Treść opublikowana przez andrzej3451
-
SPOTY RADOMSKIE
W weekend można się spotkać
-
SPOTY RADOMSKIE
Koła ori z rs2, malował brat
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ja potrzebuje górną- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
ooo i paczka z allday-a jest bmx forever- SPOTY RADOMSKIE
Kwinto69 My w robocie montujemy sakury i dają radę Daniel napisz do mnie na fb to podam numery do obu kolegów- SPOTY RADOMSKIE
ostatnia niedziela maja w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/599332346859427/- SPOTY RADOMSKIE
Byłem dzisiaj na treningach, było mało ludzi(trybuna zapewniona w 1/5) ale to dopiero treningi, jutro od 11 będę- SPOTY RADOMSKIE
usa klapa jak dobrze pamiętam karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem peżo sie załapało Dokładnie tak, jest USA klapa- SPOTY RADOMSKIE
czarny sedan na glebie. Z monoblock iem jest Jacka, miał nawet temat swój na forum- SPOTY RADOMSKIE
to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie? Tak mój granatowy avant z przodem od ski, a kolegi szary sedan- SPOTY RADOMSKIE
Długo tam będziecie? To może zajrzę z potomkami Jesteśmy tam praktycznie codziennie, jeśli tylko pogoda dopisuje to Spokojnie kogoś spotkasz- SPOTY RADOMSKIE
Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił 20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam- SPOTY RADOMSKIE
Wesołych świąt- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Bardzo dobry zestaw S4 z xsem, choć osobiście wolę bardziej park niż street- Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
bardzo ładne auto co to za halogeny, pasują p&p i gdzie można takie dostać?- [ALL B5] by Daduś
Bardzo ładne autko,ciemne nadwozie i koniakowe skóry mistrz- SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkich- Rączki i słoneczka pasują z polifta do przed lifta?
Jeżeli masz budę przed liftem i chcesz zalo podsufitke od po lifta musisz mieć dystanse do rączek + tylne rączki nie pasują idealnie, słoneczka pasują Jeżeli masz budę przed liftem i chcesz zalo podsufitke od po lifta musisz mieć dystanse do rączek + tylne rączki nie pasują idealnie, słoneczka pasują- [B5 AFN] avant/s4 front/18stki rs/H&R
Witam Chciałbym przedstawić moją Bpiątke 1.9 TDI AFN, narazie jest to auto seryjne ale powoli staram się modzić Wyposażenie: 2x el. szyby klimatyzacja 6 głośników + sub + wzmacniacz + radio sony Mody: zderzak s4 lampy p. polift kierownica trój ramienna radio sony xplod wzmacniacz kicker podsufitka lift postojówki led alu 16 narazie porszawki 17" rs4 18" zaślepiony egr gril polift full fis wnetrze w led-ach sub JBL nowy JBL tempomat w trakcie realizacji podświetlanie nóg kubełki Zdjęcia: Przymiarka 17stek na lato 4 razy 9' i oponki 215/40- Rączki i słoneczka pasują z polifta do przed lifta?
Do raczek potrzebne są jeszcze dystanse, bo poliftowa podsufitka jest bardziej napompowana- A4 B5 AFN+ by mapper
fajne autko heble 312tki pasują p&p do AFN-a ? czy trzeba coś wymieniać?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem posiadaczem a4 b5 1.9 TDI- [ALL B5] A4 2.7 BiT ARE KW 18' BBS RS 1.8T -> 2.7 BiT
Bardzo ładne autko, widziane parę razy na mieście