-
Trzesie silnikiem, kopci na siwo POMOCY !
piszesz, ze po deszczu objawy powracaja.... wyczysc odplyw wody na podszybiu bo na miljon procent zalewa ci komputer i dostaje fioła....
-
1.9 130 avf ciezko pali na goracym silniku
trzeba wgrac od nowa oprogramowanie do komputera i po krzyku. zadne wróżby tu nie pomoga.
-
Wszystko było ok a nagle zgasła i nie odpala
moze przekaznik, a moze szczotki w samej pompce, trudno przewidziec co sie konczy, trzeba sprawdzic to i to. pompke paliwa masz pod tylnim fotelem od strony pasazera, odkrecasz zaslepke na trzy srubki i tam znajduje sie pompka razem z wskaznikiem poziomu paliwa. wszystko przykrecone plastikowa nakretka do zbiornika paliwa
-
AWX, wywala płyn, gotuje wode
tak jak kolega pisze sprawdz tesc na CO2, ewidentnie wywalona uszczelka pod glowica
-
Wszystko było ok a nagle zgasła i nie odpala
a czy po przekreceniu kluczyka slychac przez chwile pracujaca pompke paliwa w zbiorniku paliwa??? jesli nie to problem rozwiazany. pompka do wymiany
-
[AVB] Klikanie na zimnym silniku.
chyba kolo dwumasowe zaczyna sie odzywac
-
Kangury podczas ruszania na rozgrzanym silniku, 1.9 tdi AVF
sprawdz kolego zawor egr, byc moze po dluzszej jezdzie w cyklu miejskim delikatnie sie przycina w pozycji otwartej i dusi silnik spalinami
-
Poziom oleju A4 B6 2004r AVANT Multi
sprawdz czy w wezach dolotowych nie zbiera sie olej, najprosciej zdejm dolny waz od intercoolera, jesli wyleci z niego spora ilosc olej to problem rozwiazany jesli spadnie poziom oleju zaswieci ci sie pomaranczowa kontrolka na wyswietlaczu
-
objawy padnietej dwumasy ?
jesli pedal sprzegla drzy przy puszczaniu to raczej dwumasa. nowy zestaw firmy sachs kosztuje w granicach 1200zl, firma LUK to koszt w granicach 1400zl, oczywiscie kompletne sprzeglo z kolem dwumasowym
-
Cieknie EGR, olej wypływa przez dwie dziurki pod "grzybkiem" , śladowe ilości oleju,
kazdy ma ten sam problem, a wystarczy zdjac egr i kolektor ssacy wszystko wyczyscic, kupic na allegro dwie zaslepki wszystko zlozyc i jest bajka zero wyciekow falowania silnika czy jakichkolwiek cudow zwiazanych z egrem, koszt wszystkiego 40 zl.jesli jest wyciek z egr to zaloze sie, ze kolektor ssacy zaklejony sadza na maxa.
-
[AWX] Od któego roku montowany był filtr czastek stałych
jezeli juz to pod koniec produkcji 2004
-
pompa vacum
a sprawdzales w jakim stanie jest zawor egr, moze sie przycina i z tad spadek mocy. co do przeplywki, przeplywka tez moze powodowac spadek mocy, wieksze spalanie, najlepiej podpiac pod vaga
-
pompa vacum
wszystko mozliwe, bo daje podcisnienie na serwo i ktorys z zaworow sterujacy, tylko nie wiem dokladnie ktory to zawor
-
pompa vacum
mialem ten sam problem, sklepalem delikatnie rant przy kruccu az sie usztywnil i zabezpieczylem silikonem dirko, tak mi polecil znajomy i od tamtej pory nie ma problemu.
-
pompa vacum
czy chodzi o kruciec od strony kolektora ssacego wspomagajacy serwo???
Tomek WRA
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta