Treść opublikowana przez lechlm
-
Uwaga na cieknące oringi w automatycznej skrzyni biegów
Witam kolegów chciałbym ostrzec kolegów przed uszkodzeniami w postaci cieknących oringów przy uszczelnieniu mechatroniki w automatycznej skrzyni biegów . Zaczęło się od lekkiego łzawienia oleju przy skrzyni (czysty przypadek kontrola diagnostyczna kolega znalazł), oczywiście wizyta serwis wymiana oringów wraz z robocizną koszt około 3500 zł następstwo zaniechania naprawy uszkodzona mechatronika koszt wymiany 15 tys złotych !!! kontrolujcie !!! przebieg 60 tys auto serwisowane
-
Alternator ?
Czy któryś z Kolegów miał również taki przypadek a może ktoś może sprawdzić w swoim samochodzie w końcu mamy mrozy dziękuje za wszystkie uwagi
-
Alternator ?
Witam Szanownych kolegów proszę o pomoc. Ostatnio siedząc w samochodzie z włączonym silnikiem domykałem 2 przednie szyby i po zamknięciu ich i przytrzymaniu przycisków usłyszałem dziwny odgłos pracy silnika spadek obrotów (tem. zewnętrzna - 10 )Pytanie moje : czy to alternator czy coś innego czy to normalna rzecz Dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi.
-
B8 podgięte uszczelki szyby drzwi przednich
Witam - problem dotyczy audi B8 to znaczy w drzwiach przednich u góry podgięte są uszczelki przez co świszczy powietrze co zrobić czy ktoś miał taki przypadek w załączeniu zdjęcie drzwi i miejsca. I czy może była jakaś akcja serwisowa w ASO ? dziękuje za odpowiedzi
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
pewnie tak nie nie wiem jak to sprawdzić i czy w tej nawigacji mapy trzeba aktywować czy wystarczy włożyć płytę dziękuje za odpowiedzi
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
dzięki za odpowiedź, tylko dlaczego nie mam możliwości TV iest tylko sd, dvd co to za wersja
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam kolegów proszę o pomoc jaki to rodzaj MMI, a druga sprawa potrzebuje w słupsku człowieka który by się zajął spolszczeniem i mapami dzięki za odpowiedzi.
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Witam proszę kolegów o pilną pomoc czy warto brać warto silnik z 120 KM w audi A4 B8 z 2010 roku dziękuje bardzo za wszystkie odpowiedzi
-
[ALL B6] Brak reakcji na regulacje
Tak może być to nie jest zepsute automatycznie dobiera temeprature ale bez klimatyzacji tak myślę u mnie jest to samo
-
[ALL B6] Brak reakcji na regulacje
Wag ustawienia fabryczne wszystko ruszyło jak należy podobno moja wina jak sie cała zimą nie zmienia nqastawień to co wymagać tak więc dla wszystkich najpierw podłącz WAGA potem mechanik !!!!!
-
[ALL B6] Brak reakcji na regulacje
ciąg dalszy czy rest klimatronika przez vaga pomoże ???
-
[ALL B6] Brak reakcji na regulacje
Witam kolegów !!! proszę o pomoc w nastepującym temacie" mam klimatronik włączony albo na eco lub ma auto lewa strona reaguje na nastawy w pełnym zakresie od zimnego do gorącego natomiast praw strona dmucha na ciepło lub gorąco czytałem inne wątki ale dokładnie takiego nie znalazłem proszę o pomoc co można zrobić wiem zaznaczam że wag nie wykazał błędów i czy po odłączeniu akumulatora climatronik wykona pełen reset ? dziękuje bardzo za pomoc !!! [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 18:55_________________________________________________Ciąg dalszy tego co u góry już wogóle nie reaguje na nastawianie obojetnie na jakich ustawieniach pomocy plis [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
[B6 AVF] Zaplająca sie kontrolka "min. oleju"
SPRAWDZIAŁEM WCZORAJ POZIM OLEJU PO 10 MIN ROZGRZANY SILNIK STAN OK I PO ZAMKNIĘCIU MASKI KONTROLKA ZGASŁA TO SĄ JAKIŚ JAJAA :blik: A WRACAJĄC DO TEMATU BARDZO PRAWDOPODOBNĄ PRZYCZYNĄ TAKICH NUMERÓW JEST SŁABY AKUMULATOR PO ZMIERZENU NA ZACISKACH I PODŁĄCZENI POD KOMPUTER WARTOŚĆ WYNOSILA 11,8 V A CZUJNIKI KALIBROWANE SĄ FABRYCZNIE NA NAPIĘCIE WYNOSZĄCE 13,2 V MOŻE TU JEST PROBLEM. CZY DRODZY KOLEDZY MAJA WIEDZE NA TEN TEMAT ?
-
[B6 AVF] Zaplająca sie kontrolka "min. oleju"
Drodzy koledzy proszę o pomoc. Od kilku dni w niewyjaśniony sposób na desce rozdzielczej FIS zapaliła sie kontrolka sygnalizująca za Mały poziom oleju oleju, sprawdziłem stan był maksymalny, z niewyjaśnionych przyczym zgasła. Minął tydzień i znowu ten sam problem paląca sie w/w kontrolka postanowiłem więc sprawdzić poziom oleju był Ok górna kreska - po zamknięciu klapy i włączeniu zapłonu kontrolka zgasła mój mechanik rozkłada ręce w was jedyna koledzy specjaliści nadzieja i szansa na pomocy !!!! PS. zanim napisałem to poczytałem to nie jest odma. :>
-
[B6 AVF] Cieknie z klapy gaszącej
Witam serdecznie wszystkich mam pytanie dotyczące silnika 1.9 tdi 131 KM po lewej stronie silnika patrz zdjęcie znajduje sie element z którego wychodzi plasikowe cięgło które
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
HEJKA MAM PYTANKO POTRZEBUJE NAMIAR NA DOBREGO MECHANIKA W SŁUPSKU CZY KTOS POMOZE Z SZANOWNYCH KOLEGÓW OCZYWIŚCI SILNIK DIESLA DZIEKUJE
-
[B5 AHU] Prosba o zlokalizowanie zaworu
czesc paweł napisales komus tak: Witam na początek sprawdż wężyki przy zaworku N75 .....ewentualnie podmień zawór N75 z zaworem od EGR jak to zrobic?? mozesz doradzic pozdrawiam prosze o miela na [email protected] Pozdrawiam czy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich leszek słupsk