Treść opublikowana przez jamrolly
-
Strefa biegaczy, triathlon
2 i 3 link jaknajbardziej znajde ci cos jeszcze dobrego;)
-
Strefa biegaczy, triathlon
Odezwij sie na pw doradze jestem sportowcem i pracuje w sklepie sportowym;)
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
trafiłem na kolektor z flanszą za 99 trza negocjowac nie? ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Kolektor ssacy+flansza AWX 1.9 TDI Golf Vento tuning AFN 110 1Z AHU Ropa ? Tablica.pl- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
heh co racja to racja- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
tak panowie to bedzie to samo tylko ze od AWX nie ma szpilki do przykręcenia obudowy silnika :Dczyli trzeba nacelować i wywiercic albo na jako dobra poxyline przykleic- Powermag
- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
u mnie w ajm;ie troche jesty w innym miejscu i dopiero teraz zauważyłem a tak btw. kolektor od Awx'a podszedł by do Ajm;a?- Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
to kolektor od AWX'a do AJM'a podejdzie bez zadnego problemu i dodatkowego modzenia? bo mam jedną wątpliwosc min co to jest ??- Powermag
- Powermag
Witam ! mam dwa pytanka. 1. do czego służy opaska rPowerMag założona w tym miejscu to jest ta opaska czy ta opaska z magnesami coś pomaga? no i punkt 2 ze zdjecia . To jest miejsce z którego wystaje igla do zamocowania pokrywy górnej silnika czy mozna wymienic te część ? bo troche irytujace jest stukanie pokrywy na wolnych- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Audi A4 1.9 tdi 116 Avant (AJM) cykl mieszany z większością km po miescie od czasu do czasu Odolanów-Wrocław na 53l robie 960km czyli jakies 5,52l/100km przy jezdzie ok 120-130 km/h ostatnio nawet na 55 l zrobilem ponad 1000km . Wynik mierzony od zapalenia sie rezerwy do kolejnej rezerwy- Zbiornik spryskiwaczy
uff a juz myslalem ze bede musiał błotnik sciągac dzięki- Zbiornik spryskiwaczy
Serdecznie powitać! panowie potrzebuje pomocy !! jest taka mozliwosc zeby ktos wrzucil jakies info jak zdemontowac zbiornik spryskiwaczy w B5 po lifcie ze sprysami na reflektory bo chyba mi strzelił woda ucieka ;/ i nie wiem za choinke jak go zdemontowac..- wskaźnik paliwa
orientujesz sie ile mogłaby wynieść taka operacja ? wymiany procesora?- wskaźnik paliwa
hmm sciągałem juz licznik i zapomniałem jakiej on jest produkcji ;/.. ale okej jutro ponowie czynnosc ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- ale tak tył jest biały przypominam sobie- wskaźnik paliwa
Witam serdecznie drodzy forumowicze ! Mam mały problem ze wskaźnikiem paliwa a mianowicie po zatankowaniu auta wskaźnik podnosi sie i jak opada w miare wyjeżdżenia paliwa do połowy to zapala sie rezerwa . Zauważyłem tez ze gdy wsiadam do auta i np trzasne drzwiami to wskazówka sie porusza w strone full i spada w tej samej chwili . Problem jest o tyle głupi ze nawet dwa razy w miesiacu tankuje moje wozidełko juz od trzech miesięcy i gdy by to była wina pływaka jak juz przeczytałem przekopując forum to wskaźnik by sie uregulował po tylu tankowaniach.. jest to bardzo irytujące . Teraz moje pytanie brzmi czy jest to wina licznika ? moze jakis przepalony zwój? lub cos w liczniku ? czy szukać przyczyny w plywaku? nie wiem czy temat odpowiednio umieściłem ale dzis odkopałem haslo do forum i nie mogłem sie połapać jeżeli zle to prosze Admin przenieś ..a jeżeli chodzi o temat to panowie i panie prosze pomóżcie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! - Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi