Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rozkodować radio w A4 B5?


tomato

Rekomendowane odpowiedzi

Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.)

1. Jest to radio z magnetofonem (zwykłe taśmy). Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)

2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund).

3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.

4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy.

5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

I mam pytanie co powinienem uczynić w przypadku kiedy niestety nie znam tego kodu ?

Kupiłem samochód od handlarza a oryginalne radiu było w bagażniku podłączyłem ale nie znam kodu . Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja zgubilem kod do swojego radia to podjechalem do aso koles podpiol kompa 15min razem napisaniem zlecenia i nawet radia nie wyciagal (no chyba ze nie zauwazylem)......... koszt 50 zl rok temu, a radio audi gamma do ktorego tez nie mialem kodu dalem elektronikowi ktory sie niby na tym zna.... i radio lezy do dzisiaj w garazu z errorem na wyswietlaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc,

Czy na radiu z boku (na metalowej cześci) jest wybity jakiś numer zaczynający sie od BP? Jesli tak to podaj go....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio moga zdekodowac jedynie w aso albo ktos musi ci wgrac nowego dumpa do kosci pamieci inaczej nie zdekodujesz

:shocked: w Warszawie na volumenie zrobisz to od reki za 20 pln wiec nie przesadzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkodowałem w Sanoku . Miejscowi wiedzą gdzie (koło Fiata) I zapłaciłem 60 zł :wallbash::polew::wallbash:

Skurw.... I wciska mi kit że kabelki lutował i płytkę wymontowywał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z czym masz problem.

Tam naprawdę trzeba się podpiąć pod motorolkę lub ją wylutować, żeby odczytać.

Że co? Że drogo?

Trzeba było sobie nowe radio kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun0 dobrze mówi, bo procesor raczej nie będzie używał BT, Wi-Fi, czy może podczerwieni, żeby dał się zaprogramować;p Trzeba właśnie podpiąć kabelki, a czasami wylutować, gdy procek jest zabezpieczony. Co do ceny - może nie najtaniej, ale każdy bierze inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio moga zdekodowac jedynie w aso albo ktos musi ci wgrac nowego dumpa do kosci pamieci inaczej nie zdekodujesz

:shocked: w Warszawie na volumenie zrobisz to od reki za 20 pln wiec nie przesadzaj

kolego czy ja sie nieprecyzyjnie wyrazilem? napisalem przeciez ze albo aso albo ktos z dumpem kosci, wiec w ktorej czesci przesadzilem? zapewne panowie o ktorych piszesz takowy dump posiadaja i takie wczyty robia. wyczerpujac - chodzi o to, ze nie da sie go zdekodowac (za darmo) zadnym programem do dekodowania. niezbednym jest reload kosci albo klipsem albo w inny sposob co z reszta kolega nam potwierdzil pozniej w odpowiedzi...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem , że była konieczność odpięcia akumulatora i rozkodowało się radio w Audi Avant A4 B5 z 1998r. Mam kod do radia , ale większość pikseli jest wypalonych. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...