oryginalnego sterowania centralnym z pilota. Coś w ten deseń kluczyk klucz pilot AUDI A2 A3 A4 A6 A8 kodowanie (3702262960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 ARJ] Sedan 2.4 V6 1999/2000
Witam, Mam na imię Konrad, mieszkam w Lublinie i przedstawiam Wam mój nowy nabytek. Jest to moje pierwsze Audi i jak narazie nie narzekam (tfu tfu tfu). Dane samochodu: Audi A4 Sedan 2.4 V6 Kod Silnika: ARJ Rok produkcji/modelowy: 1999/2000 Kraj pochodzenia: Niemcy Lakier: LZ9W - czarny ebony - efekt perłowy Wnętrze: EC / N5G - muszelkowy Wyposażenie: E0A = Brak specjalnej edycji 4UE = Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera 6XD = Zewnetrzne lusterka: sterowane elektrzynie, podgrzewane 5SL = Lewe lusterko asferyczne 5RQ = Prawe lusterko wypukłe 1KD = Hamulce tarczowe, tylne J0L = Akumulator 340 A (70 Ah) 1LB = Hamulce tarczowe, przod 1AT = System ABS, elektr. blokada mech. różn. EDS, regul napędu ASR ukł. Stab. ESP 1BA = Standardowe zawieszenie / tlumienie 3FE = Dach szklany: sterowany elektrycznie 5TH = Nakładki ozdobne na tablicy przyrządów i tapicerkach alu-points 7X0 = bez czujników parkowania 4R3 = Elektryczne podnośniki szyb (przód i tył) F0A = Pojazd nie jest do specjalnego przeznaczenia, standartowe wyposażenie 0L2 = Pedał przyśpiesz. z modułem elektronicznym 8GL = Alternator 120 A 0G1 = Manualna skrzynia biegów 0YD = Kategoria wagowa tylnej osi 0JH = Zakres wagowy: Kategoria wagowa przedniej osi 8 T7T = wyposażenie dla silnika 078.7 3NZ = Oparcie tylne dzielone 8JH = Reflektor halogenowy elipsoidalny dla ruchu prawostronnego U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym X0A = Kraj sprzedaży: Niemcy 2PG = Kierownica wyłożona pianką, 4-ramienna 8Q1 = Dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów 9Q0 = Bez wskaźnika wielofunkcyjnego (1/2 FIS) 8Z5 = Typ 1 systemu chłodzenia silnika, Chlodnica wody MT5 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 2,4 L/121 kW V6 EU 3 (provisional solution) base engine is T7T 7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego C8N = Felgi aluminiowe 6Jx15 nie oznaczane, ET45 7K0 = Bez układu kontroli ciśnienia w oponach 4X1 = Boczna poduszka bezpieczeństwa 2K1 = Zderzak wzmocniony 6R1 = Skóropodobny mieszek dźwigni zmiany biegów 3L3 = Regulacja manualna wysokości siedzenia przod 3Y0 = Brak rolety przeciwslonecznej 4F1 = Centralny zamek 5D0 = Brak pilota sterowania centralnym zamkiem 1SA = Bez dodatkowej osłony dolnej zesp. napedowego Q1D = Sportowe przednie fotele 4GH = Przednia szyba przyciemniana z pasem przeciwsłonecznym Samochód jeszcze przed kupnem. Mam nadzieję, że się choć trochę podoba . Będę aktualizował temat jak coś nowego się pojawi.
-
Pilot do centralnego zamka
Witam, Panowie mam pytanie odnośnie pilota do centralnego zamka.Otóż posiadam 4 kluczyki. 1 serwisowy z kodem i trzy takie zwykłe z diodą do podświetlenia . Jako, że to XXI w. i otwieranie/zamykanie kluczykiem jakoś tak dziwnie wygląda . Czy da rade dokupić takiego pilota, dorobić grot i go zaprogramować ? Czy będzie to kosztowne ?
-
Radio szwankuje
Ale przecież takie podgrzewanie to działanie chwilowe w sensie sprawności radia . Jak dla mnie zwykłe druciarstwo. To już lepiej włączyć radio po 20 min. jazdy samochodem jak się wnętrze nagrzeje
-
Radio szwankuje
Pytam, bo sprzedawca tej aukcji AUDI CONCERT II A6 TT 22 CM RADIO (3702855296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pisze coś o przerabianiu podświetlenia przycisków lub adapterze CAN. Już sam nie wiem. Nie chcę kombinować z jakimś podgrzewaniem procesora, wymianą itp. Chce mieć po prostu ori radyjko, które będzie grało
-
Radio szwankuje
Witam, Dołączę się do tematu, ponieważ i mnie dopadł ten problem. Czy to radyjko będzie pasowało P&P ORYGINALNE AUDI CONCERT II 22 cm CHOWANE GAŁKI !!! (3747256113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. W aukcji jest napisane, że pasuję do A4, A6 itp. ale wolę zapytać tutaj. Tyle jest tych rodzajów, że człowiek się gubi. Są wersje z chowanymi gałkami i bez. Też nie wiem czy podświetlenie jest we wszystkich czerwone.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam nadzieję, że z czasem wniosę coś sensownego do forum , choć dopiero zaczynam przygodę z Audi. Pozdrawiam