Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ParasoleK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ParasoleK

  1. Hehe dokładnie tak jak piszesz :-) Ale podejrzewam że grzyb jest głębiej w ścianie i trzeba będzie go dobrze wyszkrobać Czym najlepiej ocieplić taką ścianę? Grzyb tworzy się od strony stodoły i nie tylko, ale masz rację że jest słaba wentylacja, bo czasami jest para na oknach, chyba dlatego że rzadko otwieramy okno. Tzn problem jest taki że mamy tutaj grzejniki bez możliwości regulacji temperatury. Jak zacznie się palić w piecu, jest bardzo gorąco, w zimie nie otwiera się okien i to jest chyba powód.
  2. I piętro. Grzyb wygląda naprawdę paskudnie. Zastanawiam się nad całkowitym usunięciem grzyba, + może jakieś ocieplenie ściany styropianem?za ścianą jest stodoła, połączona z pokojem właśnie i tam się grzyb zbiera.
  3. Tak to jest jak się ma na fb 1k znajomych, z czego 80% na oczy się nie widziało. Niech więc pousuwa wszystkich znajomych, pododaje najbliższe osoby, jeśli dany "osobnik" dalej będzie o wszystkim wiedział, krąg podejrzanych mocno się zacieśni i prędzej będzie można dorwać sprawcę.
  4. Pytanie troszkę z innej beczki. Od niedawna mieszkam u żony, problemem jest grzyb w rogu pokoju. Chcę się zająć tym pieroństwem jak tylko się ociepli troszkę. Można coś takiego samemu ogarnąć przy użyciu dobrych środków, czy lepiej wezwać do tego fachowca? Jeśli w grę wchodzi 1 opcja, jaki dobry, sprawdzony środek, moglibyście polecić?
  5. Wklej foty jak zamontujesz
  6. Wyglądem biją na głowę xenony i wszystkie chińczyki razem wzięte :-) Niezły facelifting :-) Żeby tylko jeszcze dobrze sprawdzały się na drodze w każdych warunkach pogodowych.
  7. Te osramki mi się podobają oczywiście przy ori pakiecie s-line,rs4 wszystko jak fabryka wydała, bez innych udziwnień: Filmik od 3:30 widać efekt. Przy normalnym setupie wygląda spoko ale z s-line, rs4 fajowo według mnie.
  8. Odkąd mam prawo jazdy 8 lat, nie widziałem nigdy tak taniego paliwa. Jeszcze 1-2 lata temu kosztowało niecałe 6 zł.
  9. Zgadza się :-) Dobry milf
  10. Chłopak z sąsiedztwa- oglądałem wczoraj z żoną, całkiem niezły thriller 7/10 + jest na czym oko zawiesić. Nie widziałem jeszcze JL w tak pikantnej scenie
  11. Witamy na forum :-) Ja również te okolice :-)
  12. Ja zakupiłem ostatnio te żaróweczki :http://allegro.pl/h7-55w-zarowka-blue-vision-super-white-xenon-look-i4961711167.htmlmuszę powiedzieć że są bardzo bardzo dobre.Fajnie wyglądają , i mega dają radę.Nie miałem jeszcze okazji testować w deszczu , ale jestem z nich bardzo zadowolony.Bardzo dobra widoczność oraz efekt wizualny.
  13. Godzina 14:30-15:00 Bestwina - wdziana czarna B5 avant z pomarańczowymi akcentami na klubowych ramkach :-) pozdrawiam
  14. Bielsko-Biała godzina +/- 13:45 widziana grafitowy ( Nie wiem czy dobrze okresliłem kolor lakieru ) avant b6 , s-line na klubowych ramkach stałem na lewym pasie samochód dalej , jechałeś w kierunku sarniego-stoku Pozdrawiam kierownika
  15. Wybrałem pierwszą opcję z góry którą właśnie jest UDF.Zawsze nagrywałem do starego samochodu przy użyciu tej opcji i wszystko śmigało dlatego więc :-) zaraz wypalę płytkę jako iso i zobaczymy Ok.Wszystko w porządku Hula aż miło Dzięki za pomoc!!
  16. Odkopuję temat gdyż nie chcę zakładać identycznego i zaśmiecać.Czytałem inne tematy ale tak konkretnie się nie dowiedziałęm.Posiadam concert 3.Nagrałem sobie dziś płytkę z muzyką w programie Nero.Pierwsza opcja z góry Cd-Rom(Udf). Wrzuciłem 4 foldery z piosenkami.Wrzucam do napędu i wyskakuje error.Oryginalne płyty czyta bez problemu , bo mam kilka w samochodzie.Co zrobiłem źle?Inną opcję wybrać podczas nagrywania?może ISO?A może nie wrzucać folderami tylko bezpośrednio na nośnik ?pozdrawiam
  17. Piękny avancik
  18. Witam okolice
  19. Alumy wyrywają z butów Nigdy mi się nie podobał niebieski kolor ale ten avancik jest taki że szczęka opada
  20. Pięknie to wygląda Gdzie zamawiałeś naładki i jaki koszt ? jestem zmuszony przyhamować z modami bo wesele tuż tuż Po się zacznie hehe
  21. Przepraszam za odłączenie od tematu, ale egzaminy itd.Byłem ostatnio u innego mechanika od klimatyzacji.Podpinał jakieś przewody itd (nie znam się) i powiedział że temperatura jest odpowiednia jak ktoś tam wcześniej pytał.Zamknął warsztat , i sprawdzał lampą chyba szczelność układu czy nie ma żadnych wycieków.Wszystko niby ok.Klimę poczyścił, już tak nie śmierdzi.Tzn jak się odpali klimę a dłużej była nie załączana to czuć tak z 20-25 sekund delikatnie ale potem jest spokój, zobaczymy za jakiś czas.Jeśli chodzi o chłodzenie to sam nie wiem.Czekam aż będą upały i zobaczę wtedy jak chłodzi.Czytałem że nie powinno się kierować nawiewów na twarz, a w moim mniemaniu jeśli obrócę nawiewy to się zagotuję w samochodzie nawet na LO.Jak sobie na chwilę przysłonię nawiew to robi się ciepło :-) Powiem tak jeśli z zewnątrz się wsiada do samochodu na klimie to jest zimno, czuć mocno tą różnicę temperatur ale jak się siedzi w samochodzie to sam nie wiem.Wszystko się okaże w upalny dzień , samochód jest dopiero 2 dzień po serwisie.Powiedział że jakby coś się działo , żeby podjechać.
  22. Wczoraj pod PWSZ w Oświęcimiu godzina 16:30-17:00 , niebieski avancik B7 na klubowych ramkach widziany pierwszy raz pozdrowienia dla kierownika
  23. No właśnie.U mnie jak jest gorąco , śmigam na LO 7 kresek , jak na chwilę obrócę wylot albo przysłonię ręką to mnie gorąc zalewa a wydaje mi się że nie powinno tak być Mam mu podsunąć takie ewentualności jak podjadę ?
  24. Ogarnąłbyś coś takiego : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/45281-wymiana-adaptacja-nastawy-klimatronika-a4-b6-b7/?Myślisz że będzie robił takie rzeczy? Nie daje mi spokoju ta klimatyzacja chciałbym sprawdzić jak u kogoś z B6, B7 dmucha w upalny dzień , to miałbym jakiś punkt zaczepienia.Brat ma B5 i wydaje mi się że wieje dużo mocniej i chłodniej , mimo iż nie ma nabitej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.