Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kana

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kana

  1. dlatego wole serie bo nie ma martwienia się o to czy coś nie urwę nawet na parkingu w centrum handlowym muszę się pilnować na spowolnieniach gdzie są co 25 m no i na stromych wjazdach miedzy poziomami lub na ryby jak jadę po co mi tak jeździć ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- więc pytam do ori jakie by się zdały felgi żeby to coś wyglądało
  2. a jakie coś ciekawego macie na myśli?
  3. ile taka przyjemność kosztuje?
  4. Co byście polecili do mojego auta od razu mowie ze w moim avanciku będzie seryjna zawiasu i żeby zgubić wysokość jakie fele do tego dodać teraz mam 1be i 15calowki a będzie 1ba i cóż tu założyć
  5. wybacz z telefonu piszę nieraz i zmienia mi z "ja" na "ją" P.s miało być ja nie ruszyłem licznika bo mam auto dopiero miesiąc
  6. ją nie ruszyłem bo mam go dopiero miesiąc
  7. A mój sposób pisania jest zły? nowy jestem to nie wiem więc mówicie ze sprężyny załatwią sprawę jak by ktoś miał jakąś dobra używkę to bym wioł komplet z amorami
  8. NIE mam vaga wiec nie mam jak sprawdzić ale po odpaleniu auta pali mi się airbag i dopiero po 2 min co najmniej gaśnie cóż może być tego powodem? P.s chyba ze ktoś w okolicy Gorzowa Wlkp ma vaga bym podleciał zerkną
  9. kana opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    mam fotele zwykle bez podgrzewania oraz na zakrętach jak by mi się obracał w stronę skrętu czy można to jakoś naprawić i jaki fotel pasował by do moje bez przerabiania szyn i jak by wyglądało zrobienie fotela podgrzewanego
  10. Witam w mojej a4b5 1.8 96r troszkę za nisko siedzi i nie raz można przyhaczyć miską co byś cię polecili a nie wiem jaki zawias mam teraz czy wymienić same sprężyny bo wydaje mi się ze mam fioletowe a chce dać auto kobicie tak to teraz wygląda chciał bym ja podwyższyć sprężyny wystarcza? w bagażniku na naklejce z kodem silnika pisze zawieszenie 1ba i właśnie nie wiem co zrobić czy wymięci komplet amorów z sprężyna czy sama sprężyna P.s może ma ktoś coś tanio na sprzedaż używka lub nowe
  11. Witam czy jest ktoś z Gorzowa na tym forum?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.