Treść opublikowana przez bebiok
-
Odbijanie w lewo/prawo
Problem rozwiazany. Wszystkie dolne wahacze do wymiany. Zeby bylo smiesznie to na koncowkach jak nowe ale za to gumy na drugich koncach wachaczy polamane. Jedna cholera wie jak to sie stalo. Tak czy inaczej warto to sprawdzic. bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hej. Chcialem rozjasnic trochu ekran przy ogladaniu filmow ale nie dam rade. Nawet jak rozjasniam przez menu to nic sie nie zmienia? Jakis pomysl? bart[emoji769] Juz wszystko jasne. W boxie sa ustawienia
-
Aux w Audi A4
http://www.piloty.pl/TRACK66.html bart[emoji769]
-
Zamek klapy tylnej. Czy pasuje
Witam. Czy zamek z b6 pasuje do b7( sedan)Kupuje przez internet a nie jestem pewien. Dzieki bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Podlaczylem dzisiaj multimedialny adapter z kamera cofania. Wszystko smiga tylko zastanawia mnie czemu rnse sie strasznie grzeje zwlaszcza z lewej strony / nie idzie go reka dotknac. Niewiem czy wczesniej tez tak bylo. bart[emoji769] Podlaczaliscie takie cus do waszych rnse http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=161308192165 i po przejsciu na to http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=111391177054 Bedzie to b.dobra opcja jak to pojdzie;)) Jeszcze raz zapytam - czy rnse ma sie grzac?? bart[emoji769]
-
Odbijanie w lewo/prawo
kiedy regenerujesz?bart[emoji769]
-
Odbijanie w lewo/prawo
Niby sprawdzali. Jak u Ciebie go sprawdzili?? bart[emoji769]
-
Odbijanie w lewo/prawo
walcze z tym od roku i dalej nic!! Moze na forum ktos kumaty to rozwiaze bo mi rece opadaja....bart[emoji769]
-
Odbijanie w lewo/prawo
Amorki noweczki. A na starych wyjechanych po 300 tys bylo dokladnie tak samo. Wymienialem amorki bo bylem pewien ze to wina. bart[emoji769]
-
Odbijanie w lewo/prawo
Witam. Mam dosc duzy problem podczas jazdy autem. Dziwnie sie zachowuje- tak jakby wiatr uderzal raz z lewej raz z prawej strony. Caly czas musze kontrowac kierownica. Jak najade kolem na ciagla linie to tak jak by auto plywalo i samo wyrzuca z niej. Dodam ze wymienilem opony, amortyzatory, zbieznosc z katami kol robilem z 5 razy i bylem u chyba 5 roznych mechanikow, raz na stacji diagnostycznej i nic znalesc nie mogli. Szlak mnie trafia bo niewiem co to jest a bardzo to denerwuje w czasie jazdy. Wydaje mi sie ze zaczelo to sie po obnizeniu auta o 25mm ale moge sie mylic. Bede wdzieczny za wszelka pomoc!!! bart[emoji769]
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
Z doswiadczenia wiem ze to sprzeglo jest polamane wiec szkoda Twojego czasu na sprawdzanie czynnika czy oleju. Wymien kolo pasowe i bedzie dobrze[emoji4] bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czytaj tu kolega ma taki interfejs http://a4-klub.pl/index.php?/topic/310963-zestaw-tv-filmy-z-usb-kamera-cofania-w-rns-e/?view=findpost&p=4399888 dzieki[emoji106]bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Chce zalozyc interfece pod kamere cofania i z wejsciem pod dvd lub ipod. Macie jakis pomysl jak to obejsc lub jakas tansza alternatywe. Lub ma ktos do sprzedania. Dzieki bart[emoji769]
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
Witam. Zakupilem kolo pasowe do sprezarki i za chwile biore sie za wymiane. Macie pomysl jak odkrecic ta srobe od kola? Trzeba kolo jakos zablokowac?? I czy moge miec w czyms jeszcze problem przy wymianie. Dzieki za wszelka pomoc. Pozd bart[emoji769] Zrobione. Polecam kazdemu komu "chrobota" sprezarka wymienic kolo pasowe. Trochu pierdzielenia bylo ale efekt 100% satysfakcjonuje. Kolo pasowe kompletne 250pl. bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
panowie ktore tyl ktory przod?? bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a gdzie tam od telefonu. Zawsze jest tak samo. Model tel nie ma tu nic do "gongu"[emoji12] bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To wlasnie tego gonga sie zciszyc nie da. Sam bym to zciszyl 8 lat temu bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dzwieku nie zmienisz. On tam zawsze bedzie cie straszyl. A jak dzwonisz to mozesz z kierownicy uciszyc rozmowe bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Na wiszacym tz jak skrecales wahacze to nie byly podparte np podnosnikiem. Tymi pomiarami nie ma co sie sugerowac. bart[emoji769]
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wersja europa jest cd/tv us cd/sd. bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Albo skrecales zawieszenie na wiszacym i koncowki do wymiany lub po prostu sprezyna skonczyla amortyzator. bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Ladnie. Bardzo twardo?? bart[emoji769]
-
Aux w Audi A4
Kup ori radio concert czy tam jakie chcesz i zapodaj emulator zmieniarki. Koszt nie jest wysoki. 60zl plus radio a jakosc dzwieku bedzie bardzo dobra bart[emoji769]
-
Chrobotanie sprężarki,pasek,łożysko?
Co z tymi sprezarkami?? U mnie tlucze sie jak cholera. Chce kupic calo kolo pasowe z lozyskiem sprzeglem i tymi gumkami. Pomoze to? bart[emoji769]
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Zamowilem te kayaba. Zobaczymy czy to bedzie jezdzilo na -30. Ma ktos tak zalozone? bart[emoji769]