Treść opublikowana przez ParasoleK
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ktoś na forum kiedyś sprzedawał repliki włoskie i podobno fajne są jakościowo itd bo ludzie też opinie wyrażali co posiadają takowe No za takie fele ori wiemy ile trzeba dać , jeśli repliki są fajnie wykonane to ja tam nie widzę przeciwwskazań :)A jakieś dystanse na tył wejdą żeby to fajnie wyglądało czy nie bawić się w takie coś ?
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
haha zaraz ktoś pomyśli że ty i ja to jedna osoba pod dwoma nickami a wracając do alumów to chłopcy jednak mnie namówili i będą 19 jakbym miał potem żałować...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Czy te felgi podejdą do B7?jakie oponki na to wrzucić żeby wszystko dobrze pasowało: http://allegro.pl/19-model-rs6-audi-5x112-et35-vw-skoda-seat-i4987249241.html Dzięki i pozdrawiam
-
Felgi do A4 B7
Witam mam pytanie czy te felgi podejdą do B7?Jakie opony potrzebowałbym do tego aby dobrze wszystko siedziało ? http://allegro.pl/19-model-rs6-audi-5x112-et35-vw-skoda-seat-i4987249241.html Ok.Sorka można przenieść do kosza
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Tylko że z ori felg nic mi się za bardzo nie widzi Ewentualnie biorę pod uwagę tomason tn4 : Świeża paczuszka od kuriera
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Nom dokładnie :)18 już dają radę bo te seryjne 16 Hehe
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Chyba 19 ale to już troszkę za duże na nasze drogi o 20 nie wspominając
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Właśnie przyszedł taki mały gadżet na rozpoczęcie modów ,coby w deszczowe dni można było wejść do samochodu bez butów na zmianę jak przysłowiowy niemiec Dedykowane gumniory pod B7
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Dzięki dzięki Zgadzam sie w 100% Muszę jeszcze troszkę przy nim porobić ale potem mam nadzieję będzie spokój :)Nom prawdopodobnie takie hehe Po założeniu 18 raczej na 99% troszkę go posadzę.Na wiosnę mam chrapkę na taki zestaw bo już od jakiegoś czasu choruję na te felgi :
-
Środki do beżowej skóry
Witam.Zna ktoś może jakiś dobry sprawdzony środek do pielęgnacji jasnej skóry?Wyczytałem że do ciemnej skóry bardzo dobry jest gliptone czy ma on jakiś swój odpowiednik do jasnej? Nie będę nowym tematem zaśmiecał dlatego zapytam tutaj Zna ktoś może jakiś sklep motoryzacyjny z okolic bielska-czechowice-pszczyna-oświęcim gdzie naprawdę jest wybór profesjonalnych akcesoriów do pielęgnacji samochodu?Byłem wczoraj w Norauto obok Auchana ,sklep duży ,chciałem kupić aplikator do nakładania poorboya nie ma czegoś takiego
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Te 350ps i quattro musi wyrywać z butów Swietny samochód Bezawaryjności
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Nom trzeba będzie ale to dopiero po założeniu 18 Boje się że mnie tak wciągnie że będę miał kłopoty z kobitą hehe Dzięki wielkie
-
B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK
Witam Przyszła pora i na mnie aby przedstawić wam mój świeży nabytek,oczko w głowie :)Po długich,ciężkich poszukiwaniach i przesiadce z tylno-napędowego BMW, udało mi się zakupić wymarzonego, czarnego sedana w 1.9tdi Mimo 280km drogi powrotnej była to najprzyjemniejsza podróż w moim życiu Szukałem czegoś z czarnym środkiem,s-line ale padło inaczej , i jestem mega szczęsliwy .Założenia były takie : coś oszczędnego,sprawdzonego i niezawodnego , dlatego wybór padł na taki a nie inny silnik.Samochód wymaga jeszcze wiele miłości ale mam nadzieję że odwdzięczy się swoją bezawaryjnością Wielkie Podziękowania dla użytkownika " Miszel " (którego serdecznie polecam) u którego samochód nabyłem oraz " A4_Dominik_WAW " za pomoc przy oględzinach Silnik : 1.9tdi [bRB] Skrzynia manualna 5 biegów Rok produkcji 2006/07 206k Przebieg. Brak DPF Z wyposażenia : -Felgi 16 -Kiera multi. -Czujnik zmierzchu -Czujnik deszczu -Tempomat -Coming/Leaving home -Lusterko środkowe fotochrom. -4x elektryczne szyby -Klima Dwustrefowa -Białe kierunki -Abs,Esp -Kremowa skóra -Radio Concert lll 2din -Pakiet chrom - listwy wokól szyb + wnętrze -tyle pamietam Planów jest sporo: -Felgi 18 cali bądź 19 - zrobione 18 ala sline -Przód zderzak S-line - zrobione 28.11.2018 -Tylny zderzak S-line - zrobione 28.11.2018 -Listwy drzwiowe S-line - PDC tył - czeka na montaż -Ciemne szyby -Lusterka Składane - czeka na montaż -Nakładki na pedały RS4 -Turbo AWX/AFV + Program -Delikatna gleba -Manetka+pełen FIS 12.02.2015 by turzol -Pakiet oświetlenia drzwi -Rejestracja Led 12.02.2015 by Tomnik & turzol -Rozrząd - 28.01.2015 by stanley i jak coś się jeszcze po drodze nawinie i budżet pozwoli Na razie jednak muszę zadbać o jego serce.Rozrząd,filtry,olej...bo to najważniejsze Oto kilka zdjęć mojego golasa Aktualizacja: 10-11-2018 Rozrząd po raz drugi przy 295 000 ? - Zrobione Klocki przód + tył - Zrobione Tarcze przód + tył - Zrobione
-
W co zainwestować Czy złotówka upadnie ?
