Treść opublikowana przez ParasoleK
-
Co to za felga?
Kojarzy może ktoś ten felunek ?
-
Co to za urządzenie?!
Otóż znalazłem coś takiego w domu.Kiedyś chyba wujek z DE to przywiózł ale nie mam pojęcia do czego to służy.Prawdopodobnie będzie to coś do samochodu bo zwoził różne graty
-
Zabezpieczenie Pojazdu Przed Kradzieżą Pomysły ?
Również się podpinam Będę wdzięczny za pomysły
-
Szukam pomocy przy odblokowanie pełnego FISa
Ktoś z rejonu Bielsko-tychy-oświęcim ogarnie wymianę manetki + pełny fis ?
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Całkiem całkiem Ja zamówiłem te zamienniki osram cool blue intense po 10 zł sztuka i zobaczymy jak się sprawdzą.Jak dostanę i założę to cyknę fotki Na postojówki wsadzę philips blue vision abo osram cool blue intense w5w.Tylko się zastanawiam co na halogeny wsadzić hmmmm.Zadam może banalne pytanie ale jak się dobrać do żarówek w b7?:)Trzeba po drodze coś odkręcać?
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
A jak to od przodu wygląda w dzień dasz radę cyknąć ?
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Tu jest link do tematu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249690-zarowki-h7-swiecace-na-bialo-efekt-xenon/page-2 A tutaj żarówki z tematu : http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-OPT-H7-55W-Super-White-PX26d-Efekt-Ksenon/214 albo troszkę droższe: http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zarowki-X-Xenon-Look-H7-12-Volt-55W/456 Te za 10 zł dobrze się sprawdzają i fajna biała barwa jest.Pisze nawet że są to odpowiedniki osram cool blue intense. http://allegro.pl/h7-cool-blue-intense-4200k-homologacja-osram-i5006710437.html W tym temacie jest zdjęcie jak świecą bo ktoś wrzucał,według mnie świetnie wyglądają. W mojej opinii nie ma sensu płacić 52 zł za dwie a tu masz za tą cenę 5 żarówek Przepali ci się i znowu kupować komplet za 50 zł. A czas aż szlak trafi tą czy tamtą jest bliżej nieokreślony Bo osram night breaker . bardzo dobrze oświetlają drogę ale barwa jest bardziej żółtawa a te co kolega wyżej wkleił to bez homologacji
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
hehe :-)Poczytaj sobie w dziale tuning optyczny o zarowkach tam chlopcy fajne polecają i nie drogie.Wiadomo jak to z zarówkami jest.Ja miałem zamiar kupic osram cool blue intense za 52 zl dwie sztuki w sumie dwie paczki do obu lamp za 100 zł,ale za to wolę wziąść 10 po 10 zł i zapasowki.Czy drozsze wytrzymają dłużej nie masz żadnej gwarancji :-)Tamte mają fajną jasną barwę i dają dobrze radę na drodze.No wlasnie tam wyczytałem ze te osramki co masz to nie posiadają homologacji:-)intense mają i te tańsze również:-)
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Hyper to nie są czasem te bez homologacji?Ale sam jestem ciekaw jak to świeci bo też chcę kupić jakieś żarówki
-
Skradzione
21tys...Ile płacisz w sumie ubezpieczenie na rok?Chciałem porównać bo mam pzu+mini casco
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Mhm.A to coś co trzeba dokupić to tego w PL podobno nie można dostać?
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
A jaka różnica między ori a zamiennikami poza logiem ? tzn pytam czy są bezpiecznie ?
