Treść opublikowana przez wojti856
-
AUDI A4 B5 - Kierunkowskazy wariują
ja stawiam na styki w kostkch w lampach
-
czy licznik 2.5tdi bedzie pasował do 1.9tdi ?
mam do kupienia licznik z wyświetlaczem tempertury i pytanie czy bedzie pasował do 1.9tdi bo ja mam taki sam z wygladu tylko bez wyświetlacza temp. a zależy mi na nim i jesze jedno pytanko czy jak bym kupił z dodotkowymi wskażnikami tzn ładowanie i tempertury to bedzie pasować do mojegeo ja mam 1998rok po małym lifcie
-
Przerysowany bok auta kluczem przez debila
w morde mu strzel jak potrafisz to sie oduczy wiecej
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
dla mnie bomba ale moze łatwiej było by przerobic na b6
-
Salon Audi ASO Lubelskie gdzie sie podzial ?
potrzebuje wykasowac błedy podszuki powietrznej i ewnetulanie naprawe napinacza albo pominiecie kto to ogranie ?
-
Czy wentylator ma działać po włączeniu klimatyzacji w A6 C5?
dzięki za info wolnym czasie sprawdze jak piszecie i podziele sie inforamcjami
-
jak znaleźć napinacz srodkowy tylny pasów w Avancie 1998rok
świeci sie kontorla air bAG I POKAZUJE NAPINACZ I PYTANIE GDZIE TEN NAPINACZ SIE ZNAJDUJE W SIEDZIENIACH ?
-
Taki myk ze światłami postojowymi przód. ktoś ma jakiś pomysł?
da sie zrobić trzeba by wstaiwc dodatkowy przekaznik sam też o tym myślałem tylko ze w nocy z tyłuu też nie beda świcić i co wtedy
-
Czy wentylator ma działać po włączeniu klimatyzacji w A6 C5?
u mnie ten wentylator wogóle sie nie załancza ani na pierwszym ani na drugim biegu a czy może ktos powiedziec jakie to przekazniki ?
-
Czy wentylator ma działać po włączeniu klimatyzacji w A6 C5?
Witam czy wiatrak ten drugi co nie jest na pasku powinien sie włączać po włączeniu klimy ponieważ u mnie sie nie załącza i nie ma takiego charkaterystycznego huczenia jak widziałem w audi a6 c5 2.5tdi
-
czym sie różni 1z od ahu
ok dzieki też sie tak zastanwaiiełm że w ahu turbo jest jakbym mocniejsze bo ma taki fajny świst a w 1z nie ma takiego ciągłego
-
czym sie różni 1z od ahu
miałem 1z a teraz ahu wiec tak sie zastanawiam czy sie rózni
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
lepiej nie rób szkoda psuć audi
-
pytanie o amortyzatory żółte
czy te amrtyzatory beda pasowac do seryjnych sprężyn orientuje sie ktoś ? phttp://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-a6-passat-b5-superb-i4229603494.html prosze o rade
-
bład air bag n153 co robic gdzie szukać bo zaslepie kontorlke
mam kable natomiast program vag nie działa do nie go bo to takie dziadostwo z allegro i zapałce za usniecie tej usterki poniewaz nie ma u mnie salonu audi a nie chce jezdzić po warsztach i nabijać im kase ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 21:59 ---------- do dam że błedy były kasowane i wywala to samo jeszcze raz
-
Salon Audi ASO Lubelskie gdzie sie podzial ?
potrzebuje info na temat ASO AUDI Danelczyk Lublin już nie ma wiec gdzie sie podziało jest gdzies w lubelskim czy musze jechać do warszawy ?
-
bład air bag n153 co robic gdzie szukać bo zaslepie kontorlke
Witam posiadam błąd air bag wyzwalacz pasa bezpieczeństwa N153 miał ktoś coś takiego niewiadomo gdzie szukać wcześniej miałem bład petarda tylnego lewego pasa bezpieczeństwa i okazało sie że była wtyczka wypieta po podłączeniu wyskoczył ten błąd N153 i nadal świeci sie lampka jeśli ktoś coś wie to prosze o pomoc Szukam kogoś z komputerem żeby to skasował
-
pytanie soczewki
wątpie lepiej szukaj od a4
-
Pilne czy tylne lampy z anglika do a4 lift można jedzić po polsce ?
ok dzieki temat uważam za zamkniety lampy kupione założone wszytko pasuje i działa jak należy
-
Wycena naprawy nadkola A4 B5
myśle że za sam błotnik wstawienie ćwiartki bez roboty drzwi w 1000zł sie zmieścisz
-
Wycena naprawy nadkola A4 B5
ja obstawiam na 1000zł za 350zł na pewno dobrze tego lakiernik nie zrobi po roku odejdzie szpachel same matreiały kosztuja troche
-
Pilne czy tylne lampy z anglika do a4 lift można jedzić po polsce ?
chciałbym zmienić lampy ponieważ zostałem udzerzony w tył i chce zmienić już obie tak zeby nie było róznicy i znalazłem z anglika po lifcie i pytanie czy takie lampy są zgode z prawem zazanczam że chodzi mi tylko o tylne
-
Błąd Air Bag kod usterki N153 czerwona kontrolka świeci cały czas
wyświetla na vag wyzwalacz pasa bezpieczeństwa N153 miał ktoś coś takiego nie wiadomo gdzie szukać wcześniej miałem bład petarda tylnego lewego pasa bezpieczeństwa i okazało sie że była wtyczka wypieta po podłączeniu wyskoczył ten błąd N153 i nadal świeci sie lampka jeśli ktoś coś wie to prosze o pomoc auto było podłączane pod kompa i po skasawaniu gaśnie na chwile i wraca tamten wcześniejszy bład o petaedzie tylengo pasa bezpieczeństwa zginął już po podłaczeniu kabla ale natomiast o N153 nie wiadomo skąd to sie wzieło i nie ma nigdzie napsiane o takim błedzie ---------- Post dopisany 28-03-2014 at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 11:34 ---------- czy ktos wie cos na temat tego błędu bo zostanie mi Danelczyk Lublin
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
a te piny to da sie tak bezproblemowo przełożyć bo z tego co widziałęm to siedzą mocno wiec lepiej było przeciąc kablel i zalutować odpwiednio pod dany kablel bo wątpie czy one sie przełażą
-
światła, MIJANIA I DROGOWE jednocześnie
dzięki koledzy miałem lampy valeo przed lift a zminiłem na soczewke z s4 no sprawdze zdejme kierownice i zobacze a czy bez rozwalenia wtczyczki sie obejdzie czy trzeba lutować ? ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- dzielone z soczewką s4 gniazda pasują do valeo bezproblemowo ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- czyli ta kostka co jest pod przełąnikiem co ja widać jak sie zdejemie osłone nie ruszac jej tylko ściągać kierownucei przy przełaćzniku przemieniać dobrze zrozumiałem ?