Treść opublikowana przez kana
-
Jakie felgi do mojego auta
dlatego wole serie bo nie ma martwienia się o to czy coś nie urwę nawet na parkingu w centrum handlowym muszę się pilnować na spowolnieniach gdzie są co 25 m no i na stromych wjazdach miedzy poziomami lub na ryby jak jadę po co mi tak jeździć ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- więc pytam do ori jakie by się zdały felgi żeby to coś wyglądało
-
Jakie felgi do mojego auta
a jakie coś ciekawego macie na myśli?
-
Moje prace
ile taka przyjemność kosztuje?
-
Jakie felgi do mojego auta
Co byście polecili do mojego auta od razu mowie ze w moim avanciku będzie seryjna zawiasu i żeby zgubić wysokość jakie fele do tego dodać teraz mam 1be i 15calowki a będzie 1ba i cóż tu założyć
-
Problem z airbagiem
wybacz z telefonu piszę nieraz i zmienia mi z "ja" na "ją" P.s miało być ja nie ruszyłem licznika bo mam auto dopiero miesiąc
-
Problem z airbagiem
ją nie ruszyłem bo mam go dopiero miesiąc
-
Jakie zawieszenie polecacie
A mój sposób pisania jest zły? nowy jestem to nie wiem więc mówicie ze sprężyny załatwią sprawę jak by ktoś miał jakąś dobra używkę to bym wioł komplet z amorami
-
Problem z airbagiem
NIE mam vaga wiec nie mam jak sprawdzić ale po odpaleniu auta pali mi się airbag i dopiero po 2 min co najmniej gaśnie cóż może być tego powodem? P.s chyba ze ktoś w okolicy Gorzowa Wlkp ma vaga bym podleciał zerkną
-
wymiana foteli
mam fotele zwykle bez podgrzewania oraz na zakrętach jak by mi się obracał w stronę skrętu czy można to jakoś naprawić i jaki fotel pasował by do moje bez przerabiania szyn i jak by wyglądało zrobienie fotela podgrzewanego
-
Jakie zawieszenie polecacie
Witam w mojej a4b5 1.8 96r troszkę za nisko siedzi i nie raz można przyhaczyć miską co byś cię polecili a nie wiem jaki zawias mam teraz czy wymienić same sprężyny bo wydaje mi się ze mam fioletowe a chce dać auto kobicie tak to teraz wygląda chciał bym ja podwyższyć sprężyny wystarcza? w bagażniku na naklejce z kodem silnika pisze zawieszenie 1ba i właśnie nie wiem co zrobić czy wymięci komplet amorów z sprężyna czy sama sprężyna P.s może ma ktoś coś tanio na sprzedaż używka lub nowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam czy jest ktoś z Gorzowa na tym forum?