Treść opublikowana przez bebiok
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
pewnie sie nieznam ale zgrywalem plyte z chomikuj.pl do pinu na rnse i myslalem ze jest to nowy pin z nowym numerem rnsebart[emoji769] masz link czy wystarczy chomikuj.pl ?bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie do konca rozumie. Ja juz pin nowy wgralem i teraz chcialem sprawdzic czy mam oprogramowanie 0650 czy nie. I czy jak go wgram czy znowu bede musial robic nowy pin? bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Takie pytanie. Chcialem sprawdzic oprogramowanie sw jakie mam ale w miejscu numerow jest tylko (SW- X--). Moze to miec zwiazek z tym ze zgubilem pin code i wgralem nowy numer? Jak moge sprawdzic czy mam aktualne 0650. Dzieki bart[emoji769]
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Takie male pytanie. Po zalozeniu nowych sprezyn + amorkow po przejechaniu paru km trzeba jeszcze raz rozkrecic wachacze?? bart[emoji769]
-
Alternatywa RNS-E
Mi osobiscie bardzo sie podoba tylko ta rama psuje calosc bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]dzieki. bart[emoji769]
-
Alternatywa RNS-E
Ja to wszystko wiem tylko rozbudowa rns-e to duze pieniadze a alternatywa to wszystko juz ma za €400-€500. Ale zgodze sie z Toba ze ori to ori. Chcialem sie dowiedziec wiecej w tym temacie zanim zaczne dokladac do rns-e. Dzieki bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czyli teoretycznie ipada moge uzyc jako (zamiast) dvd. Dobrze mysle? bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Adapter kupie tylko jakie dvd?? bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Chcialem kupic dvd pod rnse ale nie wiem jaka kupic i pozniej podlaczyc monitory w zaglowkach z rnse. Przerabial ktos juz to. Dzieki bart[emoji769]
-
Alternatywa RNS-E
Czyli nie ma nic na rynku godnego (sprawdzonego) polecenia?? bart[emoji769]
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Nie chce zbyt twardo. A kasy tez zbytnio nie ma bo byly dobre swieta[emoji33]. bart[emoji769]
-
Sprezyny obnizajace -35 lub -40
Dolacze sie do tematu. Wymienilem w b7 sprezyny na -30 weitec 1.5 r temu ale zostawilem ori amortyzatory. Czas je wymienic bo juz sie koncza. I pytanko- jakie byly by najlepsze krotsze sportowe czy te standardowe. Dodam ze chce miec max komfortu jazdy. Dzieki z gory za wszelka pomoc bart[emoji769]
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Ok. Profil uzupelniony. Sorki nawet niewiedzialem. Z samego rana sprawdze vin i Tobie podesle Ma ktos moze zdjecie kolorowego dis na wlaczonej navigacji? Chodzi mi o wyglad strzalek bart[emoji769]
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Do a4b7 1.9tdi bke to jaki podejdzie?? bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok. Dzieki za szybkie podpowiedzi bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok. Zaloze w slupku. A co z ta ikona bt? Czemu jej nie ma a skala zasiegu jest.. bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak. Zaczal spozniac po przelozeniu anteny. Nie chcialem na podszybiu bo lipnie wygladalo ale dzialalo 100%. Gdzie wy macie anteny ?? bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam. Pokazuje mi sie ikonka zasiegu na rnse ale brak ikonky bt.. Dodam ze mam basic bt. Czy jest to kwestia jeszcze innego kodowania..? I jeszcze zmienilem miejsce anteny fakra z podszybia na "poddasze" i spoznia sie z droga. Jest to wina polozenia anteny. Jak tak to gdzie dac? Za zegarami juz mialem i bylo to samo bart[emoji769]