Treść opublikowana przez las3rr
-
budowa skrzyni w sedanie
Witajcie. Potrzebuję pomocy, dokładniej informacji, porad albo wskazówki. Otóź posiadam dwa powerbassy s-124x (odkupiłem od znajomego) zabudowane już w skrzyni (jego produkcji), chula ładnie, ale jak widać zajmuje troszkę za dużo miejsca. Chciałbym ją przerobić pod bagaż, tzn wyskosować tył skrzyni pod kąt siedzeń, i na prosto z frontu, tylko nie wiem jaki litraż powinienem utrzymać do tych głośników, tak żeby miało to ręce i nogi.
-
fotel kierowcy
Najprawdopodobniej coś zaczyna pękać, mi ostatnio fotel strzelił w siedzisku z przodu, tam gdzie cała podstawa trzyma się mocowania, fotel nie miał podparcia przez co przy gazowaniu przechylał się do tyłu, a hamowaniu do przodu, efekt dość irytujący, Możliwe też że uszkodziło/pękło któreś kółeczko na przeszyciu.
-
Buzer - głośnik przypominający o światłach B7
najlepiej będzie jak wsadzisz taki sam btw. a drzwi pasażera otwierałeś?
-
Buzer - głośnik przypominający o światłach B7
skoro piszesz że reszta wpływa na dźwięk głośniczka, więc to pewnie też zadziała, sprawdź tą lampkę czy się zapala czy nie ofc przy otwartych drzwiach, jak nie to mikrostyk bo ja w swojej a4b5 mam właśnie ten problem, nie kiedy działa a nie kiedy nie, raz się lampka zapali a raz nie, a za tym idzie raz alarm rozblokuje a raz nie, i raz sygnalizuje przy zapalonym świetle a raz nie. jeszcze ewentulanie, otwórz drzwi pasażera i zobacz co się dzieje, bo może też być przeróbka z anglika, i buzer będzie działał na drzwiach pasażera
-
Buzer - głośnik przypominający o światłach B7
A jak otworzysz drzwi to lampa podsufitowa Ci się zapala? Bo jeżeli nie to wina może leżeć w mikrostyku w zamku...
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
Nie było/będzie problemu z założeniem wskazówek?
-
Nie działający centralny zamek.
Sprawdź luty na płytce - starannie, bo wina leży w 99% w pompce (płytce). Sam 2tyg temu, przerabiałem ten temat, już szukałem pompki po allegro, i już miałem jechać, ale stwierdziłem, że nie działa to się pobawię. Rozebrałem ją na części pierwsze, wyczyściłem silniczek - nasmarowałem, i przegrzałem luty na płytce, chyba aż połowę Zabieg się udał, nawet więcej, zaczęła działać nawet lampka sufitowa (chodzi o jej automatykę, zapalanie przy otwieraniu drzwi, itd)
-
skrócenie czasu świecenia lampki sufitowej
Wiesz co, chyba steruje tym 'moduł komfortu', bo jak uzbroisz alarm to lampka gaśnie. Z czasem jest tak, że jak auto na chodzie, otworzysz drzwi to zapali na chwile i gaśnie (normalka), gasisz auto i pali się 30sek, no chyba że uzbroisz alarm, wtedy gaśnie odrazu.
-
skrócenie czasu świecenia lampki sufitowej
Czy jest możliwe skrócenie czasu świecenia się lampki sufitowej po zgaszeniu silnika? U mnie jest ok. 30sek, chciałbym zmniejszyć do np. 15sek, tylko jak?
-
problem z pompką centralnego zamka
ad1. pewny jesteś na 100% że padła? bo ja byłem też pewny że moja padła, a posiedziałem przy niej 2h i działa jak nowa (bez wkładu finansowego) ad2. jedno wejście jest pod cały układ, a drugie jest do doprowadzenia powietrza, bo nakładając gąbeczke na wierzch jest możliwość zasłonięcia otworu, wtedy porowadzenia powietrza nie będzie
-
Mandat z fotoradaru z Wiednia !
Z tego co ostatnio słyszałem w radiu (pewnie to nie prawda), ale dany kraj może wystąpić o roszczenia, i wtedy i tak to z Ciebie ściągną.
-
moduł centralnego zamka, gdzie?
Ktoś orientuje się w którym miejscu (mniej więcej, bądź dokładnie), znajduje się to ustrojstwo?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znajdę jutro jakiegoś chętnego który użyczy mi swojej pompki centralnego zamka? Bo moja chyba zezgonowała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich z bazy a4 b5 1.9tdi 90km