Treść opublikowana przez Rayan
-
[B5 ADR] Sredniej klasy głośniki w przednie dzwi b5
Witam przeczytałem już sporo postów odnośnie głośników w przednie drzwi ale za bardzo to nie wiem które są dobre tak do 200- 300 zł Czy wogóle są jakieś głośniki w miejsce seryjnych czy potrzebne są dystanse wiadomo że i nad matami też myślę I dlatego nie chcę robić operacji na 16-tki bo 13-tki z matą powinny wystarczyć tylko nie piszcie zaraz że było troche na ten temat poszukaj Dzięki
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Super sprzęt fele robią wrażenie
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
Jak już wszystko zrobisz to się pochwal :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Garwolin i okolice spot........
A dajcie spokój pozamykali niektóre ulice od samego rana nawet do roboty się nie można było dostać i do południa sprzątanie jakby nie wiem co to miało być Ale fakt jak przejeżdzał to wszyscy lecieli za nim jak za cudotwórcą a dodam że deszcz padał
-
[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)
Super autko i kolorek tylko silniczek troche za słaby do tego ciężkiego auta
-
Barcelona Manchester United 2-0
barcelona
-
[ALL] Jakie radio z bluetoothem ?
Jak dla mnie to lepiej wygląda clarion,ale raczej wybrałbym tego pionka jeżeli chodzi o tą półkę cenową
-
[ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?
Ja właśnie dziś oddaje swojego dziadka na regeneracje magla 650 zł + wyjęcie, włożenie,geometria ok 200 zł okolice Otwocka. Ale może cały zabieg trwać około tygodnia. Zobaczymy jak zrobią to ćos napiszę a i do tego 2 lata gwarancji na to ciekawe?
-
[ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?
byłbym wdzięczny za pomoc
-
Garwolin i okolice spot........
sorry pomyliły mi się terminy ale chodziło mi o 24-ty
-
Garwolin i okolice spot........
Może w przyszła niedziele 17-tego może byc o 13-tej Czy tydzień póżniej to zależy jak by pozostałym pasowało? Tak przy okazji nie wierz gdzie w naszych okolicach dobrze regenerują magiel?
-
Garwolin i okolice spot........
ja właśnie mam teraz kłopot z maglem i dziecko mi się urodziło. Na garwolin mogę się pisac bo dalej to nie ruszam narazie
-
[ALL B5] Jakie są ceny regeneracji maglownicy ?
Też niestety leci mi płyn z maglownicy. I dopiero wchodze w ten temat,jak to wygląda cenowo ile kosztuje regeneracja? a ile używany magiel,ile nowy i czy lepiej regenerowac czy wymienic na używke ale jak troche podzwoniłem po szrotach to bardzo chodliwy towar. Za nowy magiel w sklepie kszykneli koło 3 tyś. czy wiecie może gdzie dobrze regeneruja na mazowszu? bo może mam złe informacje. pomocy !
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
ale to chodzi o b5? A TY masz chyba b 5?
-
Garwolin i okolice spot........
napewno być w garwolcu i nie zobaczyć a4 to chyba nie możliwe Moja często koło kościoła stoi. [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 15:40_________________________________________________to naprawdę dziwne jak w garwolcu można a4 nie zobaczyć? to nie wiem ,moja często koło kościoła stoi
-
Garwolin i okolice spot........
Też bym się pisał na następny spot w garwolinie bo o tych nie wiedziałem bo nie miałem netu jakiś czas
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Po zimie mam problem szyberdachem, a chodzi o to że przełącznik jest na uchylonym to dach idzie ze 2 cm do góry a gdy przekręcę pokrętło o niecały centymetr zamyka się szczelnie a gdy jest na pozycji zamkniętej to to uchyla się 70 % w poziomie. Czy to wina przełącznika czy co innego bo rozebrałem to i nie wiem o co chodzi?
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
A więc to prawda że taką butlę można wsadzic. 60 litrów a nawet 67 litrów jak tu klubowicz pisze,i wchodzą te pojemności bez podniesionej podłogi?
-
Garwolin i okolice spot........
Faktycznie w garwolinie przybyło a 4 i to sporo ale zapewne może z 10% użytkowników wie o tym klubie i jest zapisanych. A że w garwolcu jakieś spotkanie to czemu nie?
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
Witam. Mam w swojej b5 sedan zamontowaną butle w koło o pojemności 48 litrów,a wchodzi mi około 40 litrów. Max przejechałem w trasie ok 450 km,wiadomo im większa butla tym większy zasięg. Z tego co słyszałem to można zamontowac większą 54 litry,a gdzieś przypadkiem w ogłoszeniach sprzedaży wyczytałem ze ktoś miał 60 litrową butle w kole. Ale to chyba nie możliwe bez tak zwanej uniesionej podłogi bagażnika?
-
Polecane instalacje LPG/CNG
ja mam stag 200 a przejechałem 34 tkm poza jedną sprawa z mojej winy. montaz 2006.06 i płaciłem 1800 zł teraz 1950 zł Spalanie trasa 9.5 - 10 a miasto około 12 do 13. na letnich 17kach
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
Mi w mieście pali 12-13 litrów lpg a trasa ok 10 i też się nieraz dziwię że ktoś pisze że trasa 7-8 a miasto 10. Nie wiem czy ci to pomoże mi niedawno też palił ok 15 w mieście jak się okazało padła mi listwa a konkretnie dwa wtryski się zapiekły i gaz się cały czas lał. Ale wumieniłem listwe i spalanie spadło.
-
[B5 ADR] problem z 1.8 (???)
no w końcu swoje waży 1240 kg jak gdzieś się doczytałem. Ale przy tej mocy powinien byc trochę szybszy no i fakt że poniżej 2500 obrotów silnik nie istnieje.
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
Jak masz 50 stopni i się przełącza to i tak szybko się ci się grzeje. ja miałem wcześnij jak założyłem instalacje zmniejszyłem tem przełaczania do 15 stopni bardzo szybko sie przełączał w najzimniejsze dni to do 1 km ale silnik niezbyt to znosił i troszke szarpał. Aż w końcu po 32 tyś km padły mi dwa wtryski i spalał mi 15 litrów nie wiem czy to przez temp czy przez filtr bo był nie wymieniany?
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
Witam. Mam następujący problem że moje auto w tym okresie czyli temp około 0 stopni,po przejechaniu ok 8-10kilometrów w trasie a około 6-7 km w mieście zagrzewa sie dopiero do pełnej temperatury. Problem jest w tym że posiadam lpg która przełącza się przy 30 stopniach i zanim zagrzeje się do tej temp ja pokonuje już około 2km a do pracy mam ponad 3 km. Jak przyjdą mrozy to nie ma szans że wogóle się przełączy i będe bojeżdzał na pb 95. W przeciwieństwie bo tego co wcześniej czytałem o problemach z ogrzewaniem u mnie płynnie temp rosnie aż do 90 stopni tylko że strasznie długo. Dodam ze nawet próbowałem zasłonic chłodnice i nic to nie daje,a termostat jest ok. Możecie mi coś podpowiedziec ile wasze auta potrzebują do pełnej temp i co może byc? Mam 1.8 125km.