Treść opublikowana przez Badboy_k-ce
-
Vredestein Ultrac lub Vredestein Ultrac Sessanta
Ja właśnie mysle nad tymi oponkami cena dobra a jakosc mmmm... jak to w Toyo .. Kumpel ma je w BMW 525. i baaardzooo chwali .
-
Polska instrukcja do Audi A4 B6 - mam
Nie no gratuluje. Widocznie ktos chce zaoszczedzic 100 złociszy na tlumaczenie instrukcji ? dobry powod aby czekac na "zapaździałe xero czy skany" ? Wiem wiem mam audi a nie stac mnie na instrukcje no ale ..ja przynajmniej sie nie ciesze ze mam spalanie 4.8 litra . Mam audi to mnie spalanie nie interesuje ps. Tak mam zly humor . . . a co do "skalarx" .. to :notworthy: pzdr.
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
Małą zgrabną Chinke pod Choinke .. .. ewentualnie fele 18'/19' MAM 7/8 + dobre oponki letnie .. .. i było by :kox:
-
[ALL B6] Wymusił pierwszenstwo -kolizja
Witam. U mnie za szkodę która widać na zdjęciach PZU przyznało 3240 złoty. Oddałem auto do serwisu audi na bezgotówkawą naprawe ponieważ jak widac auto ma "rozszarpaną blache" i nie chciałem tego "łatać" we własnym zakresie, serwis odrazu wezwał ponownie rzeczoznawce na ponowną wycene i kwota podskoczyła do 7650 zł. Po tygodniu ponowne wezwanie pana z PZU poniewaz okazało sie po zdjęciu boku, ze coś w "poszyciu" jest jeszcze do wymiany i kolejne 860 złoty za czesc i 400 za robocizne. A więc suma na dzien dzisiejszy to 8910 zł. Auto jest od 27 listopada w serwisie i podobno w tym tygodniu bedzie do odebrania .. słysze to juz 3 raz .. .. a co do felgi od "madas26" to np. PZU bierze dodatkową opłate za ubezp. felg i tylko wtedy w razie wypadku/kradziezy/zniszczenia wypłaca odszkodowanie, przynajmniej ja tak mam w pakiecie. Tak w ogóle to miły pan kierujacy Tirem nie zauważył mojego auta na parkingu
-
[B6 AYM] Nowa Fura Bercika
.. no powiem ze mam znajomego mechanika w Mysłowicach na ulicy janowskiej .. specjalizujacego sie w tego typu maszynkach .. i powiedział ze jeszcze mu sie nie trafił model 2.5 AYM z problemem wycierajacych się wałków .. a wiec tchnoł wemnie odrobine optymizmu .. aktualnie jestem po wymianie all filtrów oraz oleju .. i auto jak nowe ... teraz czekam tylko na wymiane rozrzadu .. ale to dopiero 7 lipca ... gonią goscia terminy strasznie ..
-
[B6 AYM] Nowa Fura Bercika
ja wole aluminiowe ale to nie znaczy ze nosze dresy:))) i tak jak pisales - kwestia gustu. moze pomysl nad jakis innym oryginalnym radiem. w sumie zmieniarke masz ale ten kaseciak:( Witam. Z tym dresem był taki mały zarcik .. A co do radyjka mam w planach Duze navi RNS-E wiec kaseciak pojdzie do szafy .. jedyne czego sie boje to ze mieszkam w troszke mało bezpiecznej okolicy .. a kaseciak tak nie kuje w oczy złodzieji jak Kolorowe duze navi pzdr.
-
[B6 AYM] Nowa Fura Bercika
Dzieki za opinie .. kwestia gustu jeden woli "dres" drugi "Garnitur" ..
-
[B6 AYM] Nowa Fura Bercika
Witam Chcę wam przedstawic mój nowy nabytek jakim jest B6 2.5 TDI v6 Multitronic. Przed zakupem czytałem bardzo dużo złych opini na temat tego silnika i skrzyni,( głownie od posiadaczy 1.9 TDI ) ale po przejażdzce zakochałem sie ..wczesniej miałem okazje jeździć 1.9 TDi który był boski .. no ale.. wybór padł na w/w model. A wiec koniec gadania "głupot" Co nieco o samochodzie: - Audi A4 /S4 ( niby pakiet S4- co to ma byc to niewiem ). - Rocznik 2002/2003 ( I rej.). - Przebieg 157 tys. Udokumentowany, ksiazka pojazdu , serwisowany do końca. - Silnik 2.5 TDI V6 114 KW / 155 kM. - Skrzynia Automat -Multitronic 6 Biegów ( Mozliwosc zmiany biegów przy kierownicy). - Zawieszenie "podobno" fabrycznie obnizone -20mm. - Sportowe podgrzewane i pompowane fotele. - Nagłosnienie Bose, Chorus + Zmieniarka 6 CD + 8 Głosników + woofer + wzmacniacz. - Kierownica Multimedialna ( Wielofunkcyjna ,4 Ramienna ). - 8 x Air Bag ( Kurtyny przód-tył ). - Pakiet "Oswietlenie" + Pakiet "Schowki". - Climatronic 2 strefowy. - Abs+Esp. - Elektrry. lusterka + 4 x szyby. - ELektry. Szyberdach. - Wspomaganie kierownicy. - Immobilizer. - Komputer pokladowy. - 2x podłokietnik + drewniane wykończenia. - Oryginalne 16 calowe felgi. ( niestety ) - Kolor Czarny. Z tego co pamietam to by było na tyle... Plany na przyszłośc: + Duza Navi + Felunek 18" + Ściema na szyby + Zmiana zderzaków S4 + Dwie Koncówki wydechu i Jesli cos sie polepszy z Wirusem w tym silniku to sie na mod-a skusze. Foty: (jeszcze na niemieckich blachach) Dzięki za oględzinki samochodu. Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam All. ..Od pewnego czasu czytam forum dosc uwaznie .. teraz postanowilem sie zalogowac poniewaz, od jutra staje sie pełnoprawnym posiadaczem A4 B6 2.5tdi. A wiec zaczne uczestniczyc w zyciu forum na powaznie. Jak tylko odbiore auto to postaram sie podzielic wrazeniami z jazdy oraz fotkami traktora. (wrazenia pewnie beda po przesiadce z Fiata Punto ) PoZdraWiam.