Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jamrolly

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jamrolly

  1. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    powitać ! zabieg w AJM'ie został zaaplikowany a wygląda to tak całkiem sympatycznie węzyki zaślepione i słychać tylko pcyt kultura gaszenia auta taka sama jak u teścia w vectrze B 2.0 td heh całkiem całkeim ;)nie jest źle , turbina świszczy aż miło i gwizdek zaczyna sie od 1100 obr a nie jak wczesniej 1700 zaślepki własnoręcznie robione z malowaniem ok 20 min .. a tak to wygląda z lotu ptaka zobaczymu jeszcze jak jutro pojdzie na trasie ... jeszcze przy okazji byłem dzis u pana Gruchota (mieszka za winklem) i kupiłem zamienniek kata ...nie zwróciłem uwagi ze cymbał który jeździł moją OOOOO wstawił tam jakąś ochydną rue wiec jakby ktoś chciał to moge opylić ..jak jej ode mnie nie odbierze yo!
  2. Jak mialem Bore zagazowana to tez jej tak odwalalo problem byl z instalacja gazowa
  3. Tez mam taki problem z tym licznikiem...troche irytujaca sprawa
  4. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    coś takiego panie https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkRyVD3mnyIiQdranxj-irl_DeLCS519Nc2RFQB9Zd71ihREfOhQ
  5. Dzieki:)
  6. Kata mozna na zlomie gdzies opylic ? Czy trzeba latac zeby go sprzedac?
  7. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    gdzieś na forum widzialem zdjecie jak ktos chyba wstawil te klape gaszącą w kolektor ale nie moge tego nigdzie odkopać ..a myśle ze opcja do zrobienia D;
  8. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    jeszcze bede dorabiał sobie sam flansze( tzn teścinek mnie pomoże bo sprzętu jest ) ale wygląda jak od AWX'a takze chyba podejdzie
  9. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    bo jest jeszcze od klapy gaszącej ?
  10. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    panowie wszystkie wężyki co były przy egr w AJM;ie zaślepić śrubkami?
  11. Dzis kolego zrobilem sobie maly tuning lampionow i niezle swieca to jest dozwolone:)?
  12. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    poszedł zakup sie okaże
  13. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Byle ktos nie sprzatnal
  14. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Czeeekam
  15. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    AJM wiem ze nie w temacie
  16. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    który bedzie blizszy aszemu sercu? AJM'ów 1. KOLEKTOR SSĄCY VW AUDI SKODA 038129713AG (3995564621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2. AUDI VW 1.9 TDI KOLEKTOR SSĄCY 038129713BM (4003294600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3. KOLEKTOR SSĄCY 038129713AJ AUDI A4 B6 B7 1.9TDI (3985878338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- mam nadzieje ze nie śpita?
  17. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w Audi A4 B5
  18. Tzn jak juz to na lato ale caly czas mysle widzialem taka felge w lustro i nawet dobrze sie prezentowala ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- A papier jakiej grubosci? Dodam ze szlifierki szczotki itp posiadam:)
  19. Witam panowie! pytanko.. mam amelinowe felgi ori oczywiście tzw biedronki http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/117239933_1_644x461_alufelgi-16-5-112-audi-a4-a6-brzozow.jpg i pytanie brzmi: polerować na lustro ? jest szansa z takiego czegoś uzyskać lustro? jeżeli tak to jakimi środkami?
  20. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    I ja sie za to zabiore jak dojdzie kolektor
  21. jamrolly opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    pytanko.. mam amelinowe felgi ori oczywiście tzw biedronki http://img12.tablica.pl/images_tablicapl/117239933_1_644x461_alufelgi-16-5-112-audi-a4-a6-brzozow.jpg i pytanie brzmi: polerować na lustro ? jest szansa z takiego czegoś uzyskać lustro? jeżeli tak to jakimi środkami?
  22. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Mario82A4 ten gosc az tablicy zawolal sobie za komplet z wysylka 120 zl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.