Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio szwankuje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam te radyjko http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/22/80/89/3722808914 i jak z rana pójde do autka, a z rana nie jest za ciepło teraz, pokrętło od podgłaszania wariuje, chce ściszyć a to się podgłaśnia na maksa, no i wiadomo jak chce głośniej to jest głośniej, ale za żadne skarby nie moge go uciszyć, jak kręcę pokrętłem w stronę ściszenia to się ścisza, a jak pokrętło już pusze to jest znowu głośno, a druga sprawa jak w samochodzie jest już ciepło, jest rozgrzany to radio chodzi elegancko, tak jak powinno... W czym tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodzony procesor nieopłacalna naprawa wada fabryczna concerta i chorusa produkcji blaupunkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oryginalne radio audiowskie byście mi polecili ? Tylko żeby nie była jaka nie wiadoma cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj concert 2 ale z A6 C5 bo tylko to pasuje p&p i nie ma wady głośności ewentualnie concerta plus firmy panasonic

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Możesz wysłać do naprawy na alegro znalazłem gościa który się tym zajmuje chyba koło 100.
dokłada 50 zł i ma bez wady a po naprawie po jakimś czasie wada i tak powraca więc nie ma sensu naprawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie.

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

A jeszcze jedno, na tym radiu które mam nie gra mi tył, na tym radiu będzie grał AUDI CONCERT-PLUS!!INSTRUKCJA!!!! (3758363041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Bo piszę coś takiego "WYJSCIE NA AKTYWNE GLOSNIKI-TYL".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dołączę się do tematu, ponieważ i mnie dopadł ten problem. Czy to radyjko będzie pasowało P&P ORYGINALNE AUDI CONCERT II 22 cm CHOWANE GAŁKI !!! (3747256113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. W aukcji jest napisane, że pasuję do A4, A6 itp. ale wolę zapytać tutaj. Tyle jest tych rodzajów, że człowiek się gubi. Są wersje z chowanymi gałkami i bez. Też nie wiem czy podświetlenie jest we wszystkich czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na a6 c5 czyli takie co pasuje ale musisz zapytać sprzedawce , co do podświetlenia to wszystkie są czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem inny sposób na to radio :grin::decayed: Na procesor nakleiłem żaróweczkę 2W - taką od podświetlania np. zegarów ale wcześniej zdemontowałem z niej cokół. Jest podłączona pod zasilanie zmieniarki w tylnym gnieździe - czyli zapala się po włączeniu radia i ogrzewa procesor :decayed::decayed::decayed: Regulacja głosu działa normalnie :decayed::decayed: Jesli przestanie to będę szukał takiego bez tej wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na a6 c5 czyli takie co pasuje ale musisz zapytać sprzedawce , co do podświetlenia to wszystkie są czerwone.

Pytam, bo sprzedawca tej aukcji AUDI CONCERT II A6 TT 22 CM RADIO (3702855296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pisze coś o przerabianiu podświetlenia przycisków lub adapterze CAN. Już sam nie wiem. Nie chcę kombinować z jakimś podgrzewaniem procesora, wymianą itp. Chce mieć po prostu ori radyjko, które będzie grało :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie.

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

A jeszcze jedno, na tym radiu które mam nie gra mi tył, na tym radiu będzie grał AUDI CONCERT-PLUS!!INSTRUKCJA!!!! (3758363041) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? Bo piszę coś takiego "WYJSCIE NA AKTYWNE GLOSNIKI-TYL".

Tzn że na tył idzie tylko sygnał bez wzmocnienia. Sygnał taki podpina się pod wzmacniacz i dopiero do wzmacniacza głośniki.

A ja znalazłem inny sposób na to radio Na procesor nakleiłem żaróweczkę 2W - taką od podświetlania np. zegarów ale wcześniej zdemontowałem z niej cokół. Jest podłączona pod zasilanie zmieniarki w tylnym gnieździe - czyli zapala się po włączeniu radia i ogrzewa procesor Regulacja głosu działa normalnie Jesli przestanie to będę szukał takiego bez tej wady.

Pierwszy raz spotykam się z podgrzewaniem elektroniki by poprawić jej działanie ;) warto pomyśleć o jakmś czasowym wyłączniku żeby przypadkiem nie zagotować układu w lecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotykam się z podgrzewaniem elektroniki by poprawić jej działanie

W takim razie mało wiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotykam się z podgrzewaniem elektroniki by poprawić jej działanie

W takim razie mało wiesz :decayed:

Moze i malo, ale wiem ze takie dzialania to zwykła radioamatorka... Ale ponoć mówią: jak coś jest głupie ale działa to jednak nie jest głupie. Niestety takim hasłem coraz częściej posługują się inżynierowie wielkich firm...

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...