Treść opublikowana przez ParasoleK
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
Tzn miały nie być ori audi,ale przy większych rozmiarach,przy naszych polskich drogach,lepiej żeby były ori hehe.Zastanawiałem się też nad felgami asa-bbs bo mają dosyć ciekawe wzory, i dobrze stoją cenowo,tylko nie wiem jak z trwałością tych felg.Myślę jeszcze nad firma axe cs lub ex15
-
Podświetlenie led tablicy reje
To niedobrze hehe moduły od tomnika trwalsze,tańsze,masz 2 lata gwarancji ,nie wywalają błędów, i nie grzeją się tak jak te z allegro
-
18 RS4 ori czy replika
3 ori sztuki rs4 18 cali po 200zł?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A to malowanie zawsze wchodzi w grę , ale jeśli nic nie ułamane,nic nie popękany,klejony to bardzo dobra cena
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
Niekoniecznie muszą się świecić jak psu kulki na wiosnę ale żeby fajnie wyglądały Ten lakier hyper silver to taki standardowy co na większości alufelg występuje?Przesrane z tymi alumami.Cięzko jakiś ciekawy model dopasować a co dopiero jeszcze kolor do tego
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nom zgadza się A zderzak kupiłeś nic nie naprawiany itd? Cięzko znaleźć coś sensownego ponizej 500 zł i to niekoniecznie pod xenony
-
Co to za felga?
Fajne ale cena fiu fiu hehe ori RS4 za to są Te 2 axe fajnie siedzą ahhh muszę je rozważyć ;
-
A4 b7 bke
Piękny kolor Wypas też niczego sobie
-
Co to za felga?
No to grubo Ja się zastanawiam nad axe : http://allegro.pl/axe-ex15-18-8j-9j-5x112-juz-dostepne-i4911413790.htmlPodobne do tych japanów. Te również odwalają robote : http://allegro.pl/felgi-axe-cs-19-8-5-9-5-5x112-i4926035044.html
-
Spotkania na drodze
Gdzie wy śmigacie hehe Często mijam A4 ale na klubowych blachach 1 na 1000
-
Co to za felga?
Ułaaaa mój typ hehe podobne trochę do axe jaka cena tych japanów ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Na grill ile chcesz przeznaczyć?Widziałem niedawno za 600 zł ale piękny był Taniej też już można dostać chyba ale tamten był idealny
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak jak myślalem To faktycznie nie dużo.Na forum wyłapałeś czy allegro ?
-
Co to za felga?
Jakie masz na oku pochwal się
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kiedyś gdzieś czytałem na ten temat , o ile dobrze pamiętam to te same..Za ile udało ci się kupić?:)Pod xenon czy tylko pdc?:)Też mi się marzy ten modzik ale wcześniej są ważniejsze rzeczy do zrobienia
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
Wydaje mi się że pod b7 z elementami chromu fajnie siądą takie fele Tylko że do czarnej budy najlepiej kolor jasny inne jakoś odpadają.Czarne alumy się zlewają,grafit to juz w ogóle
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
No faktycznie troszkę zabawy z tym jest Ale nie robiłbym tego sam tylko zleciłbym komuś coś takiego.Chciałem się zorientować czy warto je kupić lub być może poszukać tańszych ori za 1.3k i poddać je zabiegom z np 300-500 zł.Do czarnej budy,dlatego własnie polerka by mi pasowała jak z tej aukcji bo jest mega efekt na czarnym samochodzie + jeszcze chromy wokół szyb Tutaj alumy identycznie spolerowane jak te z aukcji.Dla mnie kosmos :
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Ja płaciłem 980 zł Pzu + mini casco.60% zniżek.Samochód wyceniony na 28k w razie kradzieży.Ac obejmuje także gradobicia,zalanie,samozapłon,zwierzyna na drodze,akty wandalizmu.Laweta do 150km free + zapewnienie transportu dla wszystkich pasażerów.Dodatkowo NW.Najlepsza oferta jaką znalazłem.
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
Nawet nie musi to być polerka wibracyjna Byle by wypolerować dobrze
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
No własnie pisałem odnośnie tych pierwszych do właściciela i powiedział że przy odbiorze osobistym 2.200 Felgi nie spawane.A znalazłem też jeszcze tańsze ori 18 : http://olx.pl/oferta/felgi-audi-s-line-18-5x112-ori-CID5-ID8s3AZ.html#7fde2b13ed To nie musi być koniecznie taka polerka jak te z aukcji Byleby to było dobrze zrobione i był podobny efekt Ile kosztuje tak standardowo przemalowanie felg + polerka ?
-
Co to za felga?
No własnie nic mi się nie widzi Jedynie z RS ale cena 19 to kosmos Jeśli ori to pozostają chyba ori s-line w 18.
-
Pytanie o felgi 18 S-Line
Mam pytanko otóż wpadły mi w oko polerowane felgi 18 cali ori s-line z poniższej aukcji : http://allegro.pl/show_item.php?item=5014690937 Cena za alumki przy odbiorze osobistym 2200 zł. Czy cena jest ok za aluski czy może lepiej kupić taniej np takie : http://allegro.pl/oryginale-felgi-s-line-audi-a4-a6-8x18-5x112-4e0-i5005837856.html Przemalować , i wypolerować i być może wyjdzie to taniej?Jestem zielony w takich tematach dlatego pytam osób doświadczonych Chodzi o to czy znaleźć ori za te przykładowo 1.4k ,proste,niespawane i ogarnąć samemu to , czy warto zainteresować się powyższmi felgami? Szukałem w rozmiarze 19 ale podobno nie wychodziły :/ Inne ori jakoś do mnie nie przemawiają, a nie chcę kupować replik czy też chińszczyzny Dzięki za wskazówki
-
Co to za felga?
Znaleźć 19,ori, w ciekawym wzorze jest niemożliwe :/
-
Co to za felga?
Dzięki kolego widzę że ogarniasz temat Wychodziły te ori felgi w rozmiarze 19 ? Bo nie mogę nigdzie dołapać.18 jest sporo ale 19 nie spotkałem,chyba że towar tak deficytowy :
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
To nie są żarówki to są porządnie wykonane moduły ledowe , nie jakaś partacka robota.Bardzo dużo chłopaków na tym śmiga, ja wczoraj też zamontowałem.Raczej nie spotkałem się żeby ktoś narzekał.Plasticzki się nie topią od tego,nie wywala błędu jak te z allegro.Dodatkowo dostajesz 2 lata gwarancji. A efekt pierwsza klasa