Treść opublikowana przez Kazim
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://postimg.org/image/6fve2479d/ Dziękuję Zanotowane
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To może jestem w błędzie. Czy pełny FIS to jest ten ze sprawdzeniem podzespołów "OK" i innymi komunikatami u góry wyświetlacza?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Simmona miałem okazję poznać już na ostatnim spocie, faktycznie jest obcykany w te klocki. Ja nie mam problemu z tym, aby któregoś pięknego dnia wybrać się do Puław Nic mi na ten temat nie wiadomo.. Mam tempomat, mam pełny FIS, nie mam wajchy z przyciskiem Tomasz, czy Ty byłeś na ostatnim niedzielnym spocie w Lbn?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie dla każdego, szczególnie dla " świeżego " posiadacza Audi Kupuję, na tej aukcji co podałem mają też wersję do Sedana. Ktoś chętny pomóc w montażu?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Amorki i reszta już u mnie Serdecznie polecam zakupy u Marcina, pełen profesjonalizm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeszcze nie. Czy taka będzie ok? http://allegro.pl/manetka-przelacznik-pelny-fis-audi-a4-b6-b7-i6005508586.html
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ile mniej więcej powinny ważyć sprawne, niewylane poduchy? 750g ?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Dzięki! nie pozostaje mi nic innego jak wyjąć je z auta i się upewnić a później zamówić nowe. Oby wymiana pomogła rozwiązać problem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koledzy, mam u siebie pełny FIS, ale komputer wyświetla mi jedynie pozostały zasięg, czy ktoś z was jest w stanie pomóc mi z odblokowaniem pełnego komputera?
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam, mam w moim AWX'ie błąd: Zawór magnetyczny zawieszenia silnika strona 1 i 2 - zwarcie do plusa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY. Błąd powraca po skasowaniu. Mechanik oglądał poduchy, są suche i nie widać spękań. Wpinał ponownie czujnik, to samo. Poduchy silnika stwierdził wizualnie w dobrym stanie. Po otwarciu maski widać telepanie silnikiem, odczuwalne są również delikatne wibracje na kierownicy oraz gałce zmiany biegów podczas postoju i jazdy. Czy poduszka może być w jakiś sposób uszkodzona wewnątrz, że nie widać na niej tego uszkodzenia patrząc na nią z zewnątrz?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, czy masz również amorki na tył oraz łączniki stabilizatora do B6 Sedan 1.9 TDI AWX? Jakie polecasz? Poproszę o wycenę wraz z filtrem kabinowym KNECHT LAK93
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Potwierdzam, auto Prezesa już jest, moje też Tylko Prezesa brak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mariusz, ja jestem z małej wsi Wytyczno, Gmina Urszulin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kupiłem V-Scan VAG KKL USB To kto będzie dziś na spocie? Mam do was 60km i szkoda by było jechać na darmo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja już mam kabelek od Viakena, jeszcze tylko muszę zgrać program z dołączonej płytki i wrzucić na laptopa, więc będę w miarę przygotowany. Potrzebne będzie tylko szybkie szkolenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam, jestem nowy na forum. Czy dzisiejszy spot na Arenie jest aktualny? Czy będzie ktoś, kto mógłby mi zdiagnozować autko VAG-COM'em, ewentualnie pokazać jak to zrobić? Dzięki!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Marek, 26 lat - od wczoraj szczęśliwy posiadacz pierwszego Audi, A4 B6 1.9TDI AWX Sedan 2001, w przepięknym kolorze Crystal Blue Metallic Po przesiadce z Vectry 96 1.6 oraz Peugeota 307 2003 1.6 stwierdzam, że innego auta jak Audi już nie chcę Zupełnie inna liga Mam nadzieję, że dzięki wam dowiem się więcej na temat autka, może nawet uda się spotkać z posiadaczami modelu na jakimś zlocie w Lubelskim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich, planuję zakup Audi A4 B6 1.9TDI. Będzie to dla mnie pierwszy krok ku jakości premium w samochodach, mam na oku pewien egzemplarz ale o tym później