Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. :polew: :polew: no tak bierz sie do roboty siemian bo i tak chu*a robisz
  2. u mnie nie ma sniega...tylko teraz zaczyna troszke syfac,ale bylem wczoraj o 24 w kato i tam tego sniaga troche sypalo...i sobie przypomnialem ze mam tylne zimowki do wymiany
  3. buheheh teraz kazdy co przyjdzie bedzie dawal o jedna wiecej ??
  4. :hi: Jak tam niedzielka mija Wam ??
  5. a jo juz nie chca poczatkujacego
  6. hejka spamerzy :hi: gregory gdzie to byles?? ja kiedys jezdzilem na woszczyce ale teraz nie wiem kiedy sa i o ktorej
  7. Dlatego Warto miec AC i ubezpieczone szyby ...[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 21:19_________________________________________________za szyby nie biora znizek
  8. baq zalezy do ilu PLNów szukasz...[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 20:44_________________________________________________tez by sie cos znalazlo
  9. zobaczysz jak wroca ze spota ,ja nie zdazylem tam zajechac
  10. Panowie mam takie pytanie na Powaznie ma ktos z Was manometr zeby zmierzyc Cisnienie oleju?? ale nie chodzi mi o osobowke
  11. dobra juz teraz leca narazie :hi:
  12. no co Ty miron...poprostu smiac mi sie chce z siemiana...nie zauwazyles ze sie nie oddzywa nigdzie ?? buheheh
  13. ta postaw pod biurkiem i zrob tak jak ten koles ze sloikiem :polew:
  14. no prze ki Ch*j :polew:
  15. spoko zadzwnie jak cos kuffa nie da sie bezproblemu wyslac wiadomosci:P
  16. Spoko ja tez mowie powaznie,ze jak czas mi pozwoli to wpadne.
  17. Zona mu tak robi :bicz: :bicz3:
  18. arek obejrzyj to siemian
  19. bo wyglądałeś na takiego który i tak przyjedzie Ta a mnie jeszcze u Was nie bylo ...
  20. ja nie dostalem zaproszenia połtorej roku temu
  21. beda gonitwy mam wziaść blondyne?? chyba kazdy wie o co B

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.