Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. wklejam logi do oceny mam nadzieje że coś się zmieniło na plus :/ dynamiczne Grupy: 118 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 115 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM statyczne Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 034 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM z niecierpliwościączekam na info tylko delikatnie proszę
  2. Jeden góra 1.2 ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ---------- http://rapidshare.com/share/5C7262F624B2AE4CE1F9519107F3D458 udało się ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- juz znalazłem odpowiedż tutaj Jak przetestowac pod cisnieniem uklad dolotowy jade robić logi
  3. Witam to znów ja Ze względu na to że w czwartek robie program a jutro lub pojutrze ostatnie logi naszło mnie na majsterkowanie .Zaślepiłem grubą rure co idzie na przepływke kolankiem od zlewu a zamiast odmy wsadziłem na opasce wentyl od roweru z kawałkiem dętki żeby wentyl złapała opaska:). Ze względu że nie mam kompresora zrobiłem to na stacji benzynowej gdzie takowy był i puściłem ciśnienie . Jedyne co znalazłem to małe syczenie na jednym z krućców ezektora i na takiej plastikowej rurce co wchodzi w przegrode silnika w taka gume (tam założyłem opaske bo wogóle nie było). Syków wiecej nie usłyszałem za to ..................................usłyszałem takie plumkanie z okolic turbiny , N75 albo gdzies obok (napewno na dole ) . Pytanie brzmi WTF????? Zamieszczam filmik najlepiej słychać na końcu jak już resztka powietrza schodzi . ---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- kurna jak tu zamieścić filmik?????
  4. nie myślałem , że aż tak zamiast kolanka pod kątem prostym w etce jest całkowicie prosta rurka więc nijak się ma to i do wyglądu i do numeru . Miałem poprostu nadzieje że najpierw kupie a potem wymienie ale widze że muszę wyjąć i sprawdzić nr organoleptycznie . Dzieki za pomoc.
  5. ok czyli rozrysowany układ odpowietrzenia silnika z nr bfb w etce nie musi się pokrywać z wyglądem faktycznym ? Dobrze zrozumiałem?
  6. Witam Dziś chcąc kupić pękniete gumowe kolanko idące z metalowej rury odmy do tej szerokiej rury gumowej zauważyłem ,że zamiast kolanka powinna być tam prosta rurka wg etki . I teraz jest akcja nie wiem co mam na ten temat myśleć . Jakieś sugestie?? Rurka metalowa odmy ma nr pasujący do mojego silnika czyli bfb ale układ tego kolanka jest jakby z avj
  7. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    hehehe dobre
  8. hahaha ja jestem właśnie na spocie z moim dzieciakiem . Przyjechało 26 ..................... resoraków
  9. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    boję się jakbym chociaz więcej niż felgi gdzieś coś wylukał
  10. Może flaszke pod bułe hehehe
  11. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    R04C jakby chromy walnąć?? ciekawe czekam na odwaznego i zdjecia hehehe
  12. kiedyś mieszkałem w monobloku ale osiedle się rozrosło
  13. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w Audi A4 B6
    tzn??co to dip oprócz sosów
  14. cieszę się jeśli pomogłem:)
  15. Tempomacik w końcu ogarniety przy okazji wrzuciłem czujniki na tył pipipipipipi ---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 08:00 ---------- Panowie czemu mam forum po angielsku????? Ale tylko na komie
  16. no u mnie tez wszystko działa ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- może wilgoć jakaś ?
  17. błąd 01561 left rear door 61-00 wont de-safe taki błąd mi wywala i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi bo zwykle towazyszy temu jeszcze kilka błedów u mnie tylko ten . Z góry dzięki za pomoc
  18. no boczki i ramki .... ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- przy okazji naprawiłem styk otwierania drzwi
  19. zdziwiłem się jak mało czasu mu to tym razem zajeło
  20. aaaaaahaaaaaaaa
  21. hahaha dobre
  22. a ogólnie ceny jakieś znane są?? i mają graty??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.