Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ParasoleK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ParasoleK

  1. Wiedzial nie wiedzial co to ma za znaczenie teraz.24 dni od kupna to kupa czasu ,pozatym na umowie bylo napewno jak koledzy wyżej wspominali ze zapoznalem sie ze stanem faktycznym bla bla..... wiec wiedzial co bierze w dniu zakupu i z samochodem nie bylo problemu.Ludzie niektorzy to mnie słabią tak cięzko wejsc w google i poczytac o konkretnym modelu/silniku tylko potem lepiej miec pretensje do calego swiata i c**j wi co kombinowac byle sie tylko nie przyznac do wlasnego błedu
  2. u mnie na osiedlu to bylo hehe widzialem ta A3 sportback nieraz stała i przyciagala uwage
  3. Udaj sie do powiatowego rzecznika praw konsumenta(zlukaj w swojej okolicy) on za free udzieli ci porady i odpowie na pytania bo takie gdybanie tutaj to nie ma sensu.Podjedziesz ,przedstawisz sprawe i dowiesz sie do czego masz prawo i co mozesz w tej sprawie zrobic. http://uokik.gov.pl/kontakt.php
  4. Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach Mogłes napisac poprostu czym sie zajmujecie na codzien
  5. Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne. Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są: Versace - Eau Fraiche Armani - Sport Code Gucci - Pour Homme II Hugo Boss - In Motion Chanel - Allure Sport Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę? Versace - Eau Fraiche moj brat uzywał tych perfum mega dobry zapach ma w sobie cos przyciagajacego ciezko znalesc cos co pachnie w tak specyficzny sposob polecam.Świeży,lekki w sam raz na lato:).Ja mialem 1 milion swietny zapach,trwaly ale troszke ciezki na lato.HB energise fajny ale srednio trwaly wedlug mnie.Teraz uzywam HB bottled szary zapach mega fajny ,trwaly.Jesli chodzi o stronke z ori perfumamy od lat zamawiam tutaj: Perfumeria EUFORIA: najlepsze, oryginalne perfumy oraz testery perfum .Nigdy nie bylo problemu z towarem.100% oryginaly i ceny naprawde bardzo dobre .
  6. Polecam ogladnąc przed zakupem samochodu.Inne filmy z kanału również przydatne. https://www.youtube.com/watch?v=uah7J6LL88o
  7. Patrz w lusterka motocykle sa wszedzie....
  8. Jesli było prosze mnie poprawic jest quattro jest moc
  9. Niezła akcja graty dla goscia
  10. Gdyby myslał w ringu,caly czas trzymał garde i nie odsłaniał sie na pokaz,popracował nad wydolnoscia jeszcze to moze by jenningsa wypunktował ,bo dobrze pracowal nogami w boksie to tez wazne.Jennings tez sie z jakiejs super strony nie pokazał .Ale walka sie potoczyla jak potoczyla duze braki ma szpilka nadal
  11. hehe Nom Tyson to był dzik polecam ogladnac na yt film : Mike Tyson - Bokser Wszechczasów - biografia cz.1 - film dokumentalny - polski lektor [PL] - YouTube w kilku odcinkach jest.Gdyby Cas D'amato nie zmarł i tyson nie wpadl w rece tego popapranca don kinga jego kariera napewno by sie inaczej potoczyla .Jeszcze ta jego pazerna baba dajta spokoj. Dla mnie najlepszy bokser wszech czasów.
  12. Ehh moze sie jeszcze doczekamy kiedys boksera w ciezkiej ktory bedzie walczył jak tyson za młodych lat
  13. Na poczatku jeszcze cos tam ta garde delikatna miał ale potem to juz totalna olewka z tym kreceniem sie.Zahaczył wtedy od jenningsa kilka cepow.Wydaje mi sie ze po tych pierwszych kilku rundach poczul sie za pewnie i pokazywal ze jest nie do trafienia.Tyson to by to zakonczyl szybciej niz 30 sekund.On byl prawdziwym mistrzem i legenda.On rowniez balansował ciałem , robił wykrety ale caly czas trzymał rekawice przy twarzy bo myslał na ringu i dlatego tak daleko zaszedł a do tego miał konkretną petardę w rekawicy.Szpilka musi duzo potrenowac nie wiem moze pora na zmiane sztabu bo trenuje trenuje i dalej nie trzyma tej gardy albo jest niepojetny albo jak sie podpali to nie mysli co robi.Musi nad tym popracowac,dobrze pracował nogami ,i cios tez ma.Chetnie bym zobaczyl walke jenningsa z Mariuszem wachem.
  14. No i po walce szpilki z poczatku probował pracować,serce do walki ma,ale brakow w obronie nie poprawił kompletne.Była juz mowa o tym ze musi popracowac nad obrona bo jak bedzie mlody inteligentny szybki bokser to wykorzysta to.Jak mozna sie tak odslaniac jeszcze to krecenie tłowiem na pokaz ze jennings go nie moze trafic.To jest waga ciezka , tutaj kazdy cios wazy i moze byc kończący,jak patrzylem co wyprawial mysle wtf Popełnił bardzo duzo błedów,musi duuzo jeszcze trenowac,obrona obrona jeszcze raz obrona.Jennings pokazal sie w swietnej formie,caly czas trzymal garde,kondycja żelazna.To byla dobra lekcja pokory dla szpilki
  15. mhm juz wszystko jasne jak wpisze Ustroń,Harbutowice to pokazuje twoja trase ale jak pisze samo harbutowice to na wschod 70km.dzieki wielkie
  16. mozesz mi wyjasnic o co tu chodzi bo mi pokazuje trase 70 km na wschod zgłupiałem teraz
  17. O ktorej jest dokladnie ta walka bo w linku z pierwszej strony pokazuje 2:30 a w linku z ktorego korzystam zawsze : Mecze na żywo | Sport Transmisje na żywo 1:30 .Jestem za szpilą ofc jest polakiem i reprezentuje nas w usa ,napewno bedzie chciał dać dobra walke trzymajmy kciuki bo to wyzwanie dla szpilki:wink:
  18. kurde ale patrze tak na mape i z bielska jest tam 70 km hehe a cos na terenie bielska?moga byc najblizsze okolice tak do 10km gdzies.
  19. Zna ktoś moze jakis dobry,prawdzony serwis na terenie bielska gdzie z czystym sercem oddaje swoje audi?
  20. oj tam oj tam haha autentycznych wydarzeniach popiprzuniało mi sie
  21. ja ogladalem Paranormal activity all częsci, mozna powiedziec ze ujdzie ta ostatnia ale jesli szukasz odbrego horroru z czystym sercem moge ci polecic "Obecność" film oparty na autentycznych faktach mozna o tym poczytac w necie duzo , 3 razy go widzialem i zawsze daje kopa
  22. Witam wszystkich małymi kroczkami przymierzam się do kupna a4 b6 w sedanie ,s-line, quattro....haha to narazie takie marzenia jakby sie udało pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.