Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jamrolly

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jamrolly

  1. Ha ha ha az mnie brzuszek boli od smiechu
  2. Rikardo a jak ja robie w miechu ponad 2k?
  3. Witam! za chwile czeka mnie wymiana oleju silnikowego co prawda zostało mi jeszcze ponad 2 tysiące do wymiany ale robie tyle w miesiąc wiec moje pytanie jakim olejem go zalać obecnie jest zalany tymże cudem oraz tył opakowania dodam jeszcze ze od wymiany do wymiany troche musiałem mu kapnąć no a przebieg jaki widnieje na blacie 225k (tak naprawde to pewnie najstorsi górale nie wieco) prosze o porade czym go teraz zalać
  4. Kary za brak ubezpieczenia OC w 2013 roku ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- ja poszedłem do jednej ubezpieczalni zapytać tylko o wyliczenie składki babka mi wyliczyła składke i na całe szczęscie spojrzała w poprzednie ubezpieczenie ..bo wychodziło mi tego samego dnia ..nie miałem kasy byłem przed wypłata ale ubezpieczyła mi auto i termon na zapłate miałem 14 dni ale to zeleznie od agencji .. przedstawiła mi dokumenty co by bylo było gdy bym tego nie zrobił ..potem rozmiawiałem z agentem miom znajomym i przedstawił mi to samo ..
  5. sam głupoty piszesz .. wiadomo ze jak wykupujesz ubezpieczenie oc to podpisujesz umowe na rok i tak jest wszędzie .. wiecc jeśli malymoto spoznil sie z opłata drugiej raty to nic sie nie stanie a jeżeli wyszło mu całkowicie ubezpieczenie to musi ubezpieczyć je obojętnie gdzie nawet jak nie bedzie mial zamiaru nim jeźdźić to auto musi być opłacone dopóki jest zarejestrowane ..inaczej możę dostać kare a nie życze spotkania z policją . ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- fundusz gwarancyjny moze go scignąć..
  6. Nic sie nie stanie jak masz umowe na rok i nie zaplaciles drugiej raty to spoko przyjdzie ci upomnienie chyba ze roczna umowa sie skonczyla i nie podpisales nowej no to jezeli sie dopatrza to mozesz zaplacic kare...ja raz drugiej raty nie zaplacilem przez miecha przyslali tylko upomnienie i spoko ale jak grozilo mi nie podpisanie nowej umowy no to bym dostal kare ;D jak chcesz cos wiecej wiedziec to pisz pw bo mam troche doświadczenia heh
  7. ;bediks masz twn vag kkl?
  8. Nie wiem czy to przez system operacyjny czy jak ..instalowalem go tak jak nalezy sciagalem wszystkie programy i nawet go nie wykrylo ..
  9. Ja kupil najtańszy i do dziś nie mogę go okiełznać:/
  10. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    Wlałem xeramic "czysci wtryskiwacze diesla" zobaczymy jak działa
  11. jamrolly odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    To łączyłeś jakies preparaty przy jednorazowym uzyciut?
  12. jamrolly opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam panowie! Mam pytanie co sądzicie o dodatkach do paliwa? Np w celu przeczyszczenia pompowtryskiwaczy? Jest w tym cos prawdy czy wiecej sciemy ? Jezeli ok to jakie srodki zdalyby egzamin? Z gory dzieki. Aa dodam ze tylko profilaktycznie nie że cos się dzieje
  13. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    aaaa oke
  14. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    całkiem dobrze wygląda ale nie wiem czy flansze nie bedziesz mial za krotka?
  15. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    no nie mam D:
  16. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Mnie w cyklu mieszanym i trasa mniej
  17. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Po wywaleniu Egra w ajm spalanie pol litra mniejsze przy takiej samej jedzxie
  18. Aa no ja mam pl
  19. Inspekcje mogles skasowac przyciskami od kasowania przejechanego dystansu i od ustawienia zegaru
  20. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Tez sie nad bim zastanawialem ale wzialem inny pewniejszy
  21. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
  22. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    hah jak miałem egr to przy porannym odpalaniu puszczał lekkiego niebieskiego bąka po zabiegu usunięcia go bąki zniknęły
  23. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Zrobie zdjecie przed regeneracja jest w nim tyle syfu ze uhuhu
  24. jamrolly odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Egr tak mi orzygal silnik :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.