Treść opublikowana przez marasso
-
[ALL B5] Czy produkowano silniki zasilane pompą wtryskową, po roku 2000 ?
o! to mnie kolega zaskoczyl teraz troche... a jakie kody jesli mozna?
-
[ALL B5] Czy produkowano silniki zasilane pompą wtryskową, po roku 2000 ?
pytanie brzmi: czy byly takie silniki na pompie wtryskowej po roku 2000 czy wtedy juz wszystko co wychodzilo to PD? chodzi mi o sedany...
-
[ALL] Alufelgi HAMOND
po pierwsze nie byla to herezja bo byl tam znak zapytania a wiec nie uznaje tego za aksjomat po drugie tak sie sklada, ze MB ma wlasnie taka srednice na ich ori felgach jak dekle do tego otworu co raczej jest za niz przeciw po trzecie nie wiem czy wiesz ale do a4 felgi robi ronal i tu jakby to ujac da sie zauwazyc pewna analogie - jak kupujesz felgi od nich to tez sa dekle ronal a nie audi ale jak kupujesz a4 to masz dekle oooo, z reszta tu nie o logo chodzi bo temat tych felg troche drazylem i istnieje dosc duza szansa ze sa one jednak na wypozazeniu mb choc nie wykluczam, ze w tym akurat wypadku sie myle bo nie jestem w stanie na 100% tego co sie dowiedzialem zweryfikowac. podejrzenia te jednak nie sa oparte na deklach akurat ale na czyms innym
-
[ALL] Alufelgi HAMOND
hmmm no to znajdzcie mi dekle o tej srednicy do a4 jak to takie smieszne bo jakos na allegro ich mi sie znalezc nie udalo a ta srednica na merce pasuje idealnie...wiec? pytanie szczegolnie skierowane w strone ksiadz99!
-
[ALL] Alufelgi HAMOND
ja sie przymierzam do tych felg 16' i one niby nie sa wloskie tylko uk'skie chociaz po 1h szukania na google odpuscilem bo nigdzie nie ma ich strony hmmmm... co do tego ile wytrzymaja to nie wiem ale generalnie wzornictwo mi sie dosc mocno podoba i chyba jestem zdecydowany. pozatym inny koles ma na nich dekle od merca wiec moze do niektorych MB sa seryjnie montowane (?) to by oznaczalo, ze nie bylyby wcale takie zle no ale czasu mam jeszcze do konca miesiaca a tez chce zrobic tak jak tu ktos napisal - wyslac maile do tych z alle co juz je kupili
-
[ALL] Montaż ogrzewania postojowego
moge powiedziec jak sie ma sprawa do b5 - zestaw 5000pln + montaz 1200pln. jak sie dobrze poszuka to montaz 400-500pln. cena webasta jest oczywiscie nowego na allegro mozna znalec taniej (duzo taniej) ale wtedy ryzykujesz, ze po 2 latach ci np. przestanie dzialac. ja mialem za pol ceny nowke wiec mi to byla rybka podejrzewam, ze do b7 ceny zblizone beda.
-
[B6 AVF] Webasto - odpalane automatycznie ?
ze dymi diesel to tak - ale ja mialem na mysli dymienie webasta a nie tdi
-
[B6 AVF] Webasto - odpalane automatycznie ?
jest duza szansa na to, ze taki objaw (ale nie musi to akurat byc przyczyna) oznacza zla jakosc paliwa... i lepiej niech kolega nie pyta skad to wiem przyjmijmy ze wiem
-
Jak rozkodować radio w A4 B5?
w Warszawie na volumenie zrobisz to od reki za 20 pln wiec nie przesadzaj kolego czy ja sie nieprecyzyjnie wyrazilem? napisalem przeciez ze albo aso albo ktos z dumpem kosci, wiec w ktorej czesci przesadzilem? zapewne panowie o ktorych piszesz takowy dump posiadaja i takie wczyty robia. wyczerpujac - chodzi o to, ze nie da sie go zdekodowac (za darmo) zadnym programem do dekodowania. niezbednym jest reload kosci albo klipsem albo w inny sposob co z reszta kolega nam potwierdzil pozniej w odpowiedzi... pozdrawiam
-
[ALL B5] Podgrzewanie elektryczne silnika
otoz kolezanko... ja bym sobie odpuscil takie urzadzenie, chyba, ze masz staly dostep do gniazdka w miejscach gdzie parkujesz ale jak wyjedziesz gdzies to kicha :/ jest to (ponoc) dosc tania sprawa ale ja bym polecal drozsze rozwiazanie w postaci webasto - zaleznie od ilosci gotowki na zegarek ustawiany nja okreslona godzine lub na pilota - wlaczasz kiedy chcesz. jest to niestety dosc droga sprawa ale ja takie cudo posiadam juz 2 rok i powiem szczerze dla mnie jest warte tych pieniedzy wersje elektro natomiast bym sobie odpuscil, chyba ze zyjesz w skandynawii - tam ponoc gniazdka sa na porzadku dziennym...