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 AVANT 2005 2.0 TDI
Fajny samochód Mam pytanie a to oświetlenie tablic ledowe to kupowałeś w aso ?:)Czytałem że wywala błędy i trzeba cos tam zamawiać do tego
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Pobawię sie na spokojnie jak znajdę chwilkę.Pierwsze co muszę zrobić to założyć zimowe opony bo kupiłem samochód na letnich a wczoraj ledwo zajechałem do domu myślałem że zaliczę rowa nowym samochodem , wtedy nie byłoby wesoło :(20-30 km/h cały czas a za mną korek Przy takiej prędkości próba hamowania,abs szaleje i z 2 metry się posuwałem po śniegu. Zamówiłem dzisiaj nowe dębice frigo 2 czytałem że są bardzo dobre jeśli chodzi o warunki zimowe itd. Troszkę kosmetyków Gliptone do skóry i poorboy Najważniejszy modzik -ramki klubowe
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
hehe za***isty modzik
-
Audicą do ślubu
Ja również się podepnę wesele początek października i też szukam OOOO ,najlepiej coś białego Obszar Bielsko-biała-pszczyna-tychy , ogólnie śląsk.Może być i oświęcim,wadowice itd Może ktoś chciałby zarobić lub zna kogoś kto takie usługi świadczy ? Drugi już taki sam temat ale co tam
-
Audi do ślubu
Ja również się podepnę wesele początek października i też szukam OOOO ,najlepiej coś białego Obszar Bielsko-biała-pszczyna-tychy , ogólnie śląsk.Może być i oświęcim,wadowice itd Może ktoś chciałby zarobić lub zna kogoś kto takie usługi świadczy ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja do skóry zamówiłem produkty marki gliptone dzisiaj przyszły dokładnie z tek aukcji : http://allegro.pl/gliptone-gt15-gt13-5-do-czyszczenia-jasnej-skory-i4965560303.html Tylko to jest do jasnej skóry Do ciemnej masz coś takiego : http://allegro.pl/gliptone-do-regularnego-czyszczenia-ciemnej-skory-i4965560252.html.Czytałem że to najlepsze środki do pielęgnacji skóry Odkręciłem odżywkę i ma przyjemny zapach świeżej skóry,czekam na słoneczną ciepłą pogodę i jadę z koksem
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
Zgadza się zależy co kolega oczekuje.Ja osobiście jadąc samochodem ,słucham radia po cichu jeżeli już idzie.Nie jestem jakimś wielkim miłośnikiem i zwolennikiem car audio w samochodzie.U mnie zaś aspekt wizualny jest zdecydowanie nr 1 kosztem jakośći dzwięku która przy concert lll jest aż nadto wystarczająca.Radio ma ładnie wyglądać i normalnie czysto grać.Jak chce posłuchać głośniej to puszczam w domu. Ale są gusta i guściki .
-
Jakie radio w kwocie między 500-700 zł ?
Nie baw się w żadne dziwne radia tylko ori audi,najlepiej i najładniej.Jak masz $$$ rns-e jak kolega napisał.Ja mam u siebie concert 3 pod 2 din ,jestem mega zadowolony ,nie mówiąć już o aspekcie wizualnym względem takiego radia np jak podałes z linka :
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mam pytanie do was.Przed nałożeniem dressingu przetrzeć całą dechę mikrofibrą żeby z kurzu oczyścić i potem aplikatorem nakładać?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
hehe też to samo zamówiłem najpóźniej we wtorek powinno dojść czyli normalnie po dekorach plastikowych jak i całej desce można tym śmiało śmigać? A przed nałożeniem tego wosku Collinite robisz coś jeszcze z karoserią ?tzn pucujesz wcześniej np.takim czymś z megsa : http://allegro.pl/meguiars-ultimate-compound-zadnej-rysy-mikrofibra-i4972569377.html?Czy jedno z drugim koliduje? Jeśli chodzi o efekt matu to jak najbardziej wskazany bo tata od mojej kobity tak plakuje swojego hyundaia że ostatnio podjechała na wycieraczce jak wsiadała bo tą też wypsikał Jakoś nie wyobrażam sobie wsiąść do takiego świecącego i klejącego audi brrrrrr
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Mam takie pytanie do ciebie :)tym środkiem tylko polerujesz,zabezpieczasz lakier czy można też nim dekory plastikowe przejechać w środku (czy masz do tego inny środek)? Stosujesz coś jeszcze przed ,bądź po zastosowaniu tego wosku? Gratki modów ,ja puki co robię te najbardziej "niezbędne" mody
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Nowa klameczka jeszcze ciepła z aso :)Na allegro pełno tego pieroństwa ale nie w takim kolorze jak na złość Ogarnia ktoś jak to wymienić?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nic nie będzie ocierać? Dzięki za pomoc chłopaki