Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jamrolly

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jamrolly

  1. Mialem tak samo gostek jeden robil mi format i bateria trzymala max pol h ..czasem nawet mialem problem zeby ja naladowac bo nie chciala sie ladowac ...w koncu zrobilem sobie sam format na innym systemie i wydajność baterii wzrosła w dodatku bezprpblemu reagowała na ładowarkę; ) Wysłane z mojego GT-I8190
  2. jamrolly odpowiedział(a) na koszykj temat w Audi A4 B5
    Ja mam 1ba i mam 3 niebieskie i jedna zielona na tyle auto z opisu .. Wysłane z mojego GT-I8190
  3. Powodzenia Wysłane z mojego GT-I8190
  4. Ja juz swoj wyciagalem bo uszczelnialem go i tak zrobilem jak napisalem chlopaky mnie tak na forum doradzili ..zrezzta musisz sciagnac nadkole zeby go odkrecic i dolem wychodzi leko Wysłane z mojego GT-I8190
  5. Sciagnac kolo i nadkole z lewej strony odkrecasz zbiornik i wychozi az milo ale jest na forum gdzies opis Wysłane z mojego GT-I8190
  6. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w Audi A4 B5
    Wlasnie schemat gniazda mam drugi kierunek mam wyprowadzony dobra dzis pokombinuje wysłane maszyną do szycia
  7. jamrolly opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam panowie ! miałby ktoś z was może schemat wtyczek tylnych lamp od avanta? bo mam hak wpinany i dziś chciałem go użyć, a tu się okazuje ze gniazdo nie podłączone i musiał bym je pod lampki podłączyć? a nie mam zielonego pojęcia który przewód do którego
  8. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    witam majsterkowicze! jak każdy (chyba) piszący w tym temacie chciałem dokonać modyfikacji kolektora ssącego tylko, że mnie to czekało przy silniku o oznaczeniu AJM. Udało się to egr wywalony kolektor zamontowany flansza też no i nic tylko smigać ! pojeździłem trochę (parę mieszków) i powiem szczerze że żadnego "-" nie dostrzegłem prócz "klepnięcia" przy gaszeniu auta . Zaczęło mnie to troszkę irytować więc pomyślałem, że przecież kolektor który mam zamontowany też był kiedyś połączony z egrem no i tu się zapaliła żarówka! przecież taki egr też można zaślepić i wstawić go zamiast flanszy tylko po to żeby klapa gasząca ładnie nam pomagała podczas gaszenia auta. Wziąłem się więc za robotę zaślepiłem egra zakupiłem ori kolanko no i zmontowałem odpaliłem graty i.... i wszystko pracuje jak należy ..mając kolektor od awx'a razem z zaślepionym egrem jakby ktoś chciał służę pomocą no i posiadam jedno kolanko te które wchodzi za egr będzie potrzebne przy tej przeróbce ...nie wiem jak sprawa wygląda w afn z klapą gaszącą czy jest w ori czy jej nie ma zdjęć nie wstawiłem jak się to prezenci bo byłem zbyt podjarany, że wszystko bangla jak należy
  9. jamrolly opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam panowie! Mam małe pytanie , a mianowicie posiadam motorek 116 AJM'a i juz jestem dość długi okres po zamontowaniu kolektora od AWX'a bylo i jest spoko ale powoli zaczęło być irytujace gaszenie auta (ale da się żyć) . Dziś wyrzucilem flansze i wstawilem po wielkich kombinacjach zaslepionego EGR'a od AWX'a ..czyli mam komplet.. i czy jest ktoś mi w stanie odpowiedzieć czy autko bedzie się gasilo tak jak na seryjnych gratach? Czy jest możliwość zeby było zbyt małe ciśnienie w przewodach żeby zamknelo klape gąszcą ? Odpalilem pochodzil troche ale chyba nie poczulem roznicy jak flansza poszla myt wysłane maszyną do szycia
  10. Ja do pd użyłem specyfica od kolegi z forum i jestem zadowolony zero ubytkow nastepna wymiana tez bedzie z ta oliwka
  11. jamrolly odpowiedział(a) na Piteros1 temat w Układ Jezdny
    Ja przy golfie mialem ta-technix i bylo ok mocno na zakretach trzymalo no i jak zapakowalem 3 gosci na tyl to nawet nie tarlo hah
  12. Ja jak swojemu zacząłem żałować no nie dość że muł to w dodatku spalanie było lekko wyższe
  13. Wedlug obliczen jakie prowadze od 3 miesięcy jezdze od zapakenia sie rez do nastepnego rez ..60/40 trasa/miasto preskosc z jaka sie idawalem po eSkach to nawet 200km i spalanie wyszlo mi 5,04 wozidlo z opisu;)
  14. jamrolly odpowiedział(a) na Piteros1 temat w Układ Jezdny
    Marcin nie zakladaj helperow nic ci nie pomoga a jedynie przeszkodza w kreceniu gwinteem w dol
  15. Jest opsane na forum jak mozna to zrobić
  16. Po wywaleniu egra i zalezeniu kolektora od awx np ja czuje roznice nie wiem moze to efekt placebo ale dobrze mi z tym ustaly siwe bąki po odpaleniu auta, lepsza dynamika, na dluzszych dystansach zauwazylem mniejsze spalanie dla mnie na plus procz klekotniecia przy wylaczaniu ale da sie przezyc
  17. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ja za awx'a polozylem 20 na alledrogo
  18. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Mam paste do uszczelniania wydechow jakby ktos byl zainteresowany nowka swiezynka; )
  19. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Nie moglem znalezc :/ pytalem z ciekawoscci
  20. Panie teraz mi wyszlo w ajm avant spalanie 5,66 przy 3/4 miasto 1/4 trasa na 53 litrach 940 km ..po kazdej dluzszej jezdzie 2 minutki postoju na wolnych obrotach; )
  21. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ile za to?
  22. Masz znizke 10 zl
  23. Jak ostatnio u niego bylem kazal do siebie dzwonic jak z dostępnością towaru
  24. No ja mialem teraz przyjemnosc zrobic 10k przez nie cale 5 mieszków a noechcialbym zrobic krzywdy mojemu silnikowi ,)
  25. Znadjz na forum Andrzeja Gruchota i zadzwon do niego robi zamienniki katalizatorow mialem jego wyrob w rekach i jest bardzo dobry wyrob

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.