Treść opublikowana przez adasko19855
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
ja kupilem od forumowicza z rozbiorki autka a podlaczenie to pestka tu macie foteczke w ktora kostke sie wpiac ja tak zrobilem:D swieci az milo http://img43.imageshack.us/img43/2456/p1060859929x620yz8.jpg
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
Niestety koledzy ale czeba rwac i nie ma tak latwo te plasticzki tak trzymia ze szok i sa lamliwe niestety :/ ja wolalem te wyrwac kupic nowe z swiatelkami i ori instalacja pociagnac od gory do dolu obok oparcia potem pod oslona progu i wlutowanie sie w kostke jak co mozesz skrobnac Ci nappisze do ktorej sie wlutowac mam fotke pozdrawiam p.s ja juz sie ciesze mam swiatelka jak otwieram drzwi heheh powodzenia w kontrukcji
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
wiem wiem dlatego kupilem z lapkami i fajnie by bylo je teraz podlaczyc a co myslicie podlaczyc sie pod swiatelka z bagaznika i oswiecac je tylko wtedy kiedy sie chce :>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 22:25_________________________________________________I w koncu podlaczone znalazlo siem troszke czasu i smiga wkoncu ozyly slupki z tylu w roku 1996r heh dzieki wszystkim za pomoc
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Ja sie nie bede klucil kazdy ma swoje zdanei ale mnie nie bylo stac dlatego kupilem A4 96r i pozostawie orginala bo i tak piekna jest sama w sobie .
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Moim skromnym zdaniem jak kogoś nie stać na lepsza Audiczke albo Nowsza to niech nie robi wieś tuningu tylko niech se kupi Calibre i już ... zgroza
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
No wlasnie lepiej by to dzialalo i sie sprawowalo ale czekamy dalej kto ma jakies pomysly
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
wszystko ladnie pieknie tylko jasniej heh ale dzieki
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
Pomocy powiedzcie mi jak to najprosciej podlaczyc by swiecilo bo nie mam instalacji mialem pierw bez lampek a teraz bym chcial to podlaczyc i zaswiecic :/ dzieki za odpowiedz i pomoc
-
[B5 AFN] Jak odłączyć akumulator ?
mi zaczely wariowac obroty i musialem kasowac bledy
-
[B5 1Z] Dodatkowe oświetlenie kabiny z tyłu
a powiedzcie mi jak to najprosciej podlaczyc bo zakupilem i teraz kombinuje :/ dzieki za odpowiedz
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
a nic sie nie stanie jak odlacze akumulator :> nie czeba bedzie jakos adoptowac :>
-
[B5 ADR] Moja pierwsza A4
dziekowka za wszelakie odpowiedzi narazie autko ma zalozone 16' 205 aluski z oponkami a teraz czeka na czyszczenie srodka odnowienie lakieru a przed tym moze lapki lift zobaczymy jak narazie nie nazekam smiga az milo pozdrawiam
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Witam klubowiczów mi bardzo poradnik bardzo pomógł do tego wymieniłem sobie jeszcze żaróweczki teraz ladnie jasno wszystko świeci żaróweczki koszt 2 zl efekt supcio bo mialem ciemność od kupienia samochodu wielkie dzięki za poradnik ...
-
[B5 ADR] Dystanse
hej mam pytanko male warto kupic ?? czy moze macie cos lepszego 20mm i czy kupowac 4 czy tylko 2 ? slucham opini i porad oponki mam 215 na 16" ??? http://allegro.pl/item535133990_profesjonalne_przykrecane_dystanse_audi_20mm.html
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
mozesz jasniej bo ja przy otwartych drzwiach nie mam zadnego luzu a szum jest
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
ja mam to samo w drzwiach od pasazera powyzej 80km tornado w srodku i tez juz mialem robiona regulacje itp
-
[B5 ADR] Renowacja felg
Witam mam małe pytanko chciałbym sobie oddać do piaskowania lub szkielkowania felgi aluminiowe by na lato mieć eleganckie , orientuje się ktoś może gdzie to można wykonać na śląsku dokładnie Rybnik dzięki za wszelakie odpowiedzi
-
[B5 ADR] Żarówki jakie??
Co sadzicie o tych zaroweczkachh do mojej a4 96r :> http://allegro.pl/item458638350_h4_x_treme_power_philips_80_najtaniej.html czy moze cos innego lepszegoo ?
-
[B5 ADR] Ciśnienie oleju (czujnik) ?
Mi w serwisie zalozyli jakas za 307 zł i pwoiem ze autko az lepiej chodzi
-
[B5 ADR] Ciśnienie oleju (czujnik) ?
Hej jak widze masz problem jaki ja mialem po kupnie autka nic pojechalem pomiezylem wszytsko oki co sie okazalo padnieta pompa oleju i zly olej :/ wymienione i teraz chodzi o niebo lepiej
-
SSerwis Sopa-Rybnik
Tak jest AUDI i VOLKSWAGEN ja tam serwisuje autko wiem ze jak zrobia raz to dobze nie musze sie martwic zreszta jak sie ma audi to chyba jak kupujesz auto wiesz w jakie koszta sie pakujesz prosta sprawa Jesli chodzi o ASO to raz sie juz przejechalem i dziekuje a co do rozzadu to tyle samo mi wzieli
-
SSerwis Sopa-Rybnik
nie wiem u mnie przy wymianie oleju filtrow itp dokladnie INO1 okolo 500 zł
-
SSerwis Sopa-Rybnik
Oddalem im autko do naprawy było warto miałem do naprawy przekładnie kierownicza nie dość ze szybko się uporali to zrobili dokładnie milo obsłużyli jeszcze autko umyli czego więcej chcieć a o koszcie to 2 krotnie taniej niż w MAGRO w Rybniku wiec polecam z czystym sumieniem !! napawano tam będę serwisował sobie moje autko SERWIS Z CAŁYM SZACUNKIEM POLECAM
-
[B5 ADR] Moja pierwsza A4
Witam oto mój samochodzik 1.8ADR 125 koni rok 1996, kupiony jakiś czas temu w Krakowie niestety sprzedający nie poinformował o wadzie ukrytej autka przekładnia kierownicza wiec to pierwszy koszt zobaczymy jak biedzie dalej mam nadzieje ze lepiej i czekam na ocenkę tego silniczka czy dobry wybór: Wyposażenie seryjne mojej to: -2 poduszki -klimatyzacja -tempomat -welurowa tapicerka -podgrzewane siedzenia -2x elektryczne szyby -manualne w 2 stopniach regulowane siedzenia ( plecy i oparcie) Zmiany jakie nadejda : Felgi 16" Światła po lifcie pozdrawiam i czekam na opinie sugestie
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
pierwszy link jak najbardziej musze zadzwonic za ile by oddal pewnie 1500:P