Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bebiok

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bebiok

  1. pewnie sie nieznam ale zgrywalem plyte z chomikuj.pl do pinu na rnse i myslalem ze jest to nowy pin z nowym numerem rnsebart[emoji769] masz link czy wystarczy chomikuj.pl ?bart[emoji769]
  2. nie do konca rozumie. Ja juz pin nowy wgralem i teraz chcialem sprawdzic czy mam oprogramowanie 0650 czy nie. I czy jak go wgram czy znowu bede musial robic nowy pin? bart[emoji769]
  3. Takie pytanie. Chcialem sprawdzic oprogramowanie sw jakie mam ale w miejscu numerow jest tylko (SW- X--). Moze to miec zwiazek z tym ze zgubilem pin code i wgralem nowy numer? Jak moge sprawdzic czy mam aktualne 0650. Dzieki bart[emoji769]
  4. Takie male pytanie. Po zalozeniu nowych sprezyn + amorkow po przejechaniu paru km trzeba jeszcze raz rozkrecic wachacze?? bart[emoji769]
  5. Mi osobiscie bardzo sie podoba tylko ta rama psuje calosc bart[emoji769]
  6. [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]dzieki. bart[emoji769]
  7. Ja to wszystko wiem tylko rozbudowa rns-e to duze pieniadze a alternatywa to wszystko juz ma za €400-€500. Ale zgodze sie z Toba ze ori to ori. Chcialem sie dowiedziec wiecej w tym temacie zanim zaczne dokladac do rns-e. Dzieki bart[emoji769]
  8. Czyli teoretycznie ipada moge uzyc jako (zamiast) dvd. Dobrze mysle? bart[emoji769]
  9. Adapter kupie tylko jakie dvd?? bart[emoji769]
  10. Chcialem kupic dvd pod rnse ale nie wiem jaka kupic i pozniej podlaczyc monitory w zaglowkach z rnse. Przerabial ktos juz to. Dzieki bart[emoji769]
  11. Czyli nie ma nic na rynku godnego (sprawdzonego) polecenia?? bart[emoji769]
  12. Nie chce zbyt twardo. A kasy tez zbytnio nie ma bo byly dobre swieta[emoji33]. bart[emoji769]
  13. Dolacze sie do tematu. Wymienilem w b7 sprezyny na -30 weitec 1.5 r temu ale zostawilem ori amortyzatory. Czas je wymienic bo juz sie koncza. I pytanko- jakie byly by najlepsze krotsze sportowe czy te standardowe. Dodam ze chce miec max komfortu jazdy. Dzieki z gory za wszelka pomoc bart[emoji769]
  14. Ok. Profil uzupelniony. Sorki nawet niewiedzialem. Z samego rana sprawdze vin i Tobie podesle Ma ktos moze zdjecie kolorowego dis na wlaczonej navigacji? Chodzi mi o wyglad strzalek bart[emoji769]
  15. Do a4b7 1.9tdi bke to jaki podejdzie?? bart[emoji769]
  16. Ok. Dzieki za szybkie podpowiedzi bart[emoji769]
  17. Ok. Zaloze w slupku. A co z ta ikona bt? Czemu jej nie ma a skala zasiegu jest.. bart[emoji769]
  18. Tak. Zaczal spozniac po przelozeniu anteny. Nie chcialem na podszybiu bo lipnie wygladalo ale dzialalo 100%. Gdzie wy macie anteny ?? bart[emoji769]
  19. Witam. Pokazuje mi sie ikonka zasiegu na rnse ale brak ikonky bt.. Dodam ze mam basic bt. Czy jest to kwestia jeszcze innego kodowania..? I jeszcze zmienilem miejsce anteny fakra z podszybia na "poddasze" i spoznia sie z droga. Jest to wina polozenia anteny. Jak tak to gdzie dac? Za zegarami juz mialem i bylo to samo bart[emoji769]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.