Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. to nie jest zalezne od silniczka,tylko czujnik
  2. no i bedzie SKOK na SKOK :polew:
  3. jak nacisniesz to tak jest,a jak przytrzymasz to resetuje
  4. to gdzie sie ustawiamy ?? ilu nas bedzie i jaki bank
  5. Jo napewno niee ... Nie przyznal bym sie
  6. a skad wiesz ze ktos z nas Pomagal ??
  7. kupowac forda ?? i ktos jeszcze przy tym pomagal ?? :polew: baddy pisze sie dyskryminacja a nie dysryminacja
  8. ale dobry amor zawsze sie przyda ... zadzwonie do kumpla mechanika moze bedzie mial jakies amory z Audi,vw,skoda Gdyby wszystko pasilo to wczoraj przod by byl juz wrzucony a tak to lipa...amor sie klinowal ze stabilizatorem ;/...ale wezme odetne nozke i przedloze ja o 1 cm. zobaczymy wogole jak nisko i jak wysoko sie bedzie dzwigal ... jak nie odpowiednio to dalej bede przerabial...tylko najgorsze jest to sciaganie i zakladanie bo wahacze musze odkrecac ;/ bo mcperson w allroadzie jest na 8 srub a nie tak jak u nas na 2
  9. najlepiej to wyrwal bym nawet wylany amor z audi bo potrzebuje ta nozke
  10. somes wczoraj sie za to zabralem zaczolem przod zakladac,ale okazalo sie ze ktos jak skracal nozki to zabardzo skrocil ;/ o 1 cm za ktorkie i nie da rady zalozyc ;/ ale bede to przerabial narazie mam weiteca wrzuconego...
  11. ale bez jakiej gumy :polew:
  12. :hi: a ja wlasnie wrocilem do domu bo bylem z zonka i z cora na zakupach
  13. Nawet ladna ??? mnie sie bardzo podoba
  14. :hi: A ja chcialem wpasc,ale niestety musialem wymienic olej hydrauliczny w masterze ... moze na nastepnym spocie sie zjawie ...ale najpierw chce ogarnac temat zawieszenia...
  15. ta tylko on ma jakis dziwny ten zawias... ja tak tylu nie mam montowanego... a i ma dokladeczke zderzaka baja bede taka kupowac...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.