Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rumun89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rumun89

  1. jakie oponki polecacie na lato 225/35 r19 ??
  2. I co wsadził ktoś fotele od B8 ?? jestem ciekawy efektu
  3. Oglądam te wszystkie wasze prace i jestem pełen podziwu za wklad włozony w każdy samochód
  4. Ty do siebie pakujesz te koło ?? jak tak to szacun
  5. Byłbym chętny na kurs u was , jak to wszystko wygląda czego można sie nauczyc ile czasu trwa kurs no i koszta ??
  6. Gdzie można się tego wszystkiego nauczyć bo praca i zaangażowanie naprawde na najwyższym poziomie
  7. Czy ta instrukcja tyczy się także audi A3 8p ?
  8. Rumun89 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Cześć wszystkim czy macie jakieś sprawdzone Warsztaty gdzie profesjonalnie poszerzyli by błotniki chodzi mi dokładnie o przód Śląsk +- 200Km ? z góry dzięki za pomoc, ps jak macie jakieś zdjęcia waszych poszerzeń to pochwalcie sie
  9. Co sądzicie o oponach SUNNY 225/35 19 ?? albo Achilles 225/35 19 nie chce dać za dużo gdyż nie wiem czy mi sie spodoba jazda na 19
  10. Dzieki za pomoc , jutro przymierze to się zobaczy
  11. tak wiem że 9j siądzie ... chodzi mi o to czy ta felga siądzie na piaste od a6 czy nie będzie trzeba przetoczyć otworu
  12. pomijając schowanie ... To czy na piaste siądzie ?? Nie bedzie za szeroka ??
  13. Czesc czy felgi od audi s3 8p0 et56 7,5j 5x112 18'' Podejdą do Audi A6 C6 4f ??
  14. Ładna sztuka Powodzonka i Bezawaryjności
  15. Autko mega , troche się pogubiłem to jest sprzedane czy nie ??
  16. Przeczytałem temat auto bajeczka Ja dodam coś od siebie - Nie myślałeś żeby pozbyć się chromu i iść w strone Piano Black ?? Wtedy wszystko pięknie by sie skomponowało podrzuce ci fotki od kolesia z forum A3 co poszedł właśnie tą drogą - Link do całego tematu - http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?36153-Szafir-line-by-luap13
  17. A takie cos moze byc Scrypt Startowy w MMI 3G+ 2015 Powitanie jest Mega A co z fotkami listew w Carbonie ?
  18. Ile ta zabawa cię kosztowała ?? Może byc PW
  19. Na Zwyciestwa Co do koła to Bardzo mi się podoba , Dla mnie +

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.