U mnie za 150-170tys masz mieszkanie 3 pokojowe , urządzone ,na dobrym osiedlu.Miałeś na myśli chyba warszawę,kraków i inne duże miasta
-
Czy ktoś na forum handluje perfumami?
Tak się akurat składa że nie zaopatruję się w sprzęt RTV AGD na allegro.Przykład z telefonem troszkę odbiega od tego co napisałem wcześniej bo koleś nie ma 100% pozytywnych komentarzy , super sprzedawcy i zgodzę się z tym co też napisałes iż telefony są niewiadomego pochodzenia dlatego bym np. takiego telefonu nie kupił od danego delikwenta bo wiem że są to telefony powystawowe.Zawsze czytam komentarze negatywne bo nawet jeśli ktoś ma 2-3 na 1 000 pozytywnych , to właśnie one mogą zadecydować o tym czy daną rzecz zakupię czy też nie.Jeśli chodzi o podany przeze mnie przykład "telewizora" odnośił się on nie do "takiego" jaki własnie podałes kolego.Na allegro pojawiają się np, aukcje promocyjne gdzie autoryzowany sklep wystawia swoje produkty po cenie lepszej niż np w sklepie.Jakiś czas temu była promocja Lenovo na tablety.Wystawione po 399 zł w każdym sklepie typu mix electronix , RTV EURO AGD trzeba za niego zapłacić 500 zł.Dla ciebie zapewne również są to produkty " OKAZJE" niewiadomego pochodzenia.Więc proszę zostaw sobie swoje cenne uwagi i docinki dla siebie.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Świetna fura też na taką poluję bezawaryjności
-
Nieuczciwy sprzedawca Allegro - Rozwiazane
No to zwracaj i tyle
-
Wybór wódki na wesele
No własnie o to chodziło dzieki
-
Wybór wódki na wesele
No dobrze ale to jest przedstawiciel jakiejś hurtowni z alkoholami?
-
Wybór wódki na wesele
Dzięki dev a tak zapytam zaopatrywałeś się tam bądz ktoś znajomy sie tym zajmuje?
-
Wybór wódki na wesele
Dobra jak juz rozmawiamy o wódce.Potrzebuje namiary na jakąś hurtownie z okolic bielska,czechowic,pszczyny ,tychów i w drugą stronę oświęcim i okolice może ktoś gdzieś zamawiał po fajnych cenach i mógłby coś polecic , bądz dać namiary na kogoś
-
Czy ktoś na forum handluje perfumami?
A jaką masz pewność ze np w perfumerii nie kupujesz podróbki? Dają certyfikaty autentyczności czy co?Nawet mogą mieć powystawiane perfumy od cygan a ty je kupisz za 350 zł.Tylko oryginalne produkty,rzetelna firma.To dla ciebie nic nie znaczy?są dziesiątki stron które nie posiadają certyfikatów żadnych i nie zamawiałbym z takich stron.Tak samo na allegro zapewne tez nie robisz zakupów bo jak koles ma np telewizor za 2.500 a jest warty 3.000 w mix electronix to napewno podróbka.Nawet jesli koles ma 2000 pozytywnych komentarzy 100% pozytywów i super sprzedawce to i tak lepiej kupic w sklepie za 500 zł drożej :)Dziwne myslenie jak dla mnie.Kupuje sie w sprawdzonwych miejscach u sprawdzonych ludzi to nie ma z niczym problemu potem.
-
Czy ktoś na forum handluje perfumami?
Wczoraj użyłem w perfumerii Aqua di gio bo zastanawiałem się nad kupnem gyż wszędzie go zachwalają.Jak dla mnie za bardzo cytrynowy,nie spodobał mi się.Żadnych ciekawych nut tylko cytrusowa przeważała.Kupiłem Versace Eau Fraiche świetny zapach . Ma w sobie coś niepowatrzalnego i nie pachnie nim co druga osoba polecam
-
Czy ktoś na forum handluje perfumami?
Paco 1 milion, hugo szary zależy jakie zapachy preferujesz
-
Czy ktoś na forum handluje perfumami?
Ja jak i mój brat zaopatruję się tutaj www.perfumeria-euforia.pl .Nigdy nie było problemu z perfumkami.Ceny chyba nawet lepsze niż na iperfumy.