Treść opublikowana przez ParasoleK
-
Plaster miodu + ori zderzak
A tak swoją drogą super avancik :-)
-
Plaster miodu + ori zderzak
Na ile % masz szyby przyciemnione? boki wyglądają jak tył
-
Plaster miodu + ori zderzak
O kurde to nie wiem czy się na to porwę
-
Plaster miodu + ori zderzak
Na wkręty tzn trzeba w zderzaku przywalić?:D
-
Plaster miodu + ori zderzak
Muszę powiedzieć ze całkiem, całkiem ten grill wygląda. Widziałem kiedyś na allegro i myślałem ze będzie słabo, ale daje radę. Nadaje fajnego sportowego charakteru, jak ktoś nie chce przeznaczyć 1600 na s-line. Gdzie chłopaki kupujecie tą dokładkę od cupry? ile coś takiego kosztuje i jak się to montuje?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Ok dzięki kolego za wskazówki. Zaraz napiszę do niego
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Mam pytanie odnośnie PDC tył. Jaki numer ma ori wiązka do podpięcia, jeżeli samochód nie jest wyposażony w pdc. Czytałem że można zrobić taki przewód, aczkolwiek jakby się udało dorwać ori to by było ok :-) Potrzeba kostkę 16 pin taka pomarańczowa i taka malutka która wchodzi do głośniczka, mam rozumieć że jak jest ori przewód to one są na jednym przewodzie czy już zgłupiałem całkowicie?
-
A4 B7 Montaż PDC Tył .
Nawet tak nie mów bo zamówiłem wiązkę i według tego co napisałeś to jest ta do avanta
-
A4 B7 Montaż PDC Tył .
Wydaje mi się że to chyba to samo ale pewny nie jestem udało się kupić bardzo tanio zestaw (moduł+wiązka+głośniczek) prawie za darmo. Przeglądałem różne aukcje z wiązkami i nigdzie nie jest podzielone na avant/sedan, gdyby miało to znaczenie raczej sprzedawcy zaznaczaliby to, tak mi się wydaje.
-
A4 B7 Montaż PDC Tył .
Jest jakaś róznica w wiązce avant/sedan czy to bez znaczenia?
-
A4 B7 Montaż PDC Tył .
Sterownik za 30 zł znalazłem, czujniki po 30 sztuka czyli 120 zł, wiązka za 40, 25 zł głośniczek, a wiązka do przodu to jak wygląda? i jeszcze trzeba chyba te elementy zamiast wizytownika?
-
A4 B7 Montaż PDC Tył .
jaki koszt podłączenia w b7 jeżeli zderzak jest?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe ledy wygrały wszystko :-) Chodzi mi o kolor z s-line, z tego co czytałem 1H7 :-) pomóżcie gdzie to dobrze ogarnąć za uczciwe pieniądze Żeby dobrze pod te dekielki podpasowało: http://allegro.pl/okazja-4-nowe-dekielki-audi-s-line-8d0601165k-i7011078716.html#thumb/2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam kolegów, potrzebowałbym pomocy przy odnowieniu alufelg a konkretnie namiar na kogoś, kto dobrze to ogarnie po uczciwej cenie. Najlepiej Czechowice + okolice. Dodatkowe pytanie, chcę zakupić nowe dekielki do alufelg i tutaj nasuwa się pytanie, czy jest sens i czy nie będzie potem problemu z doborem lakieru? czy może lepiej kupić używki i po prostu przemalować podczas odnawiania? ma ktoś jakieś doświadczenie? Dzięki za pomoc i porady
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Koledzy, poratujecie stronką gdzie można oglądać filmy? Niedawno zamkneli filiser i ciężko coś znaleźć. Może nawet być płatne, typu wykupienie stałego dostępu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam kolegów, potrzebuję pomocy, szukam lakiernika z okolic bielska, czechowice, bestwina, chcę wymienić zderzak przód na s-line, możecie kogoś polecić w miarę rozsądnej cenie, kto dobrze to ogarnie? Zderzak mam osobno zakupiony, zależy mi żeby nie zostawiać samochodu, codziennie przemieszczam się do pracy. Chciałbym polakierować zderzak w kolor i przełożyć, bez ingerencji w błotniki.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z czarnego B8 avant, widzianego wczoraj pod centrum handlowym Auchan B-B, godzina 17 :-) Już drugi raz kolegę spotykam :-) Mam nadzieję że nie zaczepił cie cygan z perfumami
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Koledzy jaki olej do audi a3 8p 1.6 benzyna gaz polecacie?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka, poproszę o cennik: kompletny ori rozrząd jeśli masz do A3 P8 2009r 1.6 benzynka Olej + komplet filtrów Dzięki
-
Rozrząd.pl
Wiem wiem, sam zakupuje części od chłopaków z forum :-) Potrzebuje ori rozrząd, na forum są do tdików z tego co widzialem, ale zapytałem o 1,6 benzyne. Z tego co widać na stronie posiadają ori rozrządy.
-
Rozrząd.pl
Witam, zna ktoś ten sklep, robił zakupy?Szwagier chce zakupić rozrząd do audi a3, ale niestety nie spotkałem się wcześniej ze stronką. Rozrządy ori? Dzięki za wskazówki
-
Aso - Ksiązka serwisowa
Samochód zakupiony mimo braku książki, akurat nie ja kupowałem tylko ktoś z rodziny :-)
-
Aso - Ksiązka serwisowa
Dzięki :-) chętnie bym zadzwonił ale juz troszkę późno, akcja z książka wyszła wieczorem :-) czyli raczej chyba podziękuje za samochód.
-
Aso - Ksiązka serwisowa
Witam, mam takie pytanie, szwagier ma możliwość zakupu audi a3 z pełną historią serwisową (rozkodowany vin, samochód do samego końca serwisowany w aso), do którego nie ma książki. Jeżeli zakupi samochód, będzie właścicielem, istnieje taka możliwość żeby podjechać do aso, kupić nową książkę i odtworzyć historię? Czy będą mogli uzupełnić książkę o wszystkie wpisy na podstawie historii? Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Spinki tapicerki drzwi