Treść opublikowana przez MichalBurnout
-
Jakiś syf na termostacie
Duże ciśnienie to nie uszczelka pod głowicą? Wentylator na wiskozie to cały czas chodzi, a ten od klimy niby czytałem, że wspomaga ale czy na pewno? miałem już i 102 na klimatroniku a on się nie załączył :/
-
Jakiś syf na termostacie
Może ktoś na sylikon coś składał i albo jakiś kanalik zaślepił albo wycisnął się tam za mocno, odpadł i tak krążył aż złapał go termostat
-
Wskaźnik temperatury na zegarach
Tak, mam klimę, znalazłem, mam akurat AEB ale o to samo chodzi:
-
Jakiś syf na termostacie
Jakby suszona śliwka Może to sylikon gdzieś z silnika...
-
Wymiana Chłodnicy Wody
A czy wystarczy mocowanie chłodnicy klimy odkręcic i odsunąc czy trzeba czynnik wypompować z klimy, i ja wyjac?
-
Wskaźnik temperatury na zegarach
Dzis wziąłem się za wymianę króćca który jest z tyłu głowicy, plastikowy, wchodzą do niego dwa czujniki, jeden na 4 piny, juz go wymieniałem bo nie wskazywał mi wogóle temperatury na zegarach, a drugi 2-wu pinowy też jest od temperatury bo jak wpisałem jego oznaczenie(025906041) to wyskoczyło, że to tez czujnik temp. Po co są dwa i dlaczego jeden na 4 piny drugi na 2 ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Niepokojące jest to, że płukanka LM występuje też w wersji Proline Co to daje??
-
Przewód w oplocie skrecany, problem ze złożeniem
Oplot firmy Frentubo, dowiedziałem się tyle, ze muszę koszulki podciąć na tyle aby nakrętka weszła, może jutro spróbuje.
-
Przewód w oplocie skrecany, problem ze złożeniem
Witam, nie chodzi tu o samochód a motocykl, i nie o hamulce standardowe a o dodatkowy hamulec na tarczę tył Posiadam ponad 2m przewodu w oplocie, do tego końcówki skręcane, jak to poprawnie złożyć? Jest instrukcja ale nie jest tak łatwo. Problem w tym, że nie jest napisane, czy pancerz który jest na oplocie trzeba przyciąć, bo nie chce wejść nakrętka, wchodzi ale tak ciasno, ze tragedia. W instrukcji na obrazku widać, że jest sam oplot bez pancerza :/ Czyli może trochę go przyciąć tak żeby nakrętka weszła?
-
Czyszczenie układu chłodzenia
Witam, mam problem, gdy zakupiłem auto miałem syf w zbiorniczku, ktoś dosypał uszczelniacza, zlałem stary płyn i zalałem układ wodą destylowaną, na próbę ale ubywa jej z każdą jazda, wydaje mi się, ze cieknie z króćca za głowicą, w tym plastiku są dwa czujniki, jeden jest od temp zegarów a drugi nie wiem co robi Trzyma się to bodajże na 2óch śrubach, co to za króciec i jakie ma oznaczenie w silniku 1,8t 96r AEB?Problem gorszy, syf mniejszy ale pływa nadal, czy zalać jakiegoś środka do czyszczenia układu chłodzenia? Pewnie w chłodnicy i w nagrzewnicy też te gluty pływają Są różne preparaty a ja chciałbym robić to takim który nie narobi mi nieszczelności, w innym samochodzie zalałam jakiś specyfik, owszem, syf jakiś wypłynął z nim ale potem węże zaczęły się pocić :/ Co zrobić?
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Pytanie, podczas palenia co się będzie działo, rozwali hamulce? Czy na dwa koła będzie paliło równo?
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Mam ta starszą wersje klimatronika z wklęsłymi przyciskami, lewy wyświetlacz padał i na stałe nie wyświetlał paru kresek co uniemożliwiało odczytanie kodu błędu. Zakupiłem pierwszy lepszy tańszy klimatronik, przyszedł, podłączyłem wyświetlacz działał ale nie załączał klimy, może dlatego, że to był już nowszy z przyciskami zaokrąglonymi. Pomyślałem podmienię sam wyświetlacz, rozebrałem obydwa, patrzę mój podświetlony żarówkami tamten diodami, inna grubość blaszki co utrzymuję wyświetlacz, lipa... Ale pomyślałem, żeby same szkło podmienić, jest problem tego typu, ze do szkiełka są przyklejone gumki co nimi idzie prąd/sygnał na wyświetlacz, tez są rożnej wysokości, ale odkleiłem je i tak po prostu przełożyłem, efekt, wszystko wyświetla tak jak trzeba Nie miga wyświetlacz i nie przerywa, wszystko ok
-
problem z biegami
A odpowietrzać tak jak hamulce, to znaczy jedna osoba wciska pedał druga poluzowuje zawór?
-
problem z biegami
A jak go odpowietrzyć i gdzie on jest? Bo mam podobne objawy :/
-
Kto z Płocka mi pomoże, nr. do firmy "Moskito" potrzebny.
Tak, ale gdzie znajdę nr tel? :/
-
Kto z Płocka mi pomoże, nr. do firmy "Moskito" potrzebny.
Witam, potrzebuje nr telefonu jednej z firm w Płocku, chodzi o "Moskito Bilski Krzysztof" ul. Czwartaków 2/12 Szukałem w necie ale za chiny nie mogę znaleźć nr telefonu. Dzwoniłem do biura numerów to nie ma podanego tel. Ta firma ma różne adresy bo sprzedaje okna i coś tam jeszcze. Proszę o pomoc
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Z Wami to nie wiadomo, żart czy serio:polew:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ktoś potwierdzi, że ma dobry sprawdzony olej?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Olej LM 5w40 dostane za około 210zł, ale płukanki niby na magazynie nie mają, w sklepie stp, dobre to jest? Czy szukać uparcie płukanki LM?
-
Tempomat da rade załozyc ?
Chyba odpuszczę sobie tą wygode :/
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ok, zrozumiałem. Po prostu pytam się, chcę zrobić to dobrze ale nie wiem czy do LM będę miał dostęp w okolicy, chyba, że znacie jakiś sklep online co mi podróby nie podeślą?? A skoro niektórzy leją 15w40 to jakbym zalał motula to grzechu nie popełnię? Tak w razie czego ten motul to x-cess czy xclean? Będę szukał LM
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A co ma do tego zima? Jak te oleje są 5w40?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ok, a jeszcze jedno pytanie, ten motul to xclean czy X-CESS bo PARAF poprawił, że niby x-cess?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Czy płukanka do oleju nie jest w jakiś sposób szkodliwa i jak często to robić, przy każdej wymianie? Jakiej firmy najlepiej? LM, a czy inne są też dobre?
-
Tempomat da rade załozyc ?
A czy w 1.8t AEB tez da radę?