Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andrzej3451

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andrzej3451

  1. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W weekend można się spotkać
  2. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Koła ori z rs2, malował brat
  3. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  4. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    [/url]
  5. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja potrzebuje górną
  6. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto69 My w robocie montujemy sakury i dają radę Daniel napisz do mnie na fb to podam numery do obu kolegów
  7. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ostatnia niedziela maja w przyszłym tygodniu w toporni mają rozpoczęcie sezonu vagi a kto sie wybiera ? jakaś stronka z info co będzie na fb jest ? jak jest to prosze o link link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/599332346859427/
  8. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Byłem dzisiaj na treningach, było mało ludzi(trybuna zapewniona w 1/5) ale to dopiero treningi, jutro od 11 będę
  9. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    usa klapa jak dobrze pamiętam karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem peżo sie załapało Dokładnie tak, jest USA klapa
  10. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czarny sedan na glebie. Z monoblock iem jest Jacka, miał nawet temat swój na forum
  11. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie? Tak mój granatowy avant z przodem od ski, a kolegi szary sedan
  12. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Długo tam będziecie? To może zajrzę z potomkami Jesteśmy tam praktycznie codziennie, jeśli tylko pogoda dopisuje to Spokojnie kogoś spotkasz
  13. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie zapraszam na skatepark, razem z kolegami coś ogarniamy więc można popatrzeć bądź spróbować własnych sił 20 czerwca odbędą się na nim zwody, na które również zapraszam
  14. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wesołych świąt
  15. Bardzo dobry zestaw S4 z xsem, choć osobiście wolę bardziej park niż street
  16. bardzo ładne auto co to za halogeny, pasują p&p i gdzie można takie dostać?
  17. Bardzo ładne autko,ciemne nadwozie i koniakowe skóry mistrz
  18. andrzej3451 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam wszystkich
  19. Jeżeli masz budę przed liftem i chcesz zalo podsufitke od po lifta musisz mieć dystanse do rączek + tylne rączki nie pasują idealnie, słoneczka pasują Jeżeli masz budę przed liftem i chcesz zalo podsufitke od po lifta musisz mieć dystanse do rączek + tylne rączki nie pasują idealnie, słoneczka pasują
  20. Witam Chciałbym przedstawić moją Bpiątke 1.9 TDI AFN, narazie jest to auto seryjne ale powoli staram się modzić Wyposażenie: 2x el. szyby klimatyzacja 6 głośników + sub + wzmacniacz + radio sony Mody: zderzak s4 lampy p. polift kierownica trój ramienna radio sony xplod wzmacniacz kicker podsufitka lift postojówki led alu 16 narazie porszawki 17" rs4 18" zaślepiony egr gril polift full fis wnetrze w led-ach sub JBL nowy JBL tempomat w trakcie realizacji podświetlanie nóg kubełki Zdjęcia: Przymiarka 17stek na lato 4 razy 9' i oponki 215/40
  21. Do raczek potrzebne są jeszcze dystanse, bo poliftowa podsufitka jest bardziej napompowana
  22. fajne autko heble 312tki pasują p&p do AFN-a ? czy trzeba coś wymieniać?
  23. Witam wszystkich, jestem posiadaczem a4 b5 1.9 TDI
  24. Bardzo ładne autko, widziane parę razy na mieście

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.