Treść opublikowana przez kana
-
Pomoc ze światłami przód
Potrzebuję lampy przefliftowe bez przeróbek żeby podłączyć i grało i huczało plus dobre żarówki kwestia robić czy wymieniać na nowe
-
Gdzię dostanę takie kapsle
szukałem tam cieżko trafić oglądałem allegro ale te dekle są w kształcie słońca i nie widziałem takich
-
Pomoc ze światłami przód
wiec wymiana żarówek wystarczy czy kupno nowych nawet nie wiem jakie mam żarówki szczerze mówiąc bo od miecha ogarniam te auto wiec pytam czy warto reanimować te lampy czy kupić nowe nowe valeo ori przedlift mam p[o 110 zł a polift 180zł sztuka ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- jak coś proszę o link żarówek w jakiej cenię
-
Pomoc ze światłami przód
mam lampy firmy depo w których zostały wyciągnięte przetwornice z powodu policji a świeci to teraz bardzo słabo jak leciutko mocniejsze od postojowych da radę jakoś to przerobić zdjęcie wygląda lampa tak
-
Gdzię dostanę takie kapsle
jak w temacie mam dziwne kapsle i nie mogę tego znaleźć możne ktoś ma pojecie gdzie to znajdę czy to od innej audi i w b5 nie mam co szukać
-
Roztawienię bezpieczników
Pod którym numerem znajdę bezpiecznik podświetlenia nóg bo nie świecą mi one? A wszystko inne działa czy są one od dzielnię czy ogólnie wnętrze i tu nie leży przyczyna
-
Jak dobrać się do mechanizmu zamka w bagażniku
Nie wydaje mi się żeby to przez plastik bolca bo mi cieżko otworzyć bagażnik muszę mocniej przycisnąć tak jak by pomedzy tym się coś poluzowało bolec chodzi za lewo a otwarcię klapy za mocno trzeba wciskać
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
gdy stoi więcej niż dzień to nie po odpaleniu auta słychać tępy odgłos jak by rolka czy coś takiego wymieniłem kpl rozrząd oraz pasek klinowy jak się nagrzeje z 15 min przestaję i mam z głowy na drugi dzień już nie słychać może czasem ale musi postać z 2 dni co najmniej co to może być?
-
Jak dobrać się do mechanizmu zamka w bagażniku
jak w temacie jak ściągnąć ten plastik żeby dobrać się do mechanizmu najpierw plastik osłaniający światło stopu na szybie a później podważyć plastik od góry czy od strony zamka ile tam jest zatrzasków i w którym miejscu P.s żeby zamknąć bagażnik muszę mocniej trzasnąć a otworzyć jak by był luz na tej klamce i muszę mocniej wcisnąć co to możne być?
-
Wymiana słupka plastikowego
Potrzebuję wymienić jeden słupek plastikowy ten od strony pasażera przy tylniej kanapie czy da się go wymienić bez sciagania uszczelki?
-
Jakie średnicę głosników ori w drzwiach przednich
TRANSMITER FM MP3 USB/SD/MMC mi chodziło bardziej o to ale to jest lipa?
-
Jakie średnicę głosników ori w drzwiach przednich
I do tego transmiter i heja już wiem co jest 5
-
Jakie średnicę głosników ori w drzwiach przednich
A jakię radio ori najlepiej kupić miałem ori bete ale popsutę i myśle nad jakimś nowym
-
Jak podciągnać linke od zamka w bagażniku
Ściagałem podsufitke i potym jak złożyłem już zamek nie tak chodził a klapy nie ruszałem
-
Jakie średnicę głosników ori w drzwiach przednich
Dzięki wielkię one ze wzmacniaczem są?
-
Jakie średnicę głosników ori w drzwiach przednich
Jak w temacie jakie średnicę w a4b5 w avancie przedlift bo w lewych drzwiach nie mam głośników a nie wiem co dokupić
-
Jak podciągnać linke od zamka w bagażniku
Hej mianowicię mam taki problem żeby otworzyć bagażnik muszę ciut mocniej pociągnać żeby sie tworzył a jak chcę zamknąć muszę mocniej trzasnąć czy problem tkwi w lincę czy zamku?
-
Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
Zaczełem od du.. strony sufit miał iść uszczelki i później plastiki a ja pod plastiki uszczelke chciałem cisnąć słupek od pasów mi pekł bo już nerwy mnię puściły;)
-
Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
W mojej okolicy nie znalazłem nikogo kto by mi pomógł wiec nue bedę miał wyjścia
-
Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
Nie mam reki do plastikow juz dwa polamalem przy wkladaniu uszczelek drzwiowych P.s skrecilem podsufitke na raczki sloneczniki zlozylem slupki ale ciezko mi bylo wcisnac uszczelki ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 15:10 ---------- I w jakiej kolejności to składać sufit skręciłem na rączkach i słonecznikach później uszczelki montować i na końcu boczki? Czy coś pomyliłem apropo boczki od pasów lepiej zaczynać od góry ? Pozniej boczek od listwy podłogowej?
-
Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
Czy ktoś z forumowiczówie ile może kosztować założenie podsufitki w aso dodam ze mam swoje plastiki i cześci
-
Dziwnę skrzypienię w przodzie auta
Pod maska nic nie słychać, po odpaleniu silnika dopiero zaczyna się ten dźwięk po włączeniu zapłonu cisza jest, po jakimś czasie ustaje ale jak jest zimny sprawdzałem silnik cisza pasek klinowy wymieniony rozrząd komplety również, klimatyzacji nie posiadam.Dźwięk słychać na wysokości nawiewu przy podszybiu
-
Dziwnę skrzypienię w przodzie auta
http://patrz.pl?1276397 czy ktoś ma pojecie co to może być za dźwięk dochodzi z przodu auta gdzieś jak by z pod deski dźwięk przybija mnie a po odpaleniu auta tak jest nieraz przestanie nie raz cały czas słychać ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 22:36 ---------- Nikt nie miał takiego przypadku? w czym tkwi problem nie wiem
-
Problem z airbagiem
Wyszło na to że był błąd z napięciem ktoś robił coś grzebał bez odłaczania aku. Po skasowaniu błąd przestał się pokazywać
-
Zbyt miękkie zawieszenia ...
jak będzie potrzeba miał bym sprężynki na oddanie a auto siedzi tak jak coś dogadamy się na pw