Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DW_Guzman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DW_Guzman

  1. Szukam zawsze ciekawych OOOO nie tylko a4 ale wszystko spod znaku (OOOO)
  2. Nowy spotowicz od wczorajszej niedzieli mam się wpisać w celu identyfikacji srebrne a4 b5 avant, poniżej strona z fotkami. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41208.0.html;highlight=dw_guzman Pozdro i do zobaczyska za tydzień
  3. igła pomaga , czesto wyloty sie zapychaja szczegolnie jak kupi sie szajski płyn
  4. ten sam problem, szczególnie po ostatniej zimie i -20 się u mnie naświerszczyło, czasem występuje mi wq...acy rezonans spod deski przy 1500-1600, 1900-2000, czasem go nie ma, możliwe ze czesc problemow moze sie pojawic po instalacji np. alarmu, rzadko w warsztatach uwaza sie na delikatne obchodzenie z tapicerka, ostatnia sytuacja z włamaniem, wymieniałem zamek, gościu demontował drzwi, po złożeniu harczy mi lewy głośnik na basach, jako audiofil znieść tego nie mogę i szykuje się na kolejną rozbiórkę i dokładne złożenie.
  5. wydaje sie biały, bo mocne nasycone kolory otoczenia powodują złudzenie . A co do nauki , samochody robię jeszcze z pasji szczególnie te wyjątkowe no i wszystkie audi, bo mam marzenie by pracować dla Audi.TV wiec miec portfolio naszych niuniek to wypada Jak mam wolny czas i znajdę fajne miejsce to zapraszam Zapraszam raczej z okolic Wrocławia, choć bywam w różnych miejscach... Ja ci dam paździoch [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 23:03 pm_________________________________________________nowa fotencja, zapraszam Poszukuje chetnych do sfotorgafowania swoich niuniek
  6. zacznijmy od tego ze srebrna Alu zobaczymy, nie narzekam i tak jest ładnie, a pare dodatkowych kuników owszem, już powoli się przymierzam w końcu warunki są wysmienite
  7. DW_Guzman opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    CHCECIE MIEĆ TAKIE ZDJĘCIA, TO WBIJAĆ DO MNIE I PISAĆ [email protected]
  8. W wakacje spocik wciąż aktualny, bo chciałbym przyjechać pierwszy raz a tu widzę od czerwca cisza głucha....
  9. Witam wszystkich klubowiczów! Serio, to zdałem wczoraj prawko :>, ale A4 wisi mi na pulpicie i tablicy w pokoju od ponad roku... a wierze mocno, że marzenia się spełniają... Jeśli coś chcę, to zdobywam :> tak więc trwają poszukiwania A4 B5 Avant 1.9TDI (110/115) z 2000/2001 i mam nadzieję już wkrótce z radością zasiądę za kierownicą. Pozdrawiam Guzman

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.