-
Wymiana oleju szkodzi ?
skoro wymiana oleju to sciema to ja od dzis juz wiecej nie wymieniam oleju... oczywiscie do nastepnej wizyty serwisowej [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 14:27_________________________________________________a ponoc jacys rosjanie wymyslili preparat co pozwala jezdzic bez oleju... ciekawe ile w tym prawdy
-
Jak rozkodować radio w A4 B5?
to radio moga zdekodowac jedynie w aso albo ktos musi ci wgrac nowego dumpa do kosci pamieci inaczej nie zdekodujesz
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
to zatankuj na probe, sprawdz ile spala i jak stwierdzisz, ze sie oplaca to tankuj dalej a jak ci wyjdzie, ze wiecej to lej cos innego ... proste
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
hmmm ciekawe bo ja ostatnio przy okazji wizyty w warsztacie kazalem wymienic filt paliwa wlasnie bo byl juz jego czas a jezdzilem od wiosny na rzepaku a tu mi mily pan z obslugi zadzwonil czy filtr ten tez ma wymieniac bo jego stan jest jak nowy ... hmmmm to tez powiedzialem, zeby zostawili ... no i pojawia sie pytanie czy to przez te mieszanke rzepakowa czy cos innego...
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
jaka wyzsza sprawa ? afn chyba ma vp37? jesli tak to pojedzie bez problemu. moj ahu jezdzi na wszystkim co dotychczas wlalem
-
[B5 ARG] Jaki rozstaw śrub do A4 ?
5x112
-
[B5 ADP] Oznaczenie roku produkcji
nie wiem co oznacza liczba na koncu - byc moze jedynie liczbe aut wyprodukowanych w danym roku. zerknij na wikipedi co oznaczaja ostatnie cyfry. jest to na pewno numer seryjny ale od poczatku czego to juz nie wiem. uwazaj tylko z nim, bo rejestracja w lutym moze oznaczac, ze auto bylo wyprodukowane w 96 roku[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 21:00_________________________________________________jesli masz mozliwosc to sprawdz np. w aso albo jakims zaprzyjaznionym wk
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
popieram - mam to cudo za symboliczna kwote i sprawuje sie calkiem niezle - jedyny mankament to odglos ruchu kasety gdy nie leci juz muzyka
-
[B6 AWX] Solenoida czy jakoś tak - co to może być ?
o ile dobrze sie orientuje to to na polski oznacza cewke czyli faktycznie bylby to zawor e-m
-
Ceny paliwa marzec 2026
nie, mi chodzi jednak o pompę vp44 Osobiście wolę analizę z niezależnego laboratorium, ale oczywiście jak kto woli no coz... zalety jezdzacych 2.5 sa okupione pewnymi niedogodnosciami tak samo jak tych z PD a laboratorium z tego co widze nie jest wcale takie niezalezne
-
Ceny paliwa marzec 2026
chyba raczej katalizatora a nie pompy nie trzeba do tego szperac jakichs badan orlen podaje zawartosc siarki na swojej stronie przeciez
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
jakbym byl kiepski to bym nie mial podwyzek co roku i premii full wypas Tylko pozazdrościć jeszcze ze 2 premie i S4??? Tylko tam roślinny nie bardzo pójdzie... :laghing2: 1. jak juz pisalem rs ani s bo bym je raczej szybko rozwalil 2. preme sa przeznaczone na cos innego. moze nie uwierzysz ale nie dla kazdego na pierwszym miejscu jest kupno auta z salonu. 3. temat chyba nie dotyczy tego jaki kupie sobie samochod za jakis czas wiec zdaje sie ze robimy OT
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
no,no :gwizdanie:,Carrington to chyba niebawem bedziemy mieli na forum nastepne RS4,albo przynajmniej nowe B8 rs to moze nie bo bym je chyba za szybko rozwalil hehe ... ale z obecnymi zarobkami w mojej branzy b8 jest osiagalne za jakis czas
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
jakbym byl kiepski to bym nie mial podwyzek co roku i premii full wypas wytlumacze tobie ' date='podjerzdzasz pod dystrybutor,chwytasz pistolet Pb i lejesz do TDI,co innego odwrotnie, ON do benzyny,pistolet ON nie wejdzie do wlewu Pb. zrozumiales? PS.ostatnio chyba pisales na forum,ze lejesz olej roslinny i opal ,moze dlatego nie mozesz zrozumiec, poprostu nie jezdzisz na stacje benzynowe i nie wiesz jak to jest :gwizdanie: [/quote'] to ze nie bywam na stacjach nie ma nic do rzeczy bo dawniej sporo bywalem a niegdy takiego wyczynu nie udalo mi sie wykonac. kiedys mialem beznyne i jakos zawsze dobry dystrybutor wkladalem. teraz jak mam tdi tez nie ma innej mozliwosci zebym chwycil nie ten dystrybutor (zakladajac ze sie znajde na stacji) ... no jak tak mozna zrobic ? dla mnie to tak jak bys wjechal do garazu, wysiadl z auta i zamknal garaz z autem na chodzie w srodku. no i jeszcze ten brak spostrzegawczosci... przeciez jak sie klapke od baku otworzy to jak wol jest napisane co ma wleciec do baku... a z tym ON->PB to nie do konca bo slyszalem tez opowiesci (nie wiem czy prawdziwe) ze ludzie i tego wyczynu dokonali wiec widocznie ta roznica konstr. dystrybutorow to jest tylko pic na wode
-
[ALL] Co gdy wlaliśmy benzynę zamiast ON - czyli fatalna pomyłka.
hehe raczej nie bo jest mi ona potrzebna w pracy i to w dosc znacznym stopniu a jeszcze sie na mnie w pracy nie skarzyli