Treść opublikowana przez wojti856
-
bład 779 czujnik temp. zew. wa udi a4 b5 lift
sprawdałem nie ma nic zuważyłem tylko wolną wtycze a zajduje sie ona z lewej strony koło zbiorniczka wspomagania tak mniej wiecej i pytanie jak dopuic to mocowanie tego czujnika z przewodem dostane to gdzieś ?
-
Listwy dolne gumowe progowe z ASO
Witam szukam listew drzwi tych dolnych chce dokupic nie oreinuje sie ktos gdzie moge je znależć nawet moge i w aso tylko pytanie ile sobie życzą za nie ?
-
nie da sie otworzyć klapy tylnej w avant fl przyciskiem
dodatkowo przełanik tylnej klapy f124 1365przełącznik zamka otwór/wewnątrz 1366 otwarty przy wypadku i co robić tyle błedów głowa mała
-
Spociki Chełmskie
sa co czwartek o 20 pod tezko moge przyjechac ? tylko jak sie zgadamy przeciez sie nie znamy
-
dlaczego nie ma gwiazdki do włąnczenia w lifcie ?
ok dzieki
-
naprawa manteki światęł drogowych
ok dzieki za info postaram sie spróbować naprawic
-
głosniki
to głośnik sytemu bose jeśli masz go jeden to znaczy że po tamtej stronie masz inny boczek nie z tego auta
-
dlaczego nie ma gwiazdki do włąnczenia w lifcie ?
nie wiem co jest grane normalnie auto ma klimatronic różne funkjce a tej gwiazdki brakuje do włanczania klimy i skąd mam wiedzieć czy jest załączona w starszej było wszystko jasne bo był przycisk wyświetlało sie na wyświetlaczu a tu nie wiadomo może wie ktoś coś na ten temat ?
-
bład 779 czujnik temp. zew. wa udi a4 b5 lift
nie mam osłony musze wejsc tylko czekam na wolny czas i pogode
-
naprawa manteki światęł drogowych
dzieki ale to nie to tam było cos takiego naprawa za 4zł czy cos takiego
-
Dodatkowe podświetlenie wnętrza i kratek nawiewu
posiadam takie kratki 70zł
-
nie da sie otworzyć klapy tylnej w avant fl przyciskiem
ok dzieki za podpowiedz
-
vag nie łaczy sie licznikiem ,abs i imobilajzer w A4 b5 lift
ok zastosujee sie do insrukcji powiem jak bedzie
-
Bardzo słabe światła przednie , krótkie
ja mam depo roczne dzielne od s4 kupione za 650zł oddam za 450zł
-
nie da sie otworzyć klapy tylnej w avant fl przyciskiem
Witam nie moge otworzyć przyciskem pod bledą klapy tylko kluczykiem sie da otworzyć powinno tak być ? wczesniej miałem przedlifta i tam była wajcha i spoko nie wiem jak zdjąc tą tapicerke w polifcie
-
bład 779 czujnik temp. zew. wa udi a4 b5 lift
ok spradzałem to go nei było a temp. pokazuje musze chyba wjechać na kanł i wejsc pod samochód może gdzies jest oberwany z chwytu i jest w innym miejscu
-
vag nie łaczy sie licznikiem ,abs i imobilajzer w A4 b5 lift
to jest tak gdy łacze sie z abs to na liczniku świeci sie wykrzyknik piszczy i abs miga i tak w kółko natomiast nie może sie połaczyć radio to sony xlod 4x45 ale ja mam głosniki tylko z porzodu kierownica trójramienna bez żadnych przysików dodatkowychj
-
naprawa manteki światęł drogowych
widziłem taki temat na forum ale go nie moge zależc pomoże ktoś chodziło o tym że tam nafta sie czyściło bo mam taki problem że wszytko dziła oprucz stałych drogowych
-
bład 779 czujnik temp. zew. wa udi a4 b5 lift
Witam mam problem kupiłem audi a4 b5 lift 99rok i po podłaczeniu pod vag mam bład 779 Czaujniuk teperatury zewnętrzen G17 przerwa lub zwarcie do plusa dodam że gdy sprawdzałm pod maską to go nie widać koło chłodnicy natomiast w zegarch pokazuje temp. prawidłową czy w liftach ten czujnik znajduje sie gdzie indziej czy co ?
-
vag nie łaczy sie licznikiem ,abs i imobilajzer w A4 b5 lift
Witam mam taki problem od niedawna kupiłem audi a4 lift i mam problem połaczenia sie z licznikeim i abs i imoobilajzerem z silnikiem klima i airbag łaczy sie poprawnie miał ktoś taki problem i umiał go rozwiazać? z góry dzieki za info
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
moja pompa jest ok bo była robiona tzn uszczelina bo lało sie paliwo zapłaciem 500zł włacznie z ustwieniem na kompie ,
-
[AFN] prędkość a obroty, duże spalanie na trasie?
JA MAM NA 4TYS OKOŁO 180KM/H
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
dzięki kolego za rzetelną odpowiedz i tym samym pomoc bo ja też jestem takiego samego zdania a co do wtrysków to jestem w trakcie szukania bo znaleźć afn dobre i w miare przystępnej cenie jest ciężko dzieki za info pozdrawiam
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
a co powiesz turbo afn i wtrsyki no i kupie całego kompa silnika z afn i nie bede sie bawić w tunerów da rade ? albo wtrsyki i kompa z afn co o tym myślisz ?
-
Czy wtryski Z 1.9 AFN beda pasowac DO 1.9 AHU
a smao sie nie skorektuje jak mam to zrobić podpowiesz ? bo bede kupował oryginały afn z audi a4 lub paska b5 bo te co miałem zamóić to jak sie okazało to jakies dziwne niby ze skody ale goscio mówiłó że silonik wyminay a jak mu powiedziałem żeby dałdane to usłysąłem że 0.195 300bar to mu podziekowałem