Treść opublikowana przez bongod
-
prosze o ocene błedów
wklejam logi do oceny mam nadzieje że coś się zmieniło na plus :/ dynamiczne Grupy: 118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM statyczne Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM z niecierpliwościączekam na info tylko delikatnie proszę
-
prosze o ocene błedów
Jeden góra 1.2 ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- http://rapidshare.com/share/5C7262F624B2AE4CE1F9519107F3D458 udało się ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- juz znalazłem odpowiedż tutaj Jak przetestowac pod cisnieniem uklad dolotowy jade robić logi
-
prosze o ocene błedów
Witam to znów ja Ze względu na to że w czwartek robie program a jutro lub pojutrze ostatnie logi naszło mnie na majsterkowanie .Zaślepiłem grubą rure co idzie na przepływke kolankiem od zlewu a zamiast odmy wsadziłem na opasce wentyl od roweru z kawałkiem dętki żeby wentyl złapała opaska:). Ze względu że nie mam kompresora zrobiłem to na stacji benzynowej gdzie takowy był i puściłem ciśnienie . Jedyne co znalazłem to małe syczenie na jednym z krućców ezektora i na takiej plastikowej rurce co wchodzi w przegrode silnika w taka gume (tam założyłem opaske bo wogóle nie było). Syków wiecej nie usłyszałem za to ..................................usłyszałem takie plumkanie z okolic turbiny , N75 albo gdzies obok (napewno na dole ) . Pytanie brzmi WTF????? Zamieszczam filmik najlepiej słychać na końcu jak już resztka powietrza schodzi . ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- kurna jak tu zamieścić filmik?????
-
Niezgodność z etka . Coś zmieniane? Może jakaś przekładka??
nie myślałem , że aż tak zamiast kolanka pod kątem prostym w etce jest całkowicie prosta rurka więc nijak się ma to i do wyglądu i do numeru . Miałem poprostu nadzieje że najpierw kupie a potem wymienie ale widze że muszę wyjąć i sprawdzić nr organoleptycznie . Dzieki za pomoc.
-
Niezgodność z etka . Coś zmieniane? Może jakaś przekładka??
ok czyli rozrysowany układ odpowietrzenia silnika z nr bfb w etce nie musi się pokrywać z wyglądem faktycznym ? Dobrze zrozumiałem?
-
Niezgodność z etka . Coś zmieniane? Może jakaś przekładka??
Witam Dziś chcąc kupić pękniete gumowe kolanko idące z metalowej rury odmy do tej szerokiej rury gumowej zauważyłem ,że zamiast kolanka powinna być tam prosta rurka wg etki . I teraz jest akcja nie wiem co mam na ten temat myśleć . Jakieś sugestie?? Rurka metalowa odmy ma nr pasujący do mojego silnika czyli bfb ale układ tego kolanka jest jakby z avj
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Najlepszego
- chromy na dark red??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hahaha ja jestem właśnie na spocie z moim dzieciakiem . Przyjechało 26 ..................... resoraków
-
chromy na dark red??
boję się jakbym chociaz więcej niż felgi gdzieś coś wylukał
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Może flaszke pod bułe hehehe
-
chromy na dark red??
R04C jakby chromy walnąć?? ciekawe czekam na odwaznego i zdjecia hehehe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
kiedyś mieszkałem w monobloku ale osiedle się rozrosło
-
chromy na dark red??
tzn??co to dip oprócz sosów
-
tylko jeden błąd 01561
dzięki
-
termostat wymieniony, temp nadal skacze , brak błędów o co biega ??
cieszę się jeśli pomogłem:)
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Tempomacik w końcu ogarniety przy okazji wrzuciłem czujniki na tył pipipipipipi ---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 08:00 ---------- Panowie czemu mam forum po angielsku????? Ale tylko na komie
-
tylko jeden błąd 01561
no u mnie tez wszystko działa ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- może wilgoć jakaś ?
-
tylko jeden błąd 01561
błąd 01561 left rear door 61-00 wont de-safe taki błąd mi wywala i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi bo zwykle towazyszy temu jeszcze kilka błedów u mnie tylko ten . Z góry dzięki za pomoc
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
no boczki i ramki .... ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- przy okazji naprawiłem styk otwierania drzwi
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
zdziwiłem się jak mało czasu mu to tym razem zajeło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaaaahaaaaaaaa
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahaha dobre- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ogólnie ceny jakieś znane są?? i mają graty?? - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.