Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marasso

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marasso

  1. nigdy nie moglem zrozumiec jak mozna nalac PB do tdi ... i nigdy tego nie zrozumiem
  2. Robię dziennie 160 km do i z pracy x 21 dni w miesiącu = 3360 km x 11 miesięcy w roku = 36960 km. Mówisz 7 zł na 100?? 7 x 36960/100 = 2587,20 PLN... :gwizdanie: A jeśli chodzi o jakość paliwa - pracuję akurat w branży petrochemicznej i skądinąd wiem, że co jak co ale prędziej dobijesz TDI paliwem zwanym potocznie Olejem Napędowym niż opałem. Wytwarzanie opału ma większy reżim technologiczny niż ON. Co więcej ON który lejesz na stacji jest skażony 4,8% estrem metylowym. A opał nie zawsze (na bank z lotosu, z orlenu raczej dodają ester). A najlepszą rekomendację dał mi pewien dyrektor z PKN - sam ma diesla z common rail i od ponad 3 lat jeździ na opale. Na marginesie - jedynym nie chrzczonym ON jest orlenowska verva. I nie przytaczajcie mi obiegowych opinii o opale, że szkodzi, że barwnik itd. Pozdrawiam jestem w zasadzie zgodny co do prawie calej tej wypowiedzi bo oszczednosci sa tym bardziej jesli ktos duzo jezdzi. sam tez mam do pracy w dwie strony ok. 100km (nawiasem mowiac podziwiam kolege bo te dodatkowe 30km by mi sie jechac codziennie chyba nie bardzo chcialo ) i warto bo ja jak policze ile juz dzieki temu jestem do przodu to sie niezmiernie ciesze. ale wlasciwie to leje opal tylko gdy moj dostarczyciel taniego paliwa mi go nie dostarczy a jest ono duzo tansze od opalu niestety dostaje go w bardzo malych ilosciach... czasem tez zdarza mi sie dolac rzepakowy to ciagnie wtedy frytaskami ale to bardzo zadko. opal ten renomowanych firm - red czy ekoterm jest rzeczywiscie bardzo dobrej jakosci i ma sporo uszlachetniaczy smarujacych itp.. jedyny mankament to wieksza ilosc siarki ale z drugiej strony podejrzewam ze i tak paliwo jest lepsze niz na niektorych stacjach z dystybutorem ON ... szkodliwosci na auto tez nie zauwazylem a przejechalem juz sporo tysi na roznych mixach paliwowych mieszajac we wszystkich mozliwych proporcjach jedyne z czym sie tu nie zgadzam to z tym dyrektorem z PKN bo ponoc CRy sa bardzo wrazliwe na paliwo i na opale nie chca smigac tak jak te stare tdi z pompa rotacyjna... jak jego jezdzi no to luzik ale do CRa to bym sie zastanowil pare razy zanim bym wlal albo najpierw jakis eksperyment kolo domu zeby na trasie nie miec niespodzianki... ... i to wlasnie uwazam za zalete tdi nad benzyna ... jazda na ON albo alternatywa dla ON - opal a jak walna akcyze to bede wiecej biedronke odwiedzal haha pozdrawiam (tez marek)
  3. nie wiem dlaczego kolega z ZG jest uprzedzony do tonsilu ale potwierdzam inne wypowiedzi, ze robia dobry sprzet... i powiem tylko tyle, ze jakby ktos nie wiedzial to tonsil robil sprzet dla firm takich jak m. in. PIONEER ktorego nazwa zaczyna sie na P i E ... bardziej bystrzy beda wiedzieli o jakie zestawy chodzi mialem okazje byc w zakladzie i ogladac jak sie u nich glosniki robi, takze krotkie dedykowane serie i bubli na pewno nie robia a kazdy glosnik jest testowany na specjalnej aparaturze odsluchowej czy spelnia wymogi jakosciowe. maja tez fajna komore bezechowa w ktorej tez mialem okazje byc i efekt jest niesamowity - dwie osoby stojace tylem do siebie nawet krzyczac sie nie beda slyszaly ...a wlasciwie to to wszystko chyba juz dotyczy czasu przeszlego bo tonsil zbanczyl i upadl a szkoda pozdrawiam wszystkich
  4. Witam wszystkiech jak narazie przegladam forum i staram sie polapac ale mam nadzieje ze wszystko dam rade ogarnac w miare szybko pozdrawiam wszystkich uzytkownikow a4 i ogolnie audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.