Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabezpieczenie Pojazdu Przed Kradzieżą Pomysły ?


krisssx

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu informacjach z regionu zauwazyłem że znów kradną Audi

odwiedziłem kilku elektyków i dowiedziałem się ze aby zabezpieczyc pojazd mozna:

załozyc dodatkowe immo

system gps lecz tutaj musimy płacic miesieczny abonament

usuniecie zamków z drzwi

czy ktos ma jakis pomysł jak zabezpieczyc pojazd ? Jakies Sprawdzone rozwiazania?

Wielu z nas posiada ładnie zrobione samochody które zostawiamy przed blokiem w róznych dzielnicach

Proszę o pomoc w odpowiedzi na pytanie jakie zabezpieczenie pojazdu wybrac > które jest skuteczne ?

z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczne jest jedynie AC. Jeszcze lepiej działa kupno innego auta, którego się chołota nie tyka. Wszystko inne jest do obejścia jak komuś będzie zależało. Na łebkow blokada skrzyni powinna wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko ostrzec że forum też czytają potencjalni złodzieje więc nie jest dobrym pomysłem pisanie które zabezpieczenie jest dobre i które się sprawdza. Najlepsze jest nie najdroższe a założone z pomysłem więc wszystko zależy od osoby montującej zabezpieczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTWIERDZAM. kolega wie co mówi.

Zresztą, założyłem przed wakacjami podobny wątek i tam masz już kilka rozwiązań podanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Dziś w nocy miałem włam i próbę kradzieży auta. Stacyjka rozj*****, na szczęście auta nie ukradli. Proszę o jakieś sprawdzone pomysły na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytać temat a w nim pisze tak


forum też czytają potencjalni złodzieje więc nie jest dobrym pomysłem pisanie które zabezpieczenie jest dobre i które się sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wiec co najwyżej wymieniać się pomysłami na pw ze znanymi użytkownikami

wysłane z mojego Sony Xperia Z2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moje a4 też chciano ukraść - staycjka rozwiercona, z zewnątrz zero śladów. Jak macie jakieś dobre rady na zabezpieczenie auta to czekam na wiadomości na PW

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. jeden post masz dopiero.

Jakoś ci nie ufam. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...