-
[B5 AFN] Ciężka praca kierownicy po odpaleniu zimnego autka.
na 100 procent magiel !
-
[B5 AFN] Ciężka praca kierownicy po odpaleniu zimnego autka.
Też kupiłem używaną maglownicę i po wczorajszej wymianie wszystko jest ok wreszcie można cieszyć się jazdą a nie stresować na zakrętach.
-
[B5 AFN] Ciężka praca kierownicy po odpaleniu zimnego autka.
Odświeżę trochę temat bo mam taki sam problem co groszek 27, poradziłeś sobie z tym ?? Czy faktycznie wina była maglownicy ??
-
[ALL B5] Problem przy skręcaniu w prawo
:mysli:U mnie było to samo ale po 3 dniach pompa wysiadła i wspomagania nie było już wcale
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Swietna robota, zrobilem wszystko zgodnie z opisem i z efektu jestem bardzo zadowolony. Zamontowałem zestaw Blaupunkt Th 172. Wielkie dzieki dla froger34 i innych za opis i fotki !
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witam moze moje doswiadczenia tez sie komus przydadza wiec sie nimi podziele.Po zakupie mojego cuda na climatroiniku kanal 49 pokazywal 80 stopni max a na zegarach wskazowka stala rowno na 90. Komputer pokazal blad czujnika temp. cieczy chlodzacej. Wymienilem czujnik (koszt 30 zl) wtedy na zegarku zaczelo pokazywac poprawnie 80 stopni.Zainspirowany na forum postanowilem wymienic termostat. Kupilem Wahler (koszt 30 zl) i po przeczytaniu instrukcji w dziale WARSZTAT w ciagu godziny go wymienilem. Teraz jest igla po okolo 8 km dochodzi do 90 i tak stoi zarowno na climatronicu jak i na zegarze. Wielkie dzieki za opis wymiany :hi:dla autorow
-
[B5 AFN] Błąd 00522 coolant temperature sender-G62
Dzięki za podpowiedż wszystko już wiem, jestem tu od niedawna ale spotkałem już wielu życzliwych ludzi !! Poprawię się z tym szukaniem
-
[B5 AFN] Błąd 00522 coolant temperature sender-G62
Dzięki właśnie takie objawy czasami są, możesz podpowiedzieć o jaki czujnik chodzi i gdzie go znależć ?? Z góry wielkie dzięki !!
-
[B5 AFN] Błąd 00522 coolant temperature sender-G62
Czy może ktoś mi powiedzieć co oznacza ten błąd ?? dodatkowo jest komunikat na wydruku "sporadic: open short circuit to positive" nie jestem zbyt dobry z angielskiego Proszę o pomoc
-
[B5 AFN] Odłączony airbag pasażera
Wielkie dzięki w sobotę będę strugał o wynikach poinformuje [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 20:16 _________________________________________________Wielkie dzięki i Szacun dla szogun0 :notworthy:tak jak mówiłeś i wszystko gra
-
[B5 AFN] Odłączony airbag pasażera
Proszę o pomoc być może ktoś wcześniej zetknąl się z takim problemem ale na forum nic o tym nie znalałem. Mianowicie w mojej A4 AFN z 98r przy podłączeniu do kompa pokazał się komunikat,że jest odłączona poduszka pasażera. Samochód jest bezwypadkowy,sprowadzony ze Szwecji, kontrolka od airbag po kilkakrotnym mignięciu przy odpaleniu zawsze gaśnie. Czy jest gdzieś jakiś włącznik poduszki czy jest ona uszkodzona ? Dodam,że podłączony był pod program Wurtha a ten mechanik nie potrafił mi nic więcej powiedzieć . Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Zapala się kontrolka świecy żarowej
Witam gdzieś już czytałem o tym na forum, ale u mnie był ten sam problem. Pomogło przeczyszczenie styków czujnika w pedale hamulca
-
[ALL B6] Światła na stałe i nie mogę włączyć długich
Witam,posiadam orginalną wersję skandynawską B5 ze Szwecji i ze światłami jest tak : zapalają się po uruchomieniu silnika światła mijania (przednie i tylne) :> w 0 położeniu manetki od świateł nie włącza się wtedy podświetlenie konsoli,climatronika itd ani nie idzie włączyć świateł drogowych Dopiero po przełączeniu manetki zapala sie podświetlenie konsoli, zapala się zielona kontrolka świateł mijania w zegarach i wtedy można włączyć drogowe, myślę,że w B6 jest podobnie :>Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Tuchola wita w klubie, jestem Grzegorz czym jeżdżę widać :>
dudi A4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta