Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomek WRA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. piszesz, ze po deszczu objawy powracaja.... wyczysc odplyw wody na podszybiu bo na miljon procent zalewa ci komputer i dostaje fioła....
  2. trzeba wgrac od nowa oprogramowanie do komputera i po krzyku. zadne wróżby tu nie pomoga.
  3. moze przekaznik, a moze szczotki w samej pompce, trudno przewidziec co sie konczy, trzeba sprawdzic to i to. pompke paliwa masz pod tylnim fotelem od strony pasazera, odkrecasz zaslepke na trzy srubki i tam znajduje sie pompka razem z wskaznikiem poziomu paliwa. wszystko przykrecone plastikowa nakretka do zbiornika paliwa
  4. tak jak kolega pisze sprawdz tesc na CO2, ewidentnie wywalona uszczelka pod glowica
  5. a czy po przekreceniu kluczyka slychac przez chwile pracujaca pompke paliwa w zbiorniku paliwa??? jesli nie to problem rozwiazany. pompka do wymiany
  6. chyba kolo dwumasowe zaczyna sie odzywac
  7. sprawdz kolego zawor egr, byc moze po dluzszej jezdzie w cyklu miejskim delikatnie sie przycina w pozycji otwartej i dusi silnik spalinami
  8. sprawdz czy w wezach dolotowych nie zbiera sie olej, najprosciej zdejm dolny waz od intercoolera, jesli wyleci z niego spora ilosc olej to problem rozwiazany jesli spadnie poziom oleju zaswieci ci sie pomaranczowa kontrolka na wyswietlaczu
  9. Tomek WRA odpowiedział(a) na Karol 30 temat w 1.9TDI
    jesli pedal sprzegla drzy przy puszczaniu to raczej dwumasa. nowy zestaw firmy sachs kosztuje w granicach 1200zl, firma LUK to koszt w granicach 1400zl, oczywiscie kompletne sprzeglo z kolem dwumasowym
  10. kazdy ma ten sam problem, a wystarczy zdjac egr i kolektor ssacy wszystko wyczyscic, kupic na allegro dwie zaslepki wszystko zlozyc i jest bajka zero wyciekow falowania silnika czy jakichkolwiek cudow zwiazanych z egrem, koszt wszystkiego 40 zl.jesli jest wyciek z egr to zaloze sie, ze kolektor ssacy zaklejony sadza na maxa.
  11. jezeli juz to pod koniec produkcji 2004
  12. Tomek WRA odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    a sprawdzales w jakim stanie jest zawor egr, moze sie przycina i z tad spadek mocy. co do przeplywki, przeplywka tez moze powodowac spadek mocy, wieksze spalanie, najlepiej podpiac pod vaga
  13. Tomek WRA odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    wszystko mozliwe, bo daje podcisnienie na serwo i ktorys z zaworow sterujacy, tylko nie wiem dokladnie ktory to zawor
  14. Tomek WRA odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    mialem ten sam problem, sklepalem delikatnie rant przy kruccu az sie usztywnil i zabezpieczylem silikonem dirko, tak mi polecil znajomy i od tamtej pory nie ma problemu.
  15. Tomek WRA odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    czy chodzi o kruciec od strony kolektora ssacego wspomagajacy serwo???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.