Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojti856

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojti856

  1. sprawdałem nie ma nic zuważyłem tylko wolną wtycze a zajduje sie ona z lewej strony koło zbiorniczka wspomagania tak mniej wiecej i pytanie jak dopuic to mocowanie tego czujnika z przewodem dostane to gdzieś ?
  2. Witam szukam listew drzwi tych dolnych chce dokupic nie oreinuje sie ktos gdzie moge je znależć nawet moge i w aso tylko pytanie ile sobie życzą za nie ?
  3. dodatkowo przełanik tylnej klapy f124 1365przełącznik zamka otwór/wewnątrz 1366 otwarty przy wypadku i co robić tyle błedów głowa mała
  4. wojti856 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    sa co czwartek o 20 pod tezko moge przyjechac ? tylko jak sie zgadamy przeciez sie nie znamy
  5. ok dzieki za info postaram sie spróbować naprawic
  6. wojti856 odpowiedział(a) na siwy26 temat w Audi A4 B5
    to głośnik sytemu bose jeśli masz go jeden to znaczy że po tamtej stronie masz inny boczek nie z tego auta
  7. nie wiem co jest grane normalnie auto ma klimatronic różne funkjce a tej gwiazdki brakuje do włanczania klimy i skąd mam wiedzieć czy jest załączona w starszej było wszystko jasne bo był przycisk wyświetlało sie na wyświetlaczu a tu nie wiadomo może wie ktoś coś na ten temat ?
  8. nie mam osłony musze wejsc tylko czekam na wolny czas i pogode
  9. dzieki ale to nie to tam było cos takiego naprawa za 4zł czy cos takiego
  10. posiadam takie kratki 70zł
  11. ok zastosujee sie do insrukcji powiem jak bedzie
  12. ja mam depo roczne dzielne od s4 kupione za 650zł oddam za 450zł
  13. Witam nie moge otworzyć przyciskem pod bledą klapy tylko kluczykiem sie da otworzyć powinno tak być ? wczesniej miałem przedlifta i tam była wajcha i spoko nie wiem jak zdjąc tą tapicerke w polifcie
  14. ok spradzałem to go nei było a temp. pokazuje musze chyba wjechać na kanł i wejsc pod samochód może gdzies jest oberwany z chwytu i jest w innym miejscu
  15. to jest tak gdy łacze sie z abs to na liczniku świeci sie wykrzyknik piszczy i abs miga i tak w kółko natomiast nie może sie połaczyć radio to sony xlod 4x45 ale ja mam głosniki tylko z porzodu kierownica trójramienna bez żadnych przysików dodatkowychj
  16. widziłem taki temat na forum ale go nie moge zależc pomoże ktoś chodziło o tym że tam nafta sie czyściło bo mam taki problem że wszytko dziła oprucz stałych drogowych
  17. Witam mam problem kupiłem audi a4 b5 lift 99rok i po podłaczeniu pod vag mam bład 779 Czaujniuk teperatury zewnętrzen G17 przerwa lub zwarcie do plusa dodam że gdy sprawdzałm pod maską to go nie widać koło chłodnicy natomiast w zegarch pokazuje temp. prawidłową czy w liftach ten czujnik znajduje sie gdzie indziej czy co ?
  18. Witam mam taki problem od niedawna kupiłem audi a4 lift i mam problem połaczenia sie z licznikeim i abs i imoobilajzerem z silnikiem klima i airbag łaczy sie poprawnie miał ktoś taki problem i umiał go rozwiazać? z góry dzieki za info
  19. moja pompa jest ok bo była robiona tzn uszczelina bo lało sie paliwo zapłaciem 500zł włacznie z ustwieniem na kompie ,
  20. JA MAM NA 4TYS OKOŁO 180KM/H
  21. dzięki kolego za rzetelną odpowiedz i tym samym pomoc bo ja też jestem takiego samego zdania a co do wtrysków to jestem w trakcie szukania bo znaleźć afn dobre i w miare przystępnej cenie jest ciężko dzieki za info pozdrawiam
  22. a co powiesz turbo afn i wtrsyki no i kupie całego kompa silnika z afn i nie bede sie bawić w tunerów da rade ? albo wtrsyki i kompa z afn co o tym myślisz ?
  23. a smao sie nie skorektuje jak mam to zrobić podpowiesz ? bo bede kupował oryginały afn z audi a4 lub paska b5 bo te co miałem zamóić to jak sie okazało to jakies dziwne niby ze skody ale goscio mówiłó że silonik wyminay a jak mu powiedziałem żeby dałdane to usłysąłem że 0.195 300bar to mu podziekowałